Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 25 april 2017

Klasser: Visa alla | D/H-10N | D11-12N | H11-12N | D13-16N | H13-16N | Åpen N | D-10 | H-10 | D11-13 | H11-13 | Åpen C | H12-14 | D12-16 | D50- | D65- | Åpen B | H15-16 | D17- | H50- | H65- | Åpen AK | H17- | D19-

D/H-10N

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett13.58
2Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett17.54+3.56
3Mæland GustavVaregg Fleridrett18.11+4.13
4Mikkelson Gabrie SkintveitVaregg Fleridrett18.14+4.16
5Kirill EikangerGneist, IL19.27+5.29
6Emilie SolvikGneist, IL21.48+7.50
7Fredbo MatheoVaregg Fleridrett22.00+8.02
8Mogens UlrikVaregg Fleridrett22.07+8.09
9Greve Gard MogensVaregg Fleridrett22.41+8.43
10Hertzberg JonathanBergens TF24.11+10.13
11Emil HeksemFana IL24.18+10.20
12Thord Nystuen SolliAskøy OL24.35+10.37
13Birkeland Henry AndreasBergens TF25.17+11.19
14Dorthea Hennø HaugenFana IL25.31+11.33
15Berg-Lindemark OttoVaregg Fleridrett25.33+11.35
16Berntzen Dueland BenjaminVaregg Fleridrett25.36+11.38
17Jakob Iversen PausAskøy OL26.00+12.02
18Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett26.58+13.00
19Peter StoltzVaregg Fleridrett27.01+13.03
20Marie ThomassenVaregg Fleridrett29.08+15.10
21Grieg NoraFana IL30.11+16.13
22Lyras ErikVaregg Fleridrett30.37+16.39
23Jensen Karoline StrandBergens TF32.33+18.35
24David Ljosvo NordvikGneist, IL37.32+23.34
Voll-Aanerud AskillVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stoltz KarenVaregg Fleridrett26.58
2Miranda KaufmannBergens TF30.03+3.05

H11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard AksnesIL Gular15.14

D13-16N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF12.54
2Andrea Hennø HaugenFana IL25.33+12.39
3Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb29.49+16.55

H13-16N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard Velle SivertsenBergens TF14.56
2Seberg AndersBergens TF21.15+6.19
Irgens FrideVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Åpen N

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arne RyggBergens TF21.04
2Seberg EspenBergens TF21.08+0.04
3Ingunn EikelandBergens TF21.13+0.09
4Hertzberg MikaelBergens TF25.16+4.12
5Roar BergeVaregg Fleridrett25.17+4.13
6Rannveig SolliAskøy OL25.30+4.26
7Anders Nydal HaugenFana IL25.43+4.39
8Ervik RagnhildVaregg Fleridrett27.14+6.10
9Grieg EinarFana IL30.14+9.10
10Anette StrandBergens TF32.41+11.37
Eva KrzywinskiBergens TFdiskvalifisert

D11-13

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hedda Erica EikangerGneist, IL19.50
2Karoline StrandenesFana IL22.19+2.29
3Stine Marie Tefre GriegFana IL26.35+6.45
4Iris SkageGneist, IL27.07+7.17
5Mariell SkageGneist, IL31.46+11.56
6Therese Gurvin SkaalandFana IL34.06+14.16

H11-13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oskar HeksemFana IL21.26
2Christian DaleBergens TF22.33+1.07
3Ivar Ormberg EllingsenGneist, IL23.36+2.10
4Hans RogstadkjernetBergens TF23.58+2.32
5Andreas Strømme LidTIF Viking25.44+4.18
6Erlend WollanFana IL26.03+4.37
7Artem SapontzisGneist, IL28.50+7.24
8Martin Shields LøklingGneist, IL28.59+7.33

Åpen C

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Strandenes EivindFana IL17.49
2Kristine GrønlundFana IL22.17+4.28
3Jon DaleBergens TF24.03+6.14
3Eliassen SigrunBergens TF24.03+6.14
5Trondstad Tarjei ieskogVaregg Fleridrett25.07+7.18
6Irgens MagnusVaregg Fleridrett25.11+7.22
7Skaar LeonarVaregg Fleridrett25.23+7.34
8Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett25.45+7.56
9Knut Erik GulbrandsenFana IL26.11+8.22
10Åsen RuneVaregg Fleridrett29.06+11.17
11Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett29.40+11.51
12Yola KeenlysideGneist, IL29.54+12.05
13Ingrid Falch AndersenGneist, IL31.48+13.59
14Ludvigsen Pihl RakelVaregg Fleridrett33.58+16.09
15Irgens JohanVaregg Fleridrett33.59+16.10
16Skaaland SteinFana IL34.43+16.54
17Kari NatåsBergens TF48.37+30.48
18Per MathismoenFana IL49.04+31.15

H12-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas DaleBergens TF20.43
2Magnus Strømme LidTIF Viking33.53+13.10
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett35.02+14.19
4Rasmus JordeVaregg Fleridrett38.14+17.31
5Sondre BataldenFana IL49.50+29.07

D12-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Roll-TørnqvistFana IL31.26
2Kristine Bog VikaneFana IL40.41+9.15
3Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett48.34+17.08 Last ned GPS-spor i gpx-format

D50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nina SoligardBergens TF32.41
2Linda KlanderudÅrstad IL35.41+3.00
3Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett45.51+13.10
4Siri Elisabet HelleFana IL47.28+14.47
5Karen Clementsen KayserFana IL55.13+22.32

D65-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingjerd SognnæsBergens TF34.47
2Berit HegdalBergens TF38.04+3.17
3Bjørg KocbachBergens TF38.41+3.54
4Astrid OrmbergFana IL43.31+8.44
5Kjellaug HodnekvamBergens TF53.28+18.41
6Astri Ese HoleBergens TF59.13+24.26
7Kari SecherBergens TF59.48+25.01
8Ingvill VoldFana IL1.18.10+43.23

Åpen B

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas BergeOs Orienteringsklubb23.07
2Stig MjelstadTIF Viking30.03+6.56
3Helge RosenlundVaregg Fleridrett30.35+7.28
4Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett30.45+7.38
5Martin Krokeide OttesenTIF Viking35.52+12.45
6Erling Bell LysakerFana IL37.50+14.43
7Per HauglandÅrstad IL40.06+16.59
8Ragnar KayserFana IL43.04+19.57
9May-lill DammTIF Viking43.55+20.48
10Gunnar J. AlsakerÅrstad IL44.32+21.25
11Bjarte HandelandBSI - Orientering45.06+21.59
12Vibeke NymoVaregg Fleridrett45.50+22.43
13Sindre EkrheimBergens TF47.13+24.06
14Bjørn BataldenFana IL50.47+27.40
15Karianne AlsakerÅrstad IL53.47+30.40

H15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Birk Bell LysakerFana IL40.27
2Olav Hammersland GarnesGneist, IL41.31+1.04
3Andreas NysæterBergens TF42.47+2.20
4Erik BohneVaregg Fleridrett43.10+2.43
5Eirik Bjerke OtteråTIF Viking46.07+5.40
6Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett47.35+7.08
7Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF49.54+9.27
8Lars EvensenGneist, IL52.34+12.07
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D17-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karianne StrømmeTIF Viking39.57
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking42.40+2.43
3Mari Strømme LidTIF Viking44.02+4.05
4Ragnhild BalsvikOsterøy IL44.24+4.27
5Rannveig NordhagenFana IL45.16+5.19
6Mariell ArntzenGneist, IL45.31+5.34
7Ina Hopland SkageGneist, IL46.46+6.49
8Nina GogaBergens TF47.19+7.22
9Ingrid SandvollGneist, IL48.27+8.30
10Hanne DaltveitFana IL49.00+9.03
11Tove AasheimAskøy OL49.49+9.52
12Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett50.12+10.15
13Siri KollerudLillomarka OL50.15+10.18
14Ann-Elin BendiksenFana IL50.32+10.35
15Liv OrmbergGneist, IL51.46+11.49
16Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb1.05.14+25.17

H50-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øistein BøeFana IL40.18
2Kjetil DammTIF Viking40.55+0.37
3Ole TørnqvistFana IL42.05+1.47
4Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett42.21+2.03
5Tord Bell MykingFana IL42.44+2.26
6Torgeir StrandFana IL43.40+3.22
7Tore Svein NeseAskøy OL44.24+4.06
8Tommy SævareidOs Orienteringsklubb46.05+5.47
9Lars FjellangerFana IL48.06+7.48
10Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett49.03+8.45
11Rune ErdalSamnanger IL49.44+9.26
12Ørjan Eirik ValestrandFana IL51.23+11.05
13Knut GjestemoenBergens TF53.28+13.10
14Erling StrandBergens TF57.30+17.12
15Matti TorgersenBergens TF1.02.30+22.12

H65-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tor SørevikTIF Viking40.49
2Magnus NatåsBergens TF41.12+0.23
3Gunnar MikkelsenTIF Viking46.48+5.59
4Dagfinn HoleBergens TF51.19+10.30
5Magne RaadalFana IL53.30+12.41
6Per VoldFana IL58.17+17.28
7Jørn TorgersenTIF Viking58.55+18.06
8Atle BergsethVaregg Fleridrett1.02.01+21.12
9Arild Frank OlsenBergens TF1.02.34+21.45
10Harald LyngtunFana IL1.03.42+22.53
11Per VikaneFana IL1.05.44+24.55
12Otto Grahl-NielsenBergens TF1.17.24+36.35
13Per Olaf TangenFana IL2.13.00+1.32.11
Jan Olav OrmbergFana ILdiskvalifisert

Åpen AK

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dag AksnesIL Gular43.30
2Pål ThomassenVaregg Fleridrett46.48+3.18
3Lise Balestrand GrønbechAskøy OL53.10+9.40
4Ingrid EggenHaugesund IL Orientering54.27+10.57
5Marian KjellevoldIL Gular54.33+11.03

H17-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Göran WinbladRehns BK40.16
2Andreas G. PoldenGneist, IL47.25+7.09
3Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL51.26+11.10
4Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL51.53+11.37
5Tom JohannessenGneist, IL52.25+12.09
6Tore NymarkAskøy OL55.42+15.26
7Tore JuvikIL Gular56.59+16.43
8Mathias RosenlundVaregg Fleridrett57.16+17.00
9Andreas GrønbechAskøy OL59.11+18.55
10Sturle NordeideGneist, IL59.39+19.23
11Geir HeksemFana IL1.00.15+19.59
12Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1.00.34+20.18
13John Fredrik HatlingFana IL1.01.25+21.09
14Magnus GjerstadVaregg Fleridrett1.01.27+21.11
15Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1.04.23+24.07
16Mads Jørgen SkageGneist, IL1.07.29+27.13
17Knut UtneFana IL1.15.21+35.05
18Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.16.42+36.26
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Erlend GjestemoenBergens TFdiskvalifisert
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D19-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL55.53
2Helen MartinsenIL Gular1.05.05+9.12
3Vibeke Tefre GriegFana IL1.12.39+16.46
4Constance StorvestreVaregg Fleridrett1.16.52+20.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor