Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 22 august 2017

Klasser: Visa alla | D/H-10N | D11-12N | H11-12N | D13-16N | H13-16N | Åpen N | D-10 | H-10 | D11-13 | H11-13 | Åpen C | H12-14 | D12-16 | D50- | D65- | Åpen B | H15-16 | D17- | H50- | H65- | Åpen AK | H17- | D19-

D/H-10N

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL13.40
2Emil HeksemFana IL19.05+5.25
3Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett20.40+7.00
4Marie Egeland StoroGneist, IL20.55+7.15
5Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett23.41+10.01
6Ingrid BrattbakkFana IL25.08+11.28
7Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL25.13+11.33
8Erica Juliet EideFana IL25.14+11.34
9Marie ThomassenVaregg Fleridrett27.10+13.30
10Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett32.05+18.25
11Erle Marie T VågenBergens TF36.23+22.43
12Hedda Janson RønnestadFana IL36.34+22.54
13Thord Nystuen SolliAskøy OL45.09+31.29
14Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL45.22+31.42

D11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Miranda KaufmannBergens TF23.32

H11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard AksnesIL Gular15.55
2Amund Eeg GenbergIL Gular18.34+2.39
3Tobias MikkelsenIL Gular29.01+13.06

H13-16N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre AksnesIL Gular12.12
2Joachim GulbrandsøyIL Gular28.28+16.16
3Edward HammerBergens TF32.56+20.44
4Olav KvalbergBergens TF33.00+20.48

Åpen N

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne HeksemFana IL19.12
2Roland KaufmannBergens TF22.58+3.46
3Hans Richard BrattbakkFana IL25.14+6.02
4Martin ThomassenVaregg Fleridrett27.15+8.03
5Knut GjestemoenBergens TF33.01+13.49
6Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett34.39+15.27
7Eyvind TangenBergens TF36.21+17.09
8Linda JansonFana IL36.29+17.17
9Bjørge SolliAskøy OL45.18+26.06

H-10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Øye KragsethIL Gular25.39
2Sjur GrønnevetIL Gular30.18+4.39
3Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett34.12+8.33
4Kristoffer Heldal HersvikFana IL46.40+21.01

D11-13

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline StrandenesFana IL28.42
2Iris SkageGneist, IL34.26+5.44
3Idun HeklandIL Gular36.23+7.41
4Tonje RykkjeStord Orientering36.29+7.47
5Mariell SkageGneist, IL37.32+8.50
6Therese Gurvin SkaalandFana IL39.44+11.02

H11-13

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL21.17
2Hans RogstadkjernetBergens TF24.35+3.18
3Erlend WollanFana IL33.50+12.33
Martin Shields LøklingGneist, ILdiskvalifisert

Åpen C

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Cederic GuiibertTIF Viking16.25
2Erlend EkerhovdFana IL21.03+4.38
3May-lill DammTIF Viking23.17+6.52
4Anette StrandBergens TF24.16+7.51
5Vibeke ØyeIL Gular25.45+9.20
6Ragnhild Marie BøeFana IL26.47+10.22
7Ingeborg StrandenesFana IL28.38+12.13
8Ellen GrønnevetIL Gular30.25+14.00
9Jan Inge DaleTIF Viking32.31+16.06
10Amalie DaleTIF Viking32.36+16.11
11Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett34.35+18.10
12Matti TorgersenBergens TF35.49+19.24
13Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett37.54+21.29
14Geir RognsvågOs Orienteringsklubb38.19+21.54
15Mette GurvinFana IL40.04+23.39
16Josefine BlomquistBergens TF43.20+26.55
17Arne RyggBergens TF43.46+27.21
18Ørn MidttunBergens TF43.58+27.33
19Ingrid RollFana IL45.57+29.32
20Bjørn StrømmeTIF Viking1.00.58+44.33
21Per MathismoenFana IL1.16.06+59.41
Knut Erik GulbrandsenFana ILdiskvalifisert
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Arild NybøFana ILdiskvalifisert
Håvard NybøFana ILdiskvalifisert
Rune AasenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H12-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Strømme LidTIF Viking27.11
2Andreas DaleBergens TF28.04+0.53
3Rasmus JordeVaregg Fleridrett43.45+16.34
4Brage Bell LysakerFana IL43.58+16.47
5Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett45.28+18.17
6Sondre BataldenFana IL58.52+31.41
Vegard Velle SivertsenBergens TFdiskvalifisert

D12-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistFana IL34.53
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF36.57+2.04
3Kristine Bog VikaneFana IL45.09+10.16
4Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett51.52+16.59

D50-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL28.45
2Rannveig NordhagenFana IL28.59+0.14
3Turid RognsvågOs Orienteringsklubb34.52+6.07
4Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett41.15+12.30
5Mai Helen LingaIL Gular42.46+14.01
6Hege FjellbirkelandIL Gular43.03+14.18
7Anne Kjersti DaltveitFana IL43.20+14.35
8Gro Birkeland SøvikGneist, IL50.24+21.39
9Nina Lokøen KnudsenGneist, IL56.05+27.20
10Marianne DymbeGneist, IL57.09+28.24
11Bjørg MidttunBergens TF59.42+30.57
12Karen Clementsen KayserFana IL1.05.57+37.12
13Annhild FetveitFana IL1.09.22+40.37
14Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.38.16+1.09.31

D65-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit HegdalBergens TF37.31
2Ingjerd SognnæsBergens TF39.11+1.40
3Bjørg KocbachBergens TF47.23+9.52
4Astrid OrmbergFana IL57.31+20.00
5Herdis AlvheimFana IL1.02.48+25.17
6Else Lerche RaadalFana IL1.06.43+29.12
7Astri Ese HoleBergens TF1.16.39+39.08
8Ingvill VoldFana IL1.48.20+1.10.49
Audny TotlandFana ILdiskvalifisert
Kjellaug HodnekvamBergens TFdiskvalifisert

Åpen B

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon DaleBergens TF32.24
2Gro MadslienVaregg Fleridrett36.06+3.42
3Roar BergeVaregg Fleridrett37.19+4.55
4Lise Balestrand GrønbechAskøy OL38.24+6.00
5Espen SeebergBergens TF39.56+7.32
6Halvor Fetveit SundalFana IL41.51+9.27
7Jan Egil Velure TrettenBergens TF42.33+10.09
8Kirsti LysakerFana IL44.36+12.12
9Kjell SkageGneist, IL45.13+12.49
10Marie DymbeGneist, IL50.11+17.47
11Liv Sylvi MeyerGneist, IL51.16+18.52
12Axel IngvaldsenTIF Viking56.33+24.09
13Vibeke NymoVaregg Fleridrett56.48+24.24
14Per HauglandÅrstad IL59.42+27.18
15Ragnar KayserFana IL1.01.37+29.13
16Karianne AlsakerÅrstad IL1.08.38+36.14
17Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb1.09.48+37.24
18Otto Grahl-NielsenBergens TF1.17.37+45.13
Sindre EkrheimBergens TFdiskvalifisert
Harald RisnesFana ILdiskvalifisert
Bjørn BataldenFana ILdiskvalifisert
David Johan TjøswoldBergens TFdiskvalifisert

H15-16

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Bell LysakerFana IL37.44
2Andreas NysæterBergens TF40.16+2.32
3Erik BohneVaregg Fleridrett40.48+3.04
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett42.32+4.48
5Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF43.23+5.39
6Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett45.32+7.48
7Mads Jørgen SkageGneist, IL46.49+9.05
8Sigve Rygg EikelandBergens TF53.34+15.50
9Mathias HeradstveitGneist, IL54.46+17.02
10Lars EvensenGneist, IL59.25+21.41
11Eirik Bjerke OtteråTIF Viking1.37.07+59.23
Magnus LehmannVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karianne StrømmeTIF Viking43.01
2Mari Strømme LidTIF Viking43.29+0.28
3Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett45.03+2.02
4Tove AasheimAskøy OL45.52+2.51
5Mariell ArntzenGneist, IL46.59+3.58
6Tora Aasheim NymarkTIF Viking47.33+4.32
7Vilde Hopland SkageGneist, IL49.04+6.03
8Liv OrmbergGneist, IL50.52+7.51
9Nina GogaBergens TF51.16+8.15
10Ann-Elin BendiksenFana IL52.08+9.07
11Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular54.53+11.52
12Hanne DaltveitFana IL55.28+12.27
13Ingelinn MolvikGneist, IL58.52+15.51

H50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL37.23
2Sigurd EiknerFana IL39.11+1.48
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett39.37+2.14
4Øistein BøeFana IL41.32+4.09
5Tord Bell MykingFana IL41.59+4.36
6Tommy SævareidOs Orienteringsklubb43.37+6.14
7Tore Svein NeseAskøy OL46.43+9.20
8Ørjan Eirik ValestrandFana IL46.53+9.30
9Kjetil DammTIF Viking46.56+9.33
10Bjørn-Inge SkageGneist, IL46.59+9.36
11Torgeir StrandFana IL47.19+9.56
12Svein LingaIL Gular51.40+14.17
13Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett1.00.23+23.00
14Alfon Harald JohansenBergens TF1.03.33+26.10
15Øistein PaulsenBergens TF1.14.39+37.16
16Erling StrandBergens TF1.16.44+39.21

H65-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF43.51
2Atle BergsethVaregg Fleridrett56.46+12.55
3Magne RaadalFana IL58.19+14.28
4Dag SlettenBergens TF1.00.40+16.49
5Harald LyngtunFana IL1.06.20+22.29
6Per VoldFana IL1.06.29+22.38
7Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.10.10+26.19
8Halvdan Ramberg MoeFana IL1.20.55+37.04
9Jan Olav OrmbergFana IL1.26.22+42.31
Dagfinn HoleBergens TFdiskvalifisert

Åpen AK

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein Nipen EgelandGneist, IL40.35
2Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett51.29+10.54
3Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett52.42+12.07
4Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb1.15.42+35.07
Arne HalvorsenÅrstad ILdiskvalifisert
Ina Hopland SkageGneist, ILdiskvalifisert

H17-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett34.34
2Erlend GjestemoenBergens TF40.29+5.55
3Stian RykkjeVaregg Fleridrett40.39+6.05
4Kristian RykkjeVaregg Fleridrett40.52+6.18
5Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett41.10+6.36
6Scott JuvikIL Gular42.56+8.22
7Sveinung RykkjeStord Orientering44.02+9.28
8Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett45.56+11.22
9Arne JohannesenIL Gular46.35+12.01
10Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett47.24+12.50
11Ronny RykkjeVaregg Fleridrett48.14+13.40
12Tore JuvikIL Gular48.27+13.53
13Sverre Johan NærheimIL Gular51.44+17.10
14Niklas ProforsVaregg Fleridrett53.31+18.57
15Kasper ValestrandVaregg Fleridrett53.51+19.17
16Rune NygaardIL Gular53.52+19.18
17Andreas GrønbechAskøy OL55.48+21.14
17Geir HeksemFana IL55.48+21.14
19Knut UtneFana IL56.28+21.54
20Bård HeklandIL Gular56.39+22.05
21Dag AksnesIL Gular57.00+22.26
22Odin LingaIL Gular1.08.17+33.43

D19-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helen MartinsenIL Gular53.30
2Kristine GrønlundFana IL57.16+3.46
3Ida Feiring HaltiaIL Tyrving1.00.12+6.42
4Vibeke Tefre GriegFana IL1.01.19+7.49
5Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.02.00+8.30
6Linda RykkjeStord Orientering1.03.48+10.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor