Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 4 april 2017

D-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idun HeklandIL Gular29.41
2Emilie SolvikGneist, IL35.48+6.07
3Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett38.21+8.40
4Marie ThomassenVaregg Fleridrett38.50+9.09

D13-15

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistFana IL19.45
2Ingrid Falch AndersenGneist, IL34.47+15.02

D16-18

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn Torød BusetGneist, IL19.35
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking19.51+0.16
3Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett21.03+1.28
4Hanne DaltveitFana IL21.11+1.36
5Mari Strømme LidTIF Viking22.06+2.31
6Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett27.51+8.16

D19-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerNTNUI16.44
2Tonje Aasheim NymarkAskøy OL18.31+1.47
3Siri KollerudLillomarka OL19.04+2.20
4Helen MartinsenIL Gular19.36+2.52
5Gunhild ForlandAskøy OL20.32+3.48
6Ida Feiring HaltiaIL Tyrving21.17+4.33
7Ragnhild BalsvikOsterøy IL21.37+4.53
8Mariell ArntzenGneist, IL21.39+4.55
9Mariann ScheiTIF Viking23.42+6.58
10Kristine GrønlundFana IL24.00+7.16
11Karianne StrømmeTIF Viking24.06+7.22
12Rannveig NordhagenFana IL24.10+7.26
13Ina Hopland SkageGneist, IL24.39+7.55
14Ingrid EggenHaugesund IL Orientering25.31+8.47

D40-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Margrete SolvikGneist, IL14.46
2Vibeke ØyeIL Gular15.43+0.57
3Tove AasheimAskøy OL17.34+2.48
4Marian KjellevoldIL Gular17.47+3.01
5Sigrun EliassenBergens TF18.27+3.41
6Liv OrmbergGneist, IL19.21+4.35
7Britt KarlsenAskøy OL20.14+5.28
8Vibeke NymoVaregg Fleridrett21.16+6.30
9Liv Sylvi MeyerGneist, IL22.41+7.55
10May-lill DammTIF Viking22.46+8.00
11Lise Balestrand GrønbechAskøy OL24.52+10.06
12Eli VerstoIL Gular26.28+11.42
13Siri Elisabet HelleFana IL28.27+13.41
14Trude KyrkjebøTIF Viking29.08+14.22
15Mai Helen LingaIL Gular33.44+18.58

D60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL16.42
2Nina SoligardBergens TF18.40+1.58
3Berit HegdalBergens TF19.26+2.44
4Bjørg KocbachBergens TF19.34+2.52
5Bjørg MidttunBergens TF24.19+7.37
6Kari SecherBergens TF30.30+13.48
7Kari NatåsBergens TF42.58+26.16
Ingrid RollFana ILdiskvalifisert

DN

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline StrandenesFana IL9.51
2Erle Marie Tangen VågenBergens TF11.26+1.35
3Miranda KaufmannBergens TF24.05+14.14
4Maria ChristenssonGneist, IL31.38+21.47

HN

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Øye KragsethIL Gular9.17
2Dagfinn GjerstadOsterøy IL9.49+0.32
3Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett10.07+0.50
3Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett10.07+0.50
5David Ljosvo NordvikGneist, IL16.10+6.53

H-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas Strømme LidTIF Viking28.48
2Marius GuibertTIF Viking29.17+0.29
3Håkon SolvikGneist, IL38.48+10.00

H13-15

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF12.35
2Erik BohneVaregg Fleridrett13.14+0.39
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett13.29+0.54
4Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett15.28+2.53
5Ulrik HellenTIF Viking15.38+3.03
6Rasmus JordeVaregg Fleridrett16.40+4.05
7Magnus Strømme LidTIF Viking16.52+4.17
8Tage RosenlundVaregg Fleridrett17.16+4.41
9Eirik Bjerke OtteråTIF Viking18.11+5.36
10Hans RogstadkjernetBergens TF18.54+6.19
11Artem TchernovGneist, IL21.27+8.52
12Andreas GarforsIL Gular30.06+17.31
13Johannes Berge StadsnesIL Gular31.57+19.22

H16-18

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Scott JuvikIL Gular16.40
2Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular17.24+0.44
3Knut KyrkjebøTIF Viking17.31+0.51
4Magnus GjerstadVaregg Fleridrett17.40+1.00
5Andreas GrønbechAskøy OL18.30+1.50
6Jon William HammerBergens TF18.31+1.51
7Mathias RosenlundVaregg Fleridrett18.35+1.55
8Andreas NysæterBergens TF19.55+3.15
9Sigve Rygg EikelandBergens TF23.00+6.20
10Robert Osvik Aaen 23.07+6.27
11Vegard SkeieBergens TF23.41+7.01
12Sindre Haaland WesterbøGneist, IL24.50+8.10

H19-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Göran WinbladRehns BK14.44
2Rune NygaardIL Gular15.09+0.25
3Magne KnudsenGneist, IL15.54+1.10
4Kristian RykkjeVaregg Fleridrett16.04+1.20
5Andreas G. PoldenGneist, IL16.09+1.25
6Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett16.43+1.59
7Jostein KvaklandVaregg Fleridrett17.35+2.51
8Lars RøttingenIL Gular17.55+3.11
9Andreas BergeOs Orienteringsklubb18.02+3.18
10Bjørn Johannessen FieldGneist, IL18.25+3.41
11Per Ola OttesenVaregg Fleridrett18.26+3.42
12Fredrik IngelssonRehns BK18.58+4.14
13Geir HeksemFana IL19.31+4.47
14Eyvind TangenBergens TF20.06+5.22
15Kasper ValestrandVaregg Fleridrett20.30+5.46
16Knut UtneFana IL22.03+7.19
Øyvind Macody LundVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H40-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ronny RykkjeVaregg Fleridrett16.01
2Øistein StemmeHordaveg17.34+1.33
3Tore NymarkAskøy OL17.51+1.50
4Tormod SkaugeIL Gular17.52+1.51
4Helge NysæterBergens TF17.52+1.51
6Tom JohannessenGneist, IL18.53+2.52
7Kristian LøvåsVaregg Fleridrett19.49+3.48
8Bjart Are HellenTIF Viking19.58+3.57
9Helge EmhjellenIL Gular20.39+4.38
10Kjetil DammTIF Viking20.46+4.45
11Helge RosenlundVaregg Fleridrett20.49+4.48
12Sverre OttesenVaregg Fleridrett21.02+5.01
13Sverre Johan NærheimIL Gular21.56+5.55
14Petter JørgensenGneist, IL22.41+6.40
15Rune StadsnesIL Gular23.05+7.04
16Jon Kåre HansenTIF Viking23.30+7.29
17Harald SodemannUBIL23.33+7.32
18Lars FjellangerFana IL23.54+7.53
19Tore Svein NeseAskøy OL27.38+11.37
20Bjørn BataldenFana IL28.24+12.23
Arne Wilhelm KnudsenGneist, ILbrutt

H60-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett17.56
2Magnus NatåsBergens TF18.09+0.13
3Øistein PaulsenBergens TF19.20+1.24
4Magne RaadalFana IL19.40+1.44
5Knut GjestemoenBergens TF20.17+2.21
6Egil KarlsenAskøy OL20.32+2.36
7Erling StrandBergens TF23.05+5.09
8Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking24.21+6.25
9Jan Olav OrmbergFana IL24.32+6.36
10Axel IngvaldsenTIF Viking28.09+10.13
11Otto Grahl-NielsenBergens TF30.14+12.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor