Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 9 mai 2017

D/H-10N

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett13.48
2Otto Berg LindemarkVaregg Fleridrett13.54+0.06
3Kirill EikangerGneist, IL14.59+1.11
4Emil HeksemFana IL15.33+1.45
5Marie ThomassenVaregg Fleridrett20.04+6.16
6Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett20.42+6.54
7Erle Marie VågenBergens TF20.51+7.03
8Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett21.38+7.50
9Jonatan HerztbergBergens TF22.49+9.01
10Elisa AanesenVaregg Fleridrett23.24+9.36
11Peter StoltzVaregg Fleridrett23.58+10.10
12Henry BirkelandBergens TF24.26+10.38
13Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett24.31+10.43
14Eirin Geirsdatter TaraldsenVaregg Fleridrett26.57+13.09
14Astrid Geirsdatter TaraldsenVaregg Fleridrett26.57+13.09
16Maria EllingsenGneist, IL29.15+15.27
17Dorthea Hennø HaugenFana IL29.38+15.50
17Johanne EllingsenGneist, IL29.38+15.50
19Magnus Hennø HaugenFana IL30.13+16.25
20David Ljosvo NordvikGneist, IL31.50+18.02
21Thord Nystuen SolliAskøy OL32.16+18.28
22Jakob Iversen PausAskøy OL32.24+18.36
23Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL32.42+18.54
24Axel TveitVaregg Fleridrett34.09+20.21
25Herman Ragvin SkaretVaregg Fleridrett37.47+23.59
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubbikke startet

D11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Miranda KaufmannBergens TF21.21

H11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard DaleTIF Viking9.22

D13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Amalie DaleTIF Viking15.10
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubbikke startet

H13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anders SeebergBergens TF14.27
2Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett19.39+5.12

Åpen N

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frode LindemarkVaregg Fleridrett14.54
2Marianne HeksemFana IL15.41+0.47
3Eyvind TangenBergens TF20.51+5.57
4Roland KaufmannBergens TF21.08+6.14
5Marie StoltzVaregg Fleridrett23.57+9.03
6Lise TørnqvistBergens TF24.26+9.32
7Anne WestergårdVaregg Fleridrett27.24+12.30
8Jens Kristian EllingsenGneist, IL29.24+14.30
9Anders Nydal HaugenFana IL30.17+15.23
Espen SeebergBergens TFfullført
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bjørge SolliAskøy OLdiskvalifisert

H-10

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrettikke startet

D11-13

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Therese Gurvin SkaalandFana IL29.12
2Stine Marie Tefre GriegFana IL31.31+2.19
3Andrea Hennø HaugenFana IL35.36+6.24
Hedda Erica EikangerGneist, ILfullført
Idun HeklandIL Gularikke startet

H11-13

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oskar HeksemFana IL19.17
2Christian DaleBergens TF21.35+2.18
3Hans RogstadkjernetBergens TF24.29+5.12
4Erlend WollanFana IL36.26+17.09
5Martin Shields LøklingGneist, IL44.03+24.46
6Johannes Berge StadsnesIL Gular1.06.54+47.37
6Andreas GarforsIL Gular1.06.54+47.37
Andreas Strømme LidTIF Vikingfullført
Marius GuibertTIF Vikingdiskvalifisert
Olve HeklandIL Gularikke startet

Åpen C

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Cedric GuibertTIF Viking20.09
2Sigrun EliassenBergens TF21.03+0.54
3Elise RognsvågUmeå OK21.39+1.30
4Jon DaleBergens TF21.47+1.38
5Vegard Velle SivertsenBergens TF23.23+3.14
6Anette StrandBergens TF23.39+3.30
7Knut Erik GulbrandsenFana IL26.17+6.08
8Rune AasenVaregg Fleridrett28.32+8.23
9Yola KeenlysideGneist, IL28.38+8.29
10Mette GurvinFana IL29.12+9.03
11Kristine GrønlundFana IL31.34+11.25
12Astri Ese HoleBergens TF31.58+11.49
13Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett40.38+20.29
14Jan Olav OrmbergFana IL40.50+20.41
15Vita Meleshko 1.17.16+57.07
Ingrid RollFana ILdiskvalifisert
Karen Clementsen KayserFana ILdiskvalifisert

H12-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas DaleBergens TF27.41
2Rasmus JordeVaregg Fleridrett36.59+9.18
3Magnus Strømme LidTIF Viking40.06+12.25
4Brage Bell LysakerFana IL44.03+16.22
5Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett49.47+22.06
6Sondre BataldenFana IL1.29.57+1.02.16

D12-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Roll-TørnqvistFana IL37.26
2Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett41.38+4.12
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular45.52+8.26

D50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marit NipenGneist, IL31.13
2Nina SoligardBergens TF33.17+2.04
3Liv Sylvi MeyerGneist, IL39.12+7.59
4Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett44.07+12.54
5Turid RognsvågOs Orienteringsklubb46.48+15.35
6Anne Kjersti DaltveitFana IL54.17+23.04
7Annhild FetveitFana IL55.48+24.35
8Hege FjellbirkelandIL Gular58.27+27.14
Anne GjestemoenBergens TFikke startet
Mette RogneVaregg Fleridrettikke startet
Turid VrålstadVaregg Fleridrettikke startet

D65-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingjerd SognnæsBergens TF36.51
2Astrid OrmbergFana IL53.17+16.26
3Kari SecherBergens TF1.00.03+23.12
4Else Lerche RaadalFana IL1.02.52+26.01
5Ingvill VoldFana IL1.19.10+42.19
Kjellaug HodnekvamBergens TFdiskvalifisert
Berit HegdalBergens TFdiskvalifisert
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert
Herdis AlvheimFana ILikke startet

Åpen B

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas BergeOs Orienteringsklubb30.44
2Gro MadslienVaregg Fleridrett31.13+0.29
3Lars RøttingenIL Gular33.42+2.58
4Halvor Fetveit SundalFana IL44.49+14.05
5Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF46.44+16.00
6Inger BjergaVaregg Fleridrett51.08+20.24
7Bjørn BataldenFana IL52.27+21.43
8Ragnar KayserFana IL52.36+21.52
9David Johan TjøswoldBergens TF53.40+22.56
10Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett56.29+25.45
11Sindre EkrheimBergens TF59.25+28.41
12Volodymyr Vasylentsev 1.00.44+30.00
13Axel IngvaldsenTIF Viking1.03.59+33.15
Vibeke NymoVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Helge EmhjellenIL Gulardiskvalifisert
May-lill DammTIF Vikingikke startet
Bjarte HandelandBSI - Orienteringikke startet
Erling Bell LysakerFana ILikke startet
Fredrik ThorkildsenBSI - Orienteringikke startet

H15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erik BohneVaregg Fleridrett30.34
2Ulrik HellenTIF Viking44.30+13.56
3Birk Bell LysakerFana IL47.51+17.17
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett50.57+20.23
Lars EvensenGneist, ILikke startet
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettikke startet

D17-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking38.05
2Nina GogaBergens TF42.09+4.04
3Rannveig NordhagenFana IL42.16+4.11
4Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett42.23+4.18
5Mari Strømme LidTIF Viking42.34+4.29
6Liv OrmbergGneist, IL44.03+5.58
7Valentina DimitrovaGneist, IL44.06+6.01
8Ingunn Torød BusetGneist, IL45.12+7.07
9Ingrid SandvollGneist, IL45.45+7.40
10Hanne DaltveitFana IL47.28+9.23
11Marianne NummedalFana IL49.01+10.56
12Marian KjellevoldIL Gular49.19+11.14
13Ragnhild BohneVaregg Fleridrett50.12+12.07
14Ina Hopland SkageGneist, IL1.03.11+25.06
15Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb1.21.43+43.38
Tove AasheimAskøy OLikke startet
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrettikke startet

H50-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sverre OttesenVaregg Fleridrett32.39
2Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett33.52+1.13
3Kjetil DammTIF Viking34.01+1.22
4Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett34.59+2.20
5Arne JohannesenIL Gular35.48+3.09
6Audun BraatenBergens TF36.31+3.52
7Ole TørnqvistFana IL36.40+4.01
8Øistein BøeFana IL37.23+4.44
9Tord Bell MykingFana IL37.54+5.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Torgeir StrandFana IL37.56+5.17
11Tore Svein NeseAskøy OL40.12+7.33
12Rune StadsnesIL Gular42.54+10.15
13Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett43.18+10.39
14Lars FjellangerFana IL44.48+12.09
15Øistein PaulsenBergens TF48.01+15.22
15Håkon MogstadFana IL48.01+15.22
17Tommy SævareidOs Orienteringsklubb48.09+15.30
18Knut GjestemoenBergens TF52.59+20.20
19Erling StrandBergens TF1.01.11+28.32
20Matti TorgersenBergens TF1.02.51+30.12
Pål AuglandBergens TFdiskvalifisert
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrettikke startet
Knut A MolvikGneist, ILikke startet

H65-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Atle AlvheimFana IL39.14
2Dagfinn HoleBergens TF44.55+5.41
3Magnus NatåsBergens TF45.03+5.49
4Gunnar MikkelsenTIF Viking47.36+8.22
5Magne RaadalFana IL50.34+11.20
6Lars Olav TveitaFana IL1.01.22+22.08
7Atle BergsethVaregg Fleridrett1.02.54+23.40
8Einar NordåsFana IL1.04.15+25.01
9Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.04.46+25.32
10Per VoldFana IL1.14.53+35.39
10Per VikaneFana IL1.14.53+35.39
12Otto Grahl-NielsenBergens TF1.26.29+47.15
Arild Frank OlsenBergens TFikke startet

Åpen AK

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helge RosenlundVaregg Fleridrett34.46
2Anders Tønnessen RødFana IL41.58+7.12
3Hallvard AuglandBergens TF56.45+21.59
Kaspar AuglandBergens TFikke startet
Ingrid EggenHaugesund IL Orienteringikke startet
Bård HeklandIL Gularikke startet
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrettikke startet

H17-

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett38.50
2Rune NygaardIL Gular39.28+0.38
3Kristian RykkjeVaregg Fleridrett41.04+2.14
4Göran WinbladRehns BK41.35+2.45
5Ronny RykkjeVaregg Fleridrett44.34+5.44
6Erlend GjestemoenBergens TF46.05+7.15
7Bjart Are HellenTIF Viking46.21+7.31
8Espen RognsvågOs Orienteringsklubb46.54+8.04
9Øyvind Macody LundVaregg Fleridrett48.25+9.35
10Andreas G. PoldenGneist, IL48.54+10.04
11Magne KnudsenGneist, IL49.52+11.02
12Mathias RosenlundVaregg Fleridrett50.16+11.26
13Tore NymarkAskøy OL50.54+12.04
14Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL54.21+15.31
15Pål ThomassenVaregg Fleridrett54.32+15.42
16Tormod SkaugeIL Gular55.22+16.32
17Andreas GrønbechAskøy OL57.23+18.33
18Kristian LøvåsVaregg Fleridrett58.31+19.41
19Jan SteinegerGneist, IL58.35+19.45
20Gard E. JørgensenGneist, IL1.00.12+21.22
21Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1.03.29+24.39
22Martin Stustad 1.05.23+26.33
23Geir HeksemFana IL1.06.20+27.30
24Knut UtneFana IL1.11.39+32.49
25Anton Meleshko 1.15.15+36.25
Mads Jørgen SkageGneist, ILdiskvalifisert
Aune DørmænenVaregg Fleridrettikke startet
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILikke startet
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Sturle NordeideGneist, ILikke startet

D19-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vibeke Tefre GriegFana IL1.01.57
2Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.19.22+17.25
Kirsti LysakerFana ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor