Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkampfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkampfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 12 september 2017

Varegg Fleridrett

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helge RosenlundÅpen AK (5)52.5115.32
1Ingunn MartinsenD19- (4)1.25.2117.04
2Isak HovstadD/H-10N (13)17.26+6.0413.24
2Ragnhild ErvikÅpen N (23)14.09+2.0710.53
2Marie ThomassenD-10 (5)41.58+4.5019.59
2Bendik Madslien SteinhaugH-10 (7)37.07+4.1017.40
2Anne WestergårdÅpen C (32)30.14+4.1514.23
2Eirunn Husby NordstadD12-16 (3)1.10.37+0.1423.32
2Roar BergeÅpen B (25)50.30+5.4416.50
2Oskar Madslien SteinhaugH15-16 (11)49.18+9.3814.30
2Kristian RykkjeH17- (23)56.46+0.2411.21
3Ragna Oline Doppelhofer ErvikD-10 (5)42.03+4.5520.01
3Rasmus JordeH12-14 (8)56.23+23.1418.47
3Helge Tiger HauglandH50- (16)48.33+4.2814.16
4Solveig LøvåsD-10 (5)45.30+8.2221.40
4Ragnhild LøvåsD17- (15)53.40+8.4215.47
5Lene RykkjeÅpen N (23)19.57+7.5515.20
5Olve Berge AarsandH-10 (7)43.27+10.3020.41
5Mette RogneD50- (11)1.00.14+9.1320.04
5Kristoffer Kjenes HauglandH15-16 (11)56.01+16.2116.28
5Sverre OttesenH50- (16)51.23+7.1815.06
5Atle BergsethH65- (8)1.32.38+35.4027.14
6Britt Kjersti JåstadD50- (11)1.01.17+10.1620.25
6Stian RykkjeH17- (23)1.03.43+7.2112.44
7Ragnhild NervoldÅpen N (23)23.43+11.4118.14
7Sverre Stuland TysværH-10 (7)46.18+13.2122.02
7Tone RosenlundÅpen B (25)1.04.26+19.4021.28
8Thorstein VågeneÅpen N (23)23.45+11.4318.16
8Magnus LehmannH15-16 (11)1.10.21+30.4120.41
8Jonatan Rosengren DrakeH17- (23)1.05.54+9.3213.10
9Owen Jarvis WestergårdÅpen N (23)24.11+12.0918.36
9Tage RosenlundH15-16 (11)1.12.14+32.3421.14
12Kristine LienÅpen N (23)25.40+13.3819.44
13Wenche ThomassenÅpen N (23)25.54+13.5219.55
13Bjørn SteinhaugÅpen C (32)37.08+11.0917.40
13Niklas ProforsH17- (23)1.10.42+14.2014.08
14Astrid Oline ErvikD17- (15)1.34.57+49.5927.55
15Bodil Bergljot JohansonÅpen C (32)40.13+14.1419.09
16Mathias RosenlundH17- (23)1.16.13+19.5115.14
17Magnus Rogne HallandH17- (23)1.18.25+22.0315.41
20Pål ThomassenÅpen C (32)42.01+16.0220.00
20Kim-Andrè Kjenes HauglandH17- (23)1.28.34+32.1217.42
26Linda BønesÅpen C (32)47.09+21.1022.27
27Torill Kjenes HauglandÅpen C (32)51.06+25.0724.20
30Brage AasenÅpen C (32)58.49+32.5028.00
0Hege OmmedalÅpen N (23)diskvalifisert
0Jon Erik Doppelhofer ErvikH12-14 (8)diskvalifisert
0Turid VrålstadÅpen B (25)diskvalifisert
0Morten Lund-JohansenH50- (16)diskvalifisert
0Gernot DoppelhoferH17- (23)diskvalifisert
0Ronny RykkjeH17- (23)diskvalifisert
0Kasper ValestrandH17- (23)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor