Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 6 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 6 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 29 august 2017

D/H-10N

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil HeksemFana IL20.55
2Kirill EikangerGneist, IL22.39+1.44
3Frida Ingeborg EikangerGneist, IL27.42+6.47
4Karen StoltzVaregg Fleridrett28.48+7.53
5Peter StoltzVaregg Fleridrett29.00+8.05
6Isak HovstadVaregg Fleridrett31.39+10.44
7Marie ThomassenVaregg Fleridrett31.53+10.58
8Kristin Nesse JørgensenGneist, IL32.50+11.55
9Thord Nystuen SolliAskøy OL37.21+16.26
10Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL37.32+16.37
11Josefine BlomquistBergens TF46.16+25.21
12Fredrik BlomquistBergens TF46.36+25.41

D11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Miranda KaufmannBergens TF34.26
2Tonje RykkjeStord Orientering1.05.00+30.34

H13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jonas BrackeTIF Viking17.43
2Edward HammerBergens TF25.35+7.52

Åpen N

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arne RyggBergens TF20.53
2Silje ReistadOs Orienteringsklubb24.28+3.35
3Knut GjestemoenBergens TF25.35+4.42
4Mats HalvorsenGneist, IL25.42+4.49
5Marie StoltzVaregg Fleridrett28.48+7.55
6Kai StoltzVaregg Fleridrett28.51+7.58
7Pål ThomassenVaregg Fleridrett31.54+11.01
8Gard E. JørgensenGneist, IL32.52+11.59
9Roland KaufmannBergens TF34.12+13.19
10Nora GriegFana IL37.24+16.31
11Einar GriegFana IL37.31+16.38
12Bjørge SolliAskøy OL38.07+17.14
13Astri Ese HoleBergens TF46.46+25.53

D-10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett36.07

H-10

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer Heldal HersvikFana IL21.40
2Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett30.16+8.36
3Emil Øye KragsethIL Gular32.38+10.58
4Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett33.03+11.23
5Sjur GrønnevetIL Gular33.09+11.29
6Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett34.39+12.59
Sigurd SivertsenBergens TFdiskvalifisert
Andreas KragsethIL Gulardiskvalifisert

D11-13

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karoline StrandenesFana IL31.39
2Stine Marie Tefre GriegFana IL31.46+0.07
3Hedda Erica EikangerGneist, IL40.45+9.06
4Idun HeklandIL Gular40.52+9.13

H11-13

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christian DaleBergens TF20.40
2Hans RogstadkjernetBergens TF21.32+0.52
3Martin Shields LøklingGneist, IL23.30+2.50
4Oskar HeksemFana IL29.11+8.31

Åpen C

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett18.53
2Jon DaleBergens TF20.56+2.03
3Håvard NybøFana IL21.39+2.46
4Erlend EkerhovdFana IL22.43+3.50
5Eivind StrandenesFana IL22.45+3.52
6Artem SapontzisGneist, IL23.21+4.28
7Arild NybøFana IL23.50+4.57
8Bjørg KocbachBergens TF27.19+8.26
9Cedric GuibertTIF Viking27.29+8.36
10Ingunn EikelandBergens TF28.03+9.10
11Anna Schouten 28.31+9.38
12Simon Morales 30.06+11.13
13Mari StadsnesIL Gular30.37+11.44
14Ingeborg StrandenesFana IL30.41+11.48
15Marius GuibertTIF Viking30.43+11.50
16Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett31.02+12.09
17Ole KragsethIL Gular32.52+13.59
18Ellen GrønnevetIL Gular33.18+14.25
19Svein HaukaasÅrstad IL33.30+14.37
20Guro Sørevik 34.15+15.22
21Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett34.43+15.50
22Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL37.42+18.49
23Per MathismoenFana IL39.06+20.13
24Ørn MidttunBergens TF39.26+20.33
25Ingrid RollFana IL52.26+33.33
26Kåre RitlandFana IL59.59+41.06
27Linda BønesVaregg Fleridrett1.12.10+53.17
28Malena Grov Ottesen 1.18.11+59.18
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H12-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas DaleBergens TF17.59
2Rasmus JordeVaregg Fleridrett29.19+11.20
3Vegard Velle SivertsenBergens TF29.55+11.56
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Olav KvalbeinIL Gulardiskvalifisert
Magnus Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert

D12-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Roll-TørnqvistFana IL29.46
2Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett38.11+8.25
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFdiskvalifisert

D50-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Beda Maria JohansonFana IL32.40
2Ingrid SandvollGneist, IL33.53+1.13
3Turid RognsvågOs Orienteringsklubb34.01+1.21
4Bjørg MidttunBergens TF37.08+4.28
5Anne Kjersti DaltveitFana IL40.38+7.58
6Anne FjeldstadÅrstad IL44.19+11.39
7Karen Clementsen KayserFana IL46.34+13.54
8Mai Helen LingaIL Gular53.15+20.35
9Mette RogneVaregg Fleridrett56.42+24.02
10Annhild FetveitFana IL57.26+24.46
11Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb58.21+25.41
12Torild MyrliTIF Viking1.01.22+28.42
Liv Sylvi MeyerGneist, ILdiskvalifisert
Anne GjestemoenBergens TFdiskvalifisert

D65-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingjerd SognnæsBergens TF36.25
2Audny TotlandFana IL43.42+7.17
3Astrid OrmbergFana IL53.36+17.11
4Kjellaug HodnekvamBergens TF55.18+18.53
5Herdis AlvheimFana IL1.23.01+46.36

Åpen B

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas BergeOs Orienteringsklubb27.31
2Jan HauglandÅrstad IL28.04+0.33
3Helge EmhjellenIL Gular31.25+3.54
4Tone RosenlundVaregg Fleridrett31.47+4.16
5Jan Terje MikkelsenTIF Viking34.25+6.54
6Birgitte TorbjørnsenIL Gular34.46+7.15
7Lise Balestrand GrønbechAskøy OL37.23+9.52
8Roar BergeVaregg Fleridrett37.28+9.57
9Ketil NummedalFana IL38.32+11.01
10Arne HalvorsenÅrstad IL40.27+12.56
11Axel IngvaldsenTIF Viking40.56+13.25
12Karianne AlsakerÅrstad IL44.56+17.25
13Inga Beate BøeFana IL46.42+19.11
14Per HauglandÅrstad IL47.50+20.19
15David Johan TjøswoldBergens TF49.10+21.39
16Anders SeebergOsterøy IL49.19+21.48
17Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb52.34+25.03
18Ragnar KayserFana IL54.45+27.14
19Vibeke NymoVaregg Fleridrett58.47+31.16

H15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas NysæterBergens TF38.58
2Sigve Rygg EikelandBergens TF42.08+3.10
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett47.46+8.48
4Erik BohneVaregg Fleridrett48.28+9.30
5Sindre Haaland WesterbøGneist, IL53.10+14.12
6Ulrik HellenTIF Viking53.39+14.41
7Mathias HeradstveitGneist, IL58.03+19.05
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFdiskvalifisert
Vegard SkeieBergens TFdiskvalifisert

D17-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Silje Gulbrandsen WollanFana IL40.01
2Valentina DimitrovaGneist, IL45.58+5.57
3Rannveig NordhagenFana IL46.43+6.42
4Ann-Elin BendiksenFana IL47.36+7.35
5Tove AasheimAskøy OL48.50+8.49
6Karianne StrømmeTIF Viking49.54+9.53
7Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett50.09+10.08
8Mari Strømme LidTIF Viking51.22+11.21
9Vilde Hopland SkageGneist, IL54.54+14.53
10Vibeke ØyeIL Gular57.18+17.17
11Mariell ArntzenGneist, IL57.38+17.37
12Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.50.16+1.10.15
Hanne DaltveitFana ILdiskvalifisert
Tora Aasheim NymarkTIF Vikingdiskvalifisert

H50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tom Eirik EikangerIL Gular36.55
2Tommy SævareidOs Orienteringsklubb39.03+2.08
3Torgeir StrandFana IL40.58+4.03
4Øistein BøeFana IL43.23+6.28
5Ørjan Eirik ValestrandFana IL44.54+7.59
6Tore Svein NeseAskøy OL47.19+10.24
7Kjetil DammTIF Viking53.49+16.54
8Peter StoykovSamnanger IL53.56+17.01
9Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett55.51+18.56
10Rune StadsnesIL Gular56.55+20.00
11Rune TonaasBergens TF57.03+20.08
12Erling StrandBergens TF57.32+20.37
13Ove DrangeVaregg Fleridrett1.01.30+24.35
Tord Bell MykingFana ILdiskvalifisert
Bjørn-Inge SkageGneist, ILdiskvalifisert
Øistein PaulsenBergens TFdiskvalifisert

H65-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tor SørevikTIF Viking40.41
2Atle AlvheimFana IL55.55+15.14
3Dag SlettenBergens TF59.08+18.27
4Atle BergsethVaregg Fleridrett1.00.33+19.52
5Per VoldFana IL1.05.35+24.54
6Jan Olav JellestadBergens TF1.09.55+29.14
7Magne RaadalFana IL1.10.01+29.20
8Jan Lohne 1.11.59+31.18
9Lars Olav TveitaFana IL1.15.29+34.48
10Harald LyngtunFana IL1.18.32+37.51
11Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.25.15+44.34
12Knut Erik GulbrandsenFana IL1.34.06+53.25
13Halvdan Ramberg MoeFana IL1.49.55+1.09.14
Jan Olav OrmbergFana ILdiskvalifisert

Åpen AK

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bård HeklandIL Gular44.53
2Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett48.17+3.24
3Helge RosenlundVaregg Fleridrett50.36+5.43
4Johan EikangerIL Gular1.01.46+16.53
Espen SeebergOsterøy ILdiskvalifisert

H17-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jan KocbachFana IL38.00
2Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett39.22+1.22
3Erlend GjestemoenBergens TF39.39+1.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Mathias RosenlundVaregg Fleridrett48.59+10.59
5Andreas G. PoldenGneist, IL49.02+11.02
6Trond DøskelandFana IL49.14+11.14
7Sverre Johan NærheimIL Gular49.15+11.15
8Bjart Are HellenTIF Viking49.47+11.47
9Eirik BjørkevollOdda OL50.21+12.21
10Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett51.17+13.17
11Einar Marius Martinsen 53.00+15.00
12Ketil DøskelandFana IL53.05+15.05
13Geir HeksemFana IL54.04+16.04
14Øyvind JohannessenGneist, IL55.22+17.22
15Knut UtneFana IL57.05+19.05
16Sveinung RykkjeStord Orientering57.19+19.19
17Vemund HansenTIF Viking58.47+20.47
18Kristian LøvåsVaregg Fleridrett1.00.16+22.16
19Andreas GrønbechAskøy OL1.05.12+27.12
Tom Øyvind JohannessenGneist, ILdiskvalifisert
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Espen RognsvågOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

D19-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL47.49
2Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett55.10+7.21
3Stine BjørkevollOdda OL59.44+11.55
4Vibeke Tefre GriegFana IL1.02.55+15.06
5Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.04.43+16.54
6Kristine GrønlundFana IL1.06.24+18.35
7Lise ChristensenTIF Viking1.08.16+20.27
8Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.18.16+30.27
Linda RykkjeStord Orienteringdiskvalifisert
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor