Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Årstad IL
Dato: tirsdag 23 mai 2017

Klasser: Visa alla | D/H-10N | D11-12N | H11-12N | D13-16N | H13-16N | Åpen N | D-10 | H-10 | D11-13 | H11-13 | Åpen C | H12-14 | D12-16 | D50- | D65- | Åpen B | H15-16 | D17- | H50- | H65- | Åpen AK | H17- | D19-

D/H-10N

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL4.38
2Johannes LavikVaregg Fleridrett7.02+2.24
3Matheo Skare OhnstadVaregg Fleridrett7.12+2.34
4Peter StoltzVaregg Fleridrett7.31+2.53
5Marie ThomassenVaregg Fleridrett7.45+3.07
6Jakob Iversen PausAskøy OL9.12+4.34
7Dorthea Hennø HaugenFana IL9.14+4.36
8Thord Nystuen SolliAskøy OL9.16+4.38
9Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL9.35+4.57
10Erlend LavikVaregg Fleridrett10.38+6.00
11Emilie Skare OhnstadVaregg Fleridrett10.42+6.04
12Nora Tefre GriegFana IL11.04+6.26
13Maria ChristenssonGneist, IL14.09+9.31
14Vegard WollanFana IL14.16+9.38
15Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL14.55+10.17

D11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Miranda KaufmannBergens TF7.32
2Oda SildenFana IL16.04+8.32
3Ameli EiknerFana IL16.10+8.38

D13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andrea Hennø HaugenFana IL9.05

Åpen N

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry Ane LavikVaregg Fleridrett7.30
2Roland KaufmannBergens TF7.38+0.08
3Anders Nydal HaugenFana IL9.21+1.51
4Einar GriegFana IL10.51+3.21
5Janne SkareVaregg Fleridrett11.15+3.45
6Ørn MidttunBergens TF13.05+5.35
7Silje Gulbrandsen WollanFana IL14.16+6.46
Bjørge SolliAskøy OLdiskvalifisert

D-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett48.26
2Emilie SolvikGneist, IL1.08.51+20.25

H-10

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett24.21
2Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett25.44+1.23
3Kristoffer H HersvikFana IL31.48+7.27
4Sjur GrønnevetIL Gular32.48+8.27
5Emil HeksemFana IL32.57+8.36
6Emil Øye KragsethIL Gular35.40+11.19
7Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett38.08+13.47

D11-13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL20.19
2Karoline StrandenesFana IL22.31+2.12
3Idun HeklandIL Gular24.25+4.06
4Iris SkageGneist, IL29.56+9.37
5Therese Gurvin SkaalandFana IL30.11+9.52
6Stine Marie Tefre GriegFana IL32.15+11.56
7Ingrid Falch AndersenGneist, IL35.27+15.08
8Mariell SkageGneist, IL36.24+16.05

H11-13

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans RogstadkjernetBergens TF21.00
2Oskar HeksemFana IL21.09+0.09
3Marius GuibertTIF Viking25.24+4.24
4Vegard AksnesIL Gular28.27+7.27
5Vegard DaleTIF Viking35.34+14.34
6Andreas GarforsIL Gular43.37+22.37
7Johannes Berge StadsnesIL Gular44.04+23.04
Erlend WollanFana ILdiskvalifisert
Andreas Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert

Åpen C

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Velle SivertsenBergens TF16.38
2Rune AasenVaregg Fleridrett21.02+4.24
3Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett21.37+4.59
4Linda LøvfallVaregg Fleridrett22.00+5.22
5Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett22.26+5.48
6Marie StoltzVaregg Fleridrett26.28+9.50
7Jens Kristian EllingsenGneist, IL26.53+10.15
8Elin StrandenesFana IL29.22+12.44
9Knut Erik GulbrandsenFana IL30.09+13.31
10Else Lerche RaadalFana IL31.16+14.38
11Yola KeenlysideGneist, IL32.23+15.45
12Marianne HeksemFana IL32.49+16.11
13Mette GurvinFana IL33.19+16.41
14Ingunn EikelandBergens TF34.07+17.29
15Arne RyggBergens TF35.06+18.28
16Jonas BrackeTIF Viking37.58+21.20
17Roar BergeVaregg Fleridrett38.11+21.33
18Mari StadsnesIL Gular40.08+23.30
19Bodil HåheimIL Gular41.02+24.24
20Amalie DaleTIF Viking41.20+24.42
21Per MathismoenFana IL43.20+26.42
22Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett46.41+30.03
23Aasfrid TysværVaregg Fleridrett48.38+32.00
24Geir RognsvågOs Orienteringsklubb54.24+37.46
25Inge DaleGneist, IL1.01.36+44.58
26Ingrid RollFana IL1.03.46+47.08
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Vibeke ØyeIL Gulardiskvalifisert

H12-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF23.14
2Magnus Strømme LidTIF Viking34.10+10.56
3Rasmus JordeVaregg Fleridrett38.24+15.10
4Brage Bell LysakerFana IL40.33+17.19
5Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett42.52+19.38
6Sondre BataldenFana IL52.21+29.07

D12-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular33.08
2Marie Roll-TørnqvistFana IL36.10+3.02
3Kristine Bog VikaneFana IL37.53+4.45
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFdiskvalifisert

D50-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL32.31
2Turid RognsvågOs Orienteringsklubb33.33+1.02
3Marit NipenGneist, IL34.04+1.33
4Nina SoligardBergens TF38.21+5.50
5Hege FjellbirkelandIL Gular41.15+8.44
6Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett41.57+9.26
7Anne Kjersti DaltveitFana IL42.20+9.49
8Mai Helen LingaIL Gular43.33+11.02
9Bjørg MidttunBergens TF45.51+13.20
10Karen Clementsen KayserFana IL47.08+14.37
11Mette RogneVaregg Fleridrett47.42+15.11
12Torild MyrliTIF Viking50.12+17.41
13Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb55.13+22.42
14Annhild FetveitFana IL1.00.55+28.24

D65-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF38.01
2Berit HegdalBergens TF41.41+3.40
3Bjørg KocbachBergens TF42.27+4.26
4Kjellaug HodnekvamBergens TF1.03.09+25.08
5Astri Ese HoleBergens TF1.03.51+25.50
6Ingvill VoldFana IL1.15.08+37.07
Turid TangenOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

Åpen B

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett31.56
2Tage RosenlundVaregg Fleridrett32.32+0.36
3Karianne StrømmeTIF Viking32.54+0.58
4Ina Hopland SkageGneist, IL35.37+3.41
5Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF36.44+4.48
6Andreas BergeOs Orienteringsklubb37.41+5.45
7Tone RosenlundVaregg Fleridrett40.34+8.38
8Halvor Fetveit SundalFana IL41.20+9.24
9Per Gunnar HettervikNoTeam43.16+11.20
10Kjell SkageGneist, IL44.38+12.42
11Ragnar KayserFana IL45.53+13.57
12Margrete SolvikGneist, IL46.01+14.05
13Bjørn BataldenFana IL48.32+16.36
14Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb49.21+17.25
15Jan Terje MikkelsenTIF Viking51.57+20.01
16Sindre EkrheimBergens TF57.35+25.39
17Otto Grahl-NielsenBergens TF1.00.25+28.29
18Harald RisnesFana IL1.00.45+28.49
19Vibeke NymoVaregg Fleridrett1.09.18+37.22
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert

H15-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Bell LysakerFana IL34.50
2Erik BohneVaregg Fleridrett36.10+1.20
3Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF42.09+7.19
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett43.37+8.47
5Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett43.46+8.56
6Andreas NysæterBergens TF47.08+12.18
7Mathias HeradstveitGneist, IL47.15+12.25
8Jon William HammerBergens TF47.26+12.36
9Ulrik HellenTIF Viking49.17+14.27
10Sigve Rygg EikelandBergens TF55.03+20.13
11Lars EvensenGneist, IL1.04.37+29.47
12Sindre Haaland WesterbøGneist, IL1.05.44+30.54
13Vegard SkeieBergens TF1.08.54+34.04

D17-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular42.33
2Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett43.54+1.21
3Mari Strømme LidTIF Viking44.35+2.02
4Tora Aasheim NymarkTIF Viking45.00+2.27
5Ragnhild BalsvikOsterøy IL45.53+3.20
6Ingunn Torød BusetGneist, IL45.55+3.22
7Lise ChristensenTIF Viking46.06+3.33
8Toril HallanLillomarka OL47.14+4.41
9Mariell ArntzenGneist, IL47.44+5.11
10Tove AasheimAskøy OL47.53+5.20
11Kristine GrønlundFana IL49.50+7.17
12Nina GogaBergens TF50.09+7.36
13Gunhild ForlandAskøy OL52.30+9.57
14Hanne DaltveitFana IL53.09+10.36
15Ann-Elin BendiksenFana IL53.29+10.56
16Valentina DimitrovaGneist, IL54.57+12.24
17Liv OrmbergGneist, IL55.51+13.18
18Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular58.33+16.00
19Marian KjellevoldIL Gular1.00.01+17.28
20Kristin A. EegIL Gular1.01.47+19.14
21Stine BjørkevollOdda OL1.01.53+19.20
22Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett1.22.02+39.29
Ragnhild BohneVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Siri KollerudLillomarka OLdiskvalifisert

H50-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett33.30
2Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett34.31+1.01
3Sverre OttesenVaregg Fleridrett35.17+1.47
4Erik VikaneFana IL36.46+3.16
5Sigurd EiknerFana IL36.58+3.28
6Jan SteinegerGneist, IL37.45+4.15
7Tord Bell MykingFana IL38.26+4.56
8Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL39.51+6.21
9Øistein BøeFana IL40.38+7.08
10Ole TørnqvistFana IL41.47+8.17
11Torgeir StrandFana IL42.32+9.02
12Tore Svein NeseAskøy OL43.05+9.35
13Audun BraatenBergens TF43.18+9.48
14Kjetil DammTIF Viking43.41+10.11
15Pål AuglandBergens TF45.15+11.45
16Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett47.14+13.44
17Tommy SævareidOs Orienteringsklubb48.55+15.25
18Rune StadsnesIL Gular49.03+15.33
19Rune ErdalSamnanger IL49.12+15.42
20Øistein PaulsenBergens TF51.29+17.59
21Lars FjellangerFana IL54.48+21.18
22Knut GjestemoenBergens TF58.41+25.11
23Matti TorgersenBergens TF59.15+25.45
24Knut A MolvikGneist, IL1.06.44+33.14
Bjørn-Inge SkageGneist, ILdiskvalifisert

H65-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per VoldFana IL48.02
2Atle AlvheimFana IL49.17+1.15
3Dagfinn HoleBergens TF50.09+2.07
4Atle BergsethVaregg Fleridrett50.37+2.35
5Gunnar MikkelsenTIF Viking52.23+4.21
6Magne RaadalFana IL55.33+7.31
7Harald LyngtunFana IL57.05+9.03
8Einar NordåsFana IL1.02.04+14.02
9Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.02.11+14.09
10Lars Olav TveitaFana IL1.07.34+19.32
11Jan Olav OrmbergFana IL1.12.56+24.54
12Arild Frank OlsenBergens TF1.16.39+28.37
13Per Olaf TangenFana IL1.41.46+53.44

Åpen AK

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett35.24
2Jakob EiknerFana IL43.12+7.48
3Sturle NordeideGneist, IL45.03+9.39
4Lise Balestrand GrønbechAskøy OL58.43+23.19
Ingrid EggenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H17-

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett35.15
2Rune NygaardIL Gular36.10+0.55
3Andreas G. PoldenGneist, IL36.35+1.20
4Tore NymarkAskøy OL39.51+4.36
5Arne JohannesenIL Gular41.47+6.32
6Erlend GjestemoenBergens TF42.01+6.46
7Ronny RykkjeVaregg Fleridrett42.38+7.23
8Scott JuvikIL Gular43.51+8.36
9Eirik BjørkevollOdda OL45.43+10.28
10Mathias RosenlundVaregg Fleridrett46.19+11.04
11Andreas GrønbechAskøy OL46.48+11.33
12Espen BjørkevollOdda OL47.46+12.31
13Bjart Are HellenTIF Viking49.06+13.51
14Geir HeksemFana IL50.10+14.55
15Dag AksnesIL Gular50.56+15.41
16Helge RosenlundVaregg Fleridrett51.15+16.00
17Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett53.52+18.37
18Pål ThomassenVaregg Fleridrett54.52+19.37
19Sverre Johan NærheimIL Gular54.58+19.43
20Bård HeklandIL Gular59.04+23.49
21Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1.00.02+24.47
22Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1.02.33+27.18
23Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.02.56+27.41
24Knut UtneFana IL1.05.48+30.33
Tore JuvikIL Gulardiskvalifisert
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Jan Petter HansenIL Gulardiskvalifisert

D19-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vibeke Tefre GriegFana IL57.43
2Kirsti LysakerFana IL1.10.54+13.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor