Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: onsdag 18 oktober 2017

DA

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett52.0914.29
2Karianne StrømmeTIF Viking56.45+4.3615.45
3Mariann ScheiTIF Viking59.23+7.1416.29
4Lise ChristensenTIF Viking1.00.44+8.3516.52
5Helen MartinsenIL Gular1.04.27+12.1817.54
6Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.05.34+13.2518.12
7Marianne NygårdTIF Viking1.05.40+13.3118.14
8Mari Strømme LidTIF Viking1.06.37+14.2818.30

HA

3 600 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Marki ErichsenKristiansand OK36.4210.11
2Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett37.41+0.5910.28
3Magne KnudsenGneist, IL39.45+3.0311.02
4Rune NygaardIL Gular40.20+3.3811.12
5Jan KocbachFana IL41.35+4.5311.33
6Mathias RosenlundVaregg Fleridrett44.26+7.4412.20
7Bjart Are HellenTIF Viking44.34+7.5212.22
8Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett44.46+8.0412.26
9Tom Eirik EikangerIL Gular45.06+8.2412.31
10Scott JuvikIL Gular45.45+9.0312.42
11Sveinung RykkjeStord Orientering46.22+9.4012.52
12Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett46.31+9.4912.55
13Anders Tønnessen RødFana IL48.38+11.5613.30
14Stian RykkjeVaregg Fleridrett49.16+12.3413.41
15Bjørn Johannessen FieldGneist, IL53.40+16.5814.54
16Kenneth WesterheimStord Orientering53.47+17.0514.56
17Jan SteinegerGneist, IL55.22+18.4015.22
18Ørjan TotlandNOTEAM58.49+22.0716.20
19Tore JuvikIL Gular59.10+22.2816.26
20Ole TørnquistFana IL1.01.05+24.2316.58
21Kjetil DammTIF Viking1.04.30+27.4817.55
22Svein LingaIL Gular1.05.06+28.2418.05
23Øistein StemmeHordaveg BIL1.05.40+28.5818.14
24Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.08.31+31.4919.01
25Torgeir StrandFana IL1.08.47+32.0519.06
0Lars FjellangerFana ILdiskvalifisert
0Erlend GjestemoenBergens TFdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
0Jon Fredrik HatlingFana ILdiskvalifisert
0Jostein KvaklandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Birk Bell LysakerFana ILdiskvalifisert

DB

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid SandvollGneist, IL54.5617.10
2Liv OrmbergGneist, IL56.36+1.4017.41
3Kristine Bog VikaneFana IL59.50+4.5418.41
4Ann-Elin BendiksenFana IL59.55+4.5918.43
5Linda KlanderudÅrstad IL1.05.37+10.4120.30
6Kirsti LysakerFana IL1.06.18+11.2220.43
7Hege FjellbirkelandIL Gular1.07.42+12.4621.09
8Ylva Svanberg HelleTIF Viking1.11.54+16.5822.28
9Siren GreveBergens TF1.32.02+37.0628.45
0Guro SørevikNOTEAMdiskvalifisert

HB

3 200 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sverre OttesenVaregg Fleridrett43.0113.26
2Tord BellFana IL47.17+4.1614.46
3Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett50.14+7.1315.41
4Øistein BøeFana IL50.18+7.1715.43
5Ulrik HellenTIF Viking50.21+7.2015.44
6Helge RosenlundVaregg Fleridrett51.22+8.2116.03
7Ørjan Eirik ValestrandFana IL55.13+12.1217.15
8Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett58.19+15.1818.13
9Svein RosselandHordaveg BIL58.33+15.3218.17
10Jan HauglandÅrstad IL58.37+15.3618.19
11Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett1.02.41+19.4019.35
12Kjell Erik MyreHordaveg BIL1.05.52+22.5120.35
13Stein Ove DyngelandStatoil BIL1.07.23+24.2221.03
14Olav LofthusHordaveg BIL1.11.10+28.0922.14
15Bjarte  HestnesHordaveg BIL1.12.57+29.5622.47
16Knut HestenesNOTEAM1.15.03+32.0223.27
17Petter JørgensenGneist, IL1.16.22+33.2123.51
18Kristian Hj. FalchIL Gular1.22.30+39.2925.46
19Jan LohneNOTEAM1.24.22+41.2126.21
20Matti TorgersenBergens TF1.26.33+43.3227.02
0Jan Harald PedersenTIF Vikingdiskvalifisert
0Stig TenoldNHH BILdiskvalifisert
0Knut UtneFana ILdiskvalifisert

DC

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SoligardBergens TF34.0113.05
2Liv Sylvi MeyerGneist, IL35.19+1.1813.35
3Mai Helen LingaIL Gular40.07+6.0615.25
4Ingjerd SognnæsBergens TF43.00+8.5916.32
5Hedda Erica EikangerGneist, IL48.36+14.3518.41
6Inger Lise AngelskårTIF Viking49.04+15.0318.52
7May-lill DammTIF Viking49.50+15.4919.10
0Anne FjeldstadÅrstad ILdiskvalifisert

HC

2 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage Bell LysakerFana IL29.3311.21
2John Olav AlvsvågFana IL30.55+1.2211.53
3Odin LingaIL Gular31.32+1.5912.07
4Magne RaadalFana IL34.56+5.2313.26
5Øistein PaulsenBergens TF40.30+10.5715.34
6Per HauglandÅrstad IL41.01+11.2815.46
7Lars SveenBergenslærerne BIL41.12+11.3915.50
8Harald LyngtunFana IL43.37+14.0416.46
9Brage BreivikVizrt BIL45.11+15.3817.22
10Birger AngelskårNOTEAM48.17+18.4418.34
11Axel IngvaldsenTIF Viking53.01+23.2820.23
12Per VikaneFana IL1.06.57+37.2425.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor