Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 7
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 14 februar 2017

Herrer

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil WingstedtHalden SK1.01.46
2Håkon Raadal BjørloHalden SK1.01.52+0.06
3Fredrik EliassonHalden SK1.02.10+0.24
4Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.08.03+6.17
5Filip WadstenHalden SK1.09.39+7.53
6Eirik Kamstrup HovindHalden SK1.10.33+8.47
7Erik AxelssonHalden SK1.20.53+19.07
8Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1.22.02+20.16
9Andrei ZhuravlevHalden SK1.23.36+21.50
Espen FiskumHalden SKdiskvalifisert
Øyvind HelgerudHalden SKdiskvalifisert
Markus HolterHalden SKdiskvalifisert
Tore SandvikHalden SKbrutt
Hans Petter MathisenFredrikstad SKikke startet

Damer

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hollie OrrHalden SK43.49
2Marie OlaussenFredrikstad SK48.13+4.24
3Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK58.20+14.31
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert
Hedda Raadal BjørloHalden SKikke startet

Gutter

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bendik EliassenFredrikstad SK1.00.55
August Asheim BirkelandHalden SKikke startet
Erlend BrendstuenHalden SKikke startet

Jenter

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline AuneHalden SK38.36
2Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK42.44+4.08
3Elisabeth BrækkeHalden SK1.03.03+24.27

Åpen mellom

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lacho IlievHalden SK44.00
2Peter NordbrødenHalden SK44.30+0.30
3Kjetil BjørloHalden SK50.29+6.29
4Øyvind StoksethHalden SK57.34+13.34
5Espen BekhusFredrikstad SK1.03.01+19.01
6Sture OttesenIndre Østfold OK1.03.14+19.14
7Thomas LieFredrikstad SK1.10.21+26.21
8Bjørn Axel GranHalden SK1.29.22+45.22
Dag BrenåsVarteig OLdiskvalifisert
Ola Torstein EndresenOK Mossdiskvalifisert
Trygve LeivestadSarpsborg OLdiskvalifisert

Åpen kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Lerche RaadalHalden SK42.54
2Heidi StoksethHalden SK43.36+0.42
3Hanna Haugen NordbrødenHalden SK47.27+4.33
4Ole IngesenSarpsborg OL49.31+6.37
5Anne Julsrud HaugenHalden SK55.12+12.18
Tone IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor