Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: onsdag 13 desember 2017

DA

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helen MartinsenIL Gular1.35.35

HA

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oskar RøenVaregg Fleridrett1.11.47
2Rune NygaardIL Gular1.12.01+0.14
3Magne KnudsenGneist, IL1.24.09+12.22 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Andreas DaleBergens TF1.24.31+12.44
5Andreas G. PoldenGneist, IL1.27.39+15.52
6Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett1.28.07+16.20
7Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL1.35.41+23.54
8Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.36.29+24.42
9Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.42.51+31.04
10Øistein StemmeHordaveg BIL1.50.24+38.37
11Sverre OttesenVaregg Fleridrett2.13.24+1.01.37
Kjetil DammTIF Vikingaktiv
Stian RykkjeVaregg Fleridrettaktiv
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILdiskvalifisert
Bjart Are HellenTIF Vikingdiskvalifisert
Sturle NordeideGneist, ILdiskvalifisert
Anders Tønnessen RødFana ILdiskvalifisert

DB

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett57.25
2Marit NipenGneist, IL59.05+1.40
3Rannveig NordhagenFana IL59.20+1.55
4Ingrid SandvollGneist, IL59.22+1.57
5Kristine Bog VikaneFana IL1.08.56+11.31
6Lise ChristensenTIF Viking1.31.53+34.28
7Hege FjellbirkelandIL Gular1.37.47+40.22
8Siren GreveBergens TF1.48.38+51.13
9Birte NordeideGneist, IL2.13.19+1.15.54

HB

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Birk Bell LysakerFana IL50.34
2Martin Stustad51.30+0.56
3Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett51.53+1.19
4Erik BohneVaregg Fleridrett57.16+6.42
5Tord Bell MykingFana IL57.34+7.00
6Sturla Stemshaug59.21+8.47
7Atle AlvheimFana IL1.00.00+9.26
8Stein Ove DyngelandStatoil BIL1.07.26+16.52
9Ulrik HellenTIF Viking1.08.07+17.33
10Knut UtneFana IL1.08.09+17.35
11Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.08.10+17.36
12Øistein BøeFana IL1.09.10+18.36
13Jan HauglandÅrstad IL1.09.19+18.45
14Tore Svein NeseAskøy OL1.10.35+20.01
15Erik JohannessenHordaveg BIL1.31.00+40.26
16Matti TorgersenBergens TF1.39.40+49.06
17Knut Hestenes1.55.25+1.04.51
18Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.58.59+1.08.25
Bjørn-Inge SkageGneist, ILaktiv
Ketil NummedalFana ILdiskvalifisert
Heikki Savolainendiskvalifisert

DC

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nina SoligardBergens TF18.04
2Ingjerd SognnæsBergens TF19.12+1.08
3Mai Helen LingaIL Gular19.52+1.48
4Liv Sylvi MeyerGneist, IL19.59+1.55
5Siren HoplandGneist, IL25.30+7.26
6Karen Clementsen KayserFana IL25.39+7.35

HC

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1John Olav AlvsvågFana IL17.56
2Magne RaadalFana IL19.09+1.13
3Lars SveenBergenslærerne BIL19.11+1.15
4Øistein PaulsenBergens TF20.56+3.00
5Jørn TorgersenTIF Viking24.08+6.12
6Ragnar KayserFana IL24.19+6.23
7Jan Olav OrmbergFana IL26.21+8.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor