Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 5 september 2017

D-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL26.48
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett44.54+18.06

D13-15

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF20.57
2Marie Roll-TørnqvistFana IL22.18+1.21
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular23.10+2.13
4Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett25.34+4.37

D16-18

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett22.00
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking22.20+0.20
3Ida LehmannVaregg Fleridrett30.16+8.16
4Yola KeenlysideGneist, IL39.27+17.27
Mari Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert

D19-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariell ArntzenGneist, IL21.23
2Kristine GrønlundFana IL23.15+1.52
3Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett23.31+2.08
4Gunhild ForlandAskøy OL23.52+2.29
5Valentina DimitrovaGneist, IL23.54+2.31
6Rannveig NordhagenFana IL26.30+5.07
7Ann-Elin BendiksenFana IL26.41+5.18
8Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett26.44+5.21
9Ingrid EggenHaugesund IL Orientering27.52+6.29
10Arnfrid SkjævelandStord Orientering29.23+8.00
11Marie DymbeGneist, IL31.21+9.58
12Annhild FetveitFana IL37.31+16.08

D40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF17.17
2Marian KjellevoldIL Gular21.21+4.04
3Liv OrmbergGneist, IL21.48+4.31
4Liv Sylvi MeyerGneist, IL25.09+7.52
5Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett27.37+10.20
6Mette RogneVaregg Fleridrett29.30+12.13
7Ragnhild BalsvikOsterøy IL34.36+17.19
8Monica Askeland HalvorsenGneist, IL38.03+20.46

D60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF22.22
2Bjørg KocbachBergens TF22.23+0.01
3Berit HegdalBergens TF23.35+1.13
4Bjørg MidttunBergens TF27.52+5.30
5Kari SecherBergens TF34.44+12.22
6Astri Ese HoleBergens TF37.57+15.35
7Ingrid RollFana IL54.52+32.30
8Kari NatåsBergens TF57.48+35.26

DN

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Live GrønnevetIL Gular17.31
2Ragnhild Louise ErvikVaregg Fleridrett19.23+1.52
3Ellen GrønnevetIL Gular22.55+5.24
4Emilie SolvikGneist, IL27.54+10.23
5Miranda KaufmannBergens TF29.04+11.33

HN

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Cedric GuibertTIF Viking12.25
2Andrea AlettiBergens TF14.42+2.17
3Jonas BrackeTIF Viking15.44+3.19
4Olav KvalbeinBergens TF16.30+4.05
5Marius GuibertTIF Viking16.47+4.22
6Sjur GrønnevetIL Gular21.59+9.34
7Roland KaufmannBergens TF28.54+16.29
8Sigurd Velle SivertsenBergens TF35.17+22.52

H-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Heldal HersvikFana IL26.55
2Martin Shields LøklingGneist, IL29.14+2.19
3Dagfinn GjerstadOsterøy IL32.43+5.48
4Mats Askeland HalvorsenGneist, IL37.52+10.57

H13-15

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tage RosenlundVaregg Fleridrett17.34
2Vegard Velle SivertsenBergens TF20.08+2.34
3Lars EvensenGneist, IL20.13+2.39
4Rasmus JordeVaregg Fleridrett20.51+3.17
5Håvard NybøFana IL20.57+3.23
6Magnus Strømme LidTIF Viking21.04+3.30
7Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett22.06+4.32
8Martin Krokeide OttesenTIF Viking23.07+5.33
9Sindre Haaland WesterbøGneist, IL24.08+6.34
10Hans RogstadkjernetBergens TF25.57+8.23
11Isak Wendelbo NyreBergens TF27.36+10.02

H16-18

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular17.45
2Aune DørmænenVaregg Fleridrett20.57+3.12

H19-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Niklas ProforsVaregg Fleridrett18.17
2Eirik BjørkevollOdda OL19.29+1.12
3Andreas BergeOs Orienteringsklubb19.42+1.25
4Håkon ReikvamIL Gular19.52+1.35
5Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett20.51+2.34
6Øyvind JohannessenGneist, IL21.49+3.32
7Lars RøttingenIL Gular21.52+3.35
7Fredrik Øverland HatlingFana IL21.52+3.35
9Sturle NordeideGneist, IL22.14+3.57
10Knut UtneFana IL22.20+4.03
11Geir HeksemFana IL22.44+4.27
12Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett23.28+5.11

H40-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Øyvind JohannessenGneist, IL19.51
2Tore NymarkAskøy OL19.53+0.02
3Øistein StemmeHordaveg BIL20.36+0.45
4John Fredrik HatlingFana IL21.35+1.44
5Kristian LøvåsVaregg Fleridrett22.01+2.10
6Tommy SævareidOs Orienteringsklubb23.23+3.32
7Kjetil DammTIF Viking24.06+4.15
8Sverre OttesenVaregg Fleridrett24.25+4.34
9Helge RosenlundVaregg Fleridrett25.04+5.13
10Arne JohannesenIL Gular25.17+5.26
11Helge EmhjellenIL Gular25.59+6.08
12Ketil NummedalFana IL27.38+7.47
13Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett51.04+31.13

H60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF20.40
2Magne RaadalFana IL22.20+1.40
3Svein LingaIL Gular24.02+3.22
4Axel IngvaldsenTIF Viking27.30+6.50
5Jan Olav OrmbergFana IL32.22+11.42
6Halvdan Ramberg MoeFana IL34.55+14.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor