Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 7
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 14 februar 2017

Fredrikstad SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Bendik EliassenGutter (1)1.00.55
2Marie OlaussenDamer (4)48.13+4.24
3Mia Mathisen BekhusDamer (4)58.20+14.31
4Herman Ryen MartinsenHerrer (12)1.08.03+6.17
5Espen BekhusÅpen mellom (11)1.03.01+19.01
7Thomas LieÅpen mellom (11)1.10.21+26.21
Rikke Blakkestad IngesenDamer (4)diskvalifisert
Hans Petter MathisenHerrer (12)ikke startet

Halden SK

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Emil WingstedtHerrer (12)1.01.46
1Hollie OrrDamer (4)43.49
1Karoline AuneJenter (3)38.36
1Lacho IlievÅpen mellom (11)44.00
1Hanne Lerche RaadalÅpen kort (6)42.54
2Håkon Raadal BjørloHerrer (12)1.01.52+0.06
2Idun Kristine Felde OlaussenJenter (3)42.44+4.08
2Peter NordbrødenÅpen mellom (11)44.30+0.30
2Heidi StoksethÅpen kort (6)43.36+0.42
3Fredrik EliassonHerrer (12)1.02.10+0.24
3Elisabeth BrækkeJenter (3)1.03.03+24.27
3Kjetil BjørloÅpen mellom (11)50.29+6.29
3Hanna Haugen NordbrødenÅpen kort (6)47.27+4.33
4Øyvind StoksethÅpen mellom (11)57.34+13.34
5Filip WadstenHerrer (12)1.09.39+7.53
5Anne Julsrud HaugenÅpen kort (6)55.12+12.18
6Eirik Kamstrup HovindHerrer (12)1.10.33+8.47
7Erik AxelssonHerrer (12)1.20.53+19.07
8Sigurd Myhre AndreassenHerrer (12)1.22.02+20.16
8Bjørn Axel GranÅpen mellom (11)1.29.22+45.22
9Andrei ZhuravlevHerrer (12)1.23.36+21.50
Espen FiskumHerrer (12)diskvalifisert
Øyvind HelgerudHerrer (12)diskvalifisert
Markus HolterHerrer (12)diskvalifisert
Tore SandvikHerrer (12)brutt
Hedda Raadal BjørloDamer (4)ikke startet
August Asheim BirkelandGutter (1)ikke startet
Erlend BrendstuenGutter (1)ikke startet

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Sture OttesenÅpen mellom (11)1.03.14+19.14

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ola Torstein EndresenÅpen mellom (11)diskvalifisert

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Ole IngesenÅpen kort (6)49.31+6.37
Trygve LeivestadÅpen mellom (11)diskvalifisert
Tone IngesenÅpen kort (6)diskvalifisert

Varteig OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Dag BrenåsÅpen mellom (11)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor