Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 13 juni 2017

Klasser: Visa alla | D-12 | D13-15 | D16-18 | D19- | D40- | D60- | DN | HN | H-12 | H13-15 | H16-18 | H19- | H40- | H60-

D13-15

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF21.45
2Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett22.01+0.16
Marie Roll-TørnqvistFana ILaktiv

D16-18

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingunn Torød BusetGneist, IL22.45
2Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett23.54+1.09
3Mari Strømme LidTIF Viking24.05+1.20
4Yola KeenlysideGneist, IL32.03+9.18
Tora Aasheim NymarkTIF Vikingaktiv

D19-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristine FjellangerNTNUI20.00
2Mariell ArntzenGneist, IL23.08+3.08
3Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett23.56+3.56
4Karianne StrømmeTIF Viking27.27+7.27
5Tove AasheimAskøy OL27.55+7.55
6Gunhild ForlandAskøy OL31.00+11.00
7Mai Helen LingaIL Gular32.42+12.42
Ragnhild BalsvikOsterøy ILaktiv
Annhild FetveitFana ILaktiv
Kristine GrønlundFana ILaktiv
Helene Reime HellemVaregg Fleridrettaktiv
Silje ReistadOs Orienteringsklubbaktiv
Rannveig NordhagenFana ILdiskvalifisert

D40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Liv Sylvi MeyerGneist, IL20.05
2Marian KjellevoldIL Gular20.16+0.11
3Liv OrmbergGneist, IL20.29+0.24 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Mette RogneVaregg Fleridrett21.03+0.58
5Sigrunn EliassenBergens TF23.03+2.58
6Vibeke NymoVaregg Fleridrett23.41+3.36
7Torild MyrliTIF Viking24.14+4.09
8Anette StrandBergens TF36.14+16.09
Vibeke ØyeIL Gularaktiv
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nina SoligardBergens TF19.43
2Berit HegdalBergens TF20.15+0.32
3Bjørg KocbachBergens TF22.37+2.54
4Kjellaug HodnekvamBergens TF23.57+4.14
5Kari SecherBergens TF27.21+7.38
6Astri Ese HoleBergens TF30.06+10.23
7Ingvill VoldFana IL47.59+28.16

DN

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emilie SolvikGneist, IL17.00
2Ellen GrønnevetIL Gular17.40+0.40
3Live GrønnevetIL Gular18.04+1.04
4Marie ThomassenVaregg Fleridrett18.22+1.22
5Miranda KaufmannBergens TF23.32+6.32
6Kristin Nesse JørgensenGneist, IL24.42+7.42
7Aleksandra RosendahlVaregg Fleridrett30.29+13.29
8Iris Popsueva BuanesTIF Viking31.09+14.09
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert

HN

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil Øye KragsethIL Gular17.15
2Sjur GrønnevetIL Gular17.17+0.02
3Ørjan KarlsenAskøy OL18.17+1.02
4Espen MadsenAskøy OL18.22+1.07
5Roland KaufmannBergens TF23.24+6.09
6Sigve Popsuev BuanesTIF Viking31.16+14.01
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrettaktiv

H-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marius GuibertTIF Viking26.36
2Andreas Strømme LidTIF Viking27.26+0.50
Kristoffer Heldal HersvikFana ILdiskvalifisert
Martin Shields LøklingGneist, ILdiskvalifisert

H13-15

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ulrik HellenTIF Viking15.40
2Magnus Strømme LidTIF Viking16.57+1.17
3Tage RosenlundVaregg Fleridrett17.34+1.54
4Vegard Velle SivertsenBergens TF18.33+2.53
5Rasmus JordeVaregg Fleridrett19.33+3.53
6Abotem SappontzisGneist, IL21.00+5.20
7Hans RogstadkjernetBergens TF22.53+7.13
8Magnus LehmannVaregg Fleridrett22.57+7.17
9Lars EvensenGneist, IL23.14+7.34
10Sindre Haaland WesterbøGneist, IL23.21+7.41
11Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett24.02+8.22
12Sondre BataldenFana IL24.53+9.13

H16-18

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular19.30
2Andreas NysæterBergens TF22.12+2.42
3Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett22.14+2.44
4Mathias RosenlundVaregg Fleridrett22.52+3.22
5Eirik Bjerke OtteråTIF Viking25.03+5.33
6Sigve Rygg EikelandBergens TF26.49+7.19
7Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF28.21+8.51
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettaktiv

H19-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas G. PoldenGneist, IL18.09
2Lars RøttingenIL Gular19.15+1.06
3Magne KnudsenGneist, IL19.45+1.36
4Bjørn Johannessen FieldGneist, IL20.23+2.14
5Jostein KvaklandVaregg Fleridrett21.24+3.15
6Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett21.44+3.35
7Gard E. JørgensenGneist, IL22.58+4.49
8Knut UtneFana IL24.40+6.31
Magnus GjerstadVaregg Fleridrettaktiv
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettaktiv
Håkon ReikvamIL Gularaktiv
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettaktiv

H40-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett20.01
2Tore NymarkAskøy OL20.29+0.28
3Tom JohannessenGneist, IL20.55+0.54
4Bjart Are HellenTIF Viking21.13+1.12
5Helge RosenlundVaregg Fleridrett23.27+3.26
6Ole TørnqvistFana IL24.21+4.20
7Kristian LøvåsVaregg Fleridrett26.15+6.14
8Helge EmhjellenIL Gular26.27+6.26
9John Fredrik HatlingFana IL27.45+7.44
10Matti TorgersenBergens TF33.30+13.29
11Bjørn BataldenFana IL33.45+13.44
Svein Ove BåtnesVaregg Fleridrettaktiv

H60-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magne RaadalFana IL20.35
2Erling StrandBergens TF21.35+1.00
3Egil KarlsenAskøy OL22.18+1.43
4Knut GjestemoenBergens TF23.05+2.30
5Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking23.15+2.40
6Jan Olav OrmbergFana IL25.31+4.56
7Axel IngvaldsenTIF Viking28.25+7.50
Per MathismoenFana ILaktiv
Halvdan Ramberg MoeFana ILaktiv
Magnus NatåsBergens TFaktiv
Otto Grahl-NielsenBergens TFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor