Norwegian Orienteering Federation

Official results for Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 7

Event informationShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 7
Organiser: Halden SK
Date: Tuesday 14 February 2017

Classes: Show all | Herrer | Damer | Gutter | Jenter | Åpen mellom | Åpen kort

Herrer

13 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Emil WingstedtHalden SK1:01:46
2Håkon Raadal BjørloHalden SK1:01:52+0:06
3Fredrik EliassonHalden SK1:02:10+0:24
4Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1:08:03+6:17
5Filip WadstenHalden SK1:09:39+7:53
6Eirik Kamstrup HovindHalden SK1:10:33+8:47
7Erik AxelssonHalden SK1:20:53+19:07
8Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1:22:02+20:16
9Andrei ZhuravlevHalden SK1:23:36+21:50
Espen FiskumHalden SKdisqualified
Øyvind HelgerudHalden SKdisqualified
Markus HolterHalden SKdisqualified
Tore SandvikHalden SKdid not finish
Hans Petter MathisenFredrikstad SKdid not start

Damer

4 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Hollie OrrHalden SK43:49
2Marie OlaussenFredrikstad SK48:13+4:24
3Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK58:20+14:31
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKdisqualified
Hedda Raadal BjørloHalden SKdid not start

Gutter

1 starting competitor
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Bendik EliassenFredrikstad SK1:00:55
August Asheim BirkelandHalden SKdid not start
Erlend BrendstuenHalden SKdid not start

Jenter

3 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Karoline AuneHalden SK38:36
2Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK42:44+4:08
3Elisabeth BrækkeHalden SK1:03:03+24:27

Åpen mellom

11 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Lacho IlievHalden SK44:00
2Peter NordbrødenHalden SK44:30+0:30
3Kjetil BjørloHalden SK50:29+6:29
4Øyvind StoksethHalden SK57:34+13:34
5Espen BekhusFredrikstad SK1:03:01+19:01
6Sture OttesenIndre Østfold OK1:03:14+19:14
7Thomas LieFredrikstad SK1:10:21+26:21
8Bjørn Axel GranHalden SK1:29:22+45:22
Dag BrenåsVarteig OLdisqualified
Ola Torstein EndresenOK Mossdisqualified
Trygve LeivestadSarpsborg OLdisqualified

Åpen kort

6 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Hanne Lerche RaadalHalden SK42:54
2Heidi StoksethHalden SK43:36+0:42
3Hanna Haugen NordbrødenHalden SK47:27+4:33
4Ole IngesenSarpsborg OL49:31+6:37
5Anne Julsrud HaugenHalden SK55:12+12:18
Tone IngesenSarpsborg OLdisqualified

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

IOF Eventor