Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 2 mai 2017

D-12

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Erica EikangerGneist, IL19.3110.16
2Stine Marie Tefre GriegFana IL23.39+4.0812.26
3Emilie SolvikGneist, IL29.12+9.4115.22
4Maria EllingsenGneist, IL38.49+19.1820.25

D13-15

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular15.097.58
2Marie Roll-TørnqvistFana IL16.33+1.248.42
3Ingeborg Rygg EikelandBergens TF16.43+1.348.47
4Marielle SkageGneist, IL23.28+8.1912.21
5Ingrid F AndersenGneist, IL23.55+8.4612.35

D16-18

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18.447.29
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking20.03+1.198.01
3Mari Strømme LidTIF Viking20.48+2.048.19
4Hanne DaltveitFana IL20.54+2.108.21
5Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett21.23+2.398.33
6Runa AlmelandFana IL23.29+4.459.23

D19-

2 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helen MartinsenIL Gular19.077.38
2Mariell ArntzenGneist, IL19.38+0.317.51
3Valentina DimitrovaGneist, IL20.48+1.418.19
4Gunhild ForlandAskøy OL20.52+1.458.20
5Vibeke Tefre GriegFana IL21.30+2.238.36
6Ragnhild BalsvikOsterøy IL21.52+2.458.44
7Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett22.19+3.128.55
8Karianne StrømmeTIF Viking22.23+3.168.57
9Lise ChristensenTIF Viking22.24+3.178.57
10Tove AasheimAskøy OL24.14+5.079.41
11Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett24.33+5.269.49
12Linda KlanderudÅrstad IL25.57+6.5010.22
13Marianne NummedalFana IL26.54+7.4710.45
14Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb28.01+8.5411.12
15Annhild FetveitFana IL30.59+11.5212.23
Valentina Dimitrova(A)Gneist, ILutenfor konkurranse

D40-

1 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina GogaBergens TF16.478.50
2Turid RognsvågOs Orienteringsklubb17.26+0.399.10
3Liv OrmbergGneist, IL17.55+1.089.25
4Marian KjellevoldIL Gular18.15+1.289.36
5Liv Sylvi MeyerGneist, IL19.07+2.2010.03
6Britt KarlsenAskøy OL19.35+2.4810.18
7Gro MadslienVaregg Fleridrett19.50+3.0310.26
8Vibeke NymoVaregg Fleridrett20.46+3.5910.55
9May-lill DammTIF Viking22.35+5.4811.53
10Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett23.07+6.2012.10
11Mai Helen LingaIL Gular23.25+6.3812.19
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

D60-

1 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit NipenGneist, IL16.158.33
2Nina SoligardBergens TF18.02+1.479.29
3Bjørg KocbachBergens TF18.35+2.209.46
4Bjørg MidttunBergens TF21.00+4.4511.03
5Herdis AlvheimFana IL21.41+5.2611.24
6Berit HegdalBergens TF23.49+7.3412.32
7Kari SecherBergens TF26.27+10.1213.55
8Anne GjestemoenBergens TF28.22+12.0714.55
9Astri Ese HoleBergens TF30.00+13.4515.47
10Else Lerche RaadalFana IL31.19+15.0416.28
11Kari NatåsBergens TF37.21+21.0619.39
12Astri OrmbergFana IL38.39+22.2420.20

DN

1 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yola KeenlysideGneist, IL12.157.39
2Live GrønnevetIL Gular15.58+3.439.58
3Miranda KaufmannBergens TF16.58+4.4310.36
4Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett17.57+5.4211.13
5Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18.12+5.5711.22
6Marie ThomassenVaregg Fleridrett18.16+6.0111.25
7Erle M VågenBergens TF24.43+12.2815.26
8Johanne O EllingsenGneist, IL28.19+16.0417.41
Yola Keenlyside(A)Gneist, ILutenfor konkurranse
Kirsti LysakerFana ILutenfor konkurranse

HN

1 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett12.187.41
2Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett13.23+1.058.21
3Dagfinn GjerstadOsterøy IL13.31+1.138.26
4Emil Øye KragsethIL Gular16.05+3.4710.03
5Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett17.28+5.1010.55
6Sjur GrønnevetIL Gular18.58+6.4011.51
7Are Habbestad LekvenOs Orienteringsklubb19.32+7.1412.12
8Kirill EikangerGneist, IL19.45+7.2712.20
9Eskil Habbestad LekvenOs Orienteringsklubb20.01+7.4312.30
10Jonas BrackeTIF Viking20.06+7.4812.33
11David Ljosvo NordvikGneist, IL28.50+16.3218.01

H-12

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Strømme LidTIF Viking22.2111.45
2Oskar HeksemFana IL24.52+2.3113.05
3Marius GulbertTIF Viking28.18+5.5714.53
4Håkon SolvikGneist, IL29.54+7.3315.44

H13-15

1 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas DaleBergens TF11.266.01
2Erik BohneVaregg Fleridrett12.08+0.426.23
3Ulrik HellenTIF Viking13.08+1.426.54
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett13.29+2.037.05
5Lars EvensenGneist, IL15.07+3.417.57
6Rasmus JordeVaregg Fleridrett16.05+4.398.27
7Sindre Haaland WesterbøGneist, IL16.14+4.488.32
8Magnus Strømme LidTIF Viking16.53+5.278.53
9Mathias HeradstveitGneist, IL17.45+6.199.20
10Martin Krokeide OttesenTIF Viking20.01+8.3510.32
11Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb20.12+8.4610.37
12Sondre BataldenFana IL20.52+9.2610.58
13Artem SapontzisGneist, IL21.20+9.5411.13
14Magnus SkulstadNOTEAM22.17+10.5111.43
15Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett24.14+12.4812.45
16Johannes Berge StadsnesIL Gular1.01.30+50.0432.22
17Andreas GarforsIL Gular1.02.07+50.4132.41
Erik Bohne(A)NOTEAMutenfor konkurranse
Brage Bell LysakerFana ILutenfor konkurranse
Artem SapontizGneist, ILutenfor konkurranse

H16-18

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular18.417.28
2Aune DørmænenVaregg Fleridrett18.44+0.037.29
3Andreas GrønbechAskøy OL19.10+0.297.40
4Sigve Rygg EikelandBergens TF19.15+0.347.42
5Eirik Bjerke OtteråTIF Viking19.26+0.457.46
6Jon William HammerBergens TF19.32+0.517.48
7Olav Hammersland GarnesGneist, IL19.39+0.587.51
8Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF20.18+1.378.07
9Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett20.54+2.138.21
10Erlend W EkerhovdFana IL25.16+6.3510.06
11Halvor Fetveit SundalFana IL26.11+7.3010.28

H19-

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett13.375.26
2Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett14.06+0.295.38
3Ronny RykkjeVaregg Fleridrett15.00+1.236.00
4Knut KyrkjebøTIF Viking16.13+2.366.29
5Magnus GjerstadVaregg Fleridrett16.33+2.566.37
6Lasse SolheimNOTEAM16.50+3.136.44
7Jostein KvaklandVaregg Fleridrett16.59+3.226.47
8Bjørn Johannessen FieldGneist, IL17.16+3.396.54
9Andreas BergeOs Orienteringsklubb17.57+4.207.10
10Geir HeksemFana IL18.28+4.517.23
11Lars RøttingenIL Gular19.07+5.307.38
12Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb35.28+21.5114.11

H40-

2 500 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge NysæterBergens TF16.116.28
2Tore NymarkAskøy OL16.54+0.436.45
3Arne JohannesenIL Gular17.11+1.006.52
4Tom JohannessenGneist, IL17.46+1.357.06
5Sigurd EiknerFana IL18.05+1.547.14
6Kjetil DammTIF Viking18.44+2.337.29
7Trond DøskelandFana IL18.59+2.487.35
8Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett19.03+2.527.37
9Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.12+3.017.40
10Bjart A HellenTIF Viking19.14+3.037.41
11Pål ThomassenVaregg Fleridrett19.41+3.307.52
12Kristian LøvåsVaregg Fleridrett19.58+3.477.59
13Ole TørnqvistFana IL20.08+3.578.03
14Øistein StemmeHordaveg BIL20.10+3.598.04
15Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett20.24+4.138.09
16Tommy SævareidOs Orienteringsklubb20.43+4.328.17
17Eirik VikaneIL Gular21.37+5.268.38
18Jan SteinegerGneist, IL21.58+5.478.47
19Stig MjelstadTIF Viking22.01+5.508.48
20Erik VikaneFana IL22.33+6.229.01
21Helge EmhjellenIL Gular22.39+6.289.03
22Rune StadsnesIL Gular22.53+6.429.09
23Einar GriegFana IL23.09+6.589.15
24Jan Erik ClaussenFana IL24.30+8.199.48
25Matti TorgersenBergens TF27.18+11.0710.55
26Sindre EkrheimBergens TF29.21+13.1011.44
27Knut A MolvikGneist, IL30.40+14.2912.16
Jon-Kåre HansenTIF Vikingdiskvalifisert

H60-

1 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus NatåsBergens TF15.168.02
2Atle AlvheimFana IL16.31+1.158.41
3Erling StrandBergens TF20.05+4.4910.34
4Egil KarlsenAskøy OL20.29+5.1310.46
5Knut GjestemoenBergens TF20.35+5.1910.50
6Harald LyngtunFana IL21.05+5.4911.05
7Atle BergsethVaregg Fleridrett23.03+7.4712.07
8Jan Olav OrmbergFana IL25.27+10.1113.23
9Otto Grahl-NielsenBergens TF27.30+12.1414.28
10Per VikaneFana IL28.19+13.0314.54
11Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking29.45+14.2915.39
12Per MathimoenFana IL35.53+20.3718.53
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert
Halvdan Ramberg MoeFana ILdiskvalifisert
Harald LyngtunFana ILutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor