Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: onsdag 15 februar 2017

DA

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett45.19
2Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett45.56+0.37
3Tonje Aasheim NymarkAskøy OL54.24+9.05
4Marianne NygaardTIF Viking59.50+14.31

HA

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Göran WinbladRehns BK30.08
2Petter Marki ErichsenKristiansand OK31.27+1.19
3Rune NygaardIL Gular32.54+2.46
4Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett34.10+4.02
5Jan KocbachFana IL36.34+6.26
6Knut KyrkjebøTIF Viking37.01+6.53
7Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett39.31+9.23
8Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett40.28+10.20
9Bjart Are HellenTIF Viking41.20+11.12
10Bjørn HøllelandFana IL41.41+11.33
11Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL41.49+11.41
12Tore NymarkAskøy OL43.22+13.14
13Tom JohannessenGneist, IL43.58+13.50
14Kasper ValestrandVaregg Fleridrett44.11+14.03
15Tore Svein NeseAskøy OL44.52+14.44
16Tormod SkaugeIL Gular45.32+15.24
17Sigurd EiknerFana IL46.22+16.14
18Birk Bell LysakerFana IL46.39+16.31
19Tor SørevikTIF Viking46.48+16.40
20Øistein StemmeHordaveg BIL48.06+17.58
21Kjetil DammTIF Viking50.40+20.32
22John Fredrik HatlingFana IL52.05+21.57
23Torgeir StrandFana IL52.28+22.20
24Andreas DaleBergens TF52.44+22.36
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Andreas NysæterBergens TFdiskvalifisert
Trond DøskelandFana ILdiskvalifisert
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILikke startet
Andreas GrønbechAskøy OLikke startet
Øyvind JohannessenGneist, ILikke startet
Magne KnudsenGneist, ILikke startet
Knut A MolvikGneist, ILikke startet
Yngve NymarkAskøy OLikke startet
Andreas G. PoldenGneist, ILikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

DB

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking30.52
2Ann-Elin BendiksenFana IL35.12+4.20
3Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett36.37+5.45
4Lise ChristensenTIF Viking37.12+6.20
5Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett39.34+8.42
6Tove AasheimAskøy OL40.40+9.48
7Siren GreveBergens TF40.57+10.05
8Ylva Svanberg HelleTIF Viking41.50+10.58
9Hege FjellbirkelandIL Gular42.52+12.00
10Ingrid SandvollGneist, IL46.40+15.48
11Birte NordeideGneist, IL46.44+15.52
Ingrid EggenHaugesund IL Orienteringikke startet
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

HB

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vemund HansenTIF Viking27.29
2Marcel NiederhauserAskøy OL29.12+1.43
3Sturle NordeideGneist, IL29.29+2.00
4Bjørn-Inge SkageGneist, IL30.58+3.29
5Knut UtneFana IL32.36+5.07
6Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett34.19+6.50
7Jan HauglandÅrstad IL34.25+6.56
8Heikki Savolainen 34.26+6.57
9Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett34.32+7.03
10Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett35.14+7.45
11Martin Stustad 35.47+8.18
12Kjell Erik MyreHordaveg BIL35.54+8.25
13Øistein BøeFana IL36.21+8.52
14Matti TorgersenBergens TF36.29+9.00
15Olav LofthusHordaveg BIL36.58+9.29
16Øyvind VarneGneist, IL38.13+10.44
17Sturla Stemshaug 38.23+10.54
18Erik JohannessenHordaveg BIL40.50+13.21
19Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett42.08+14.39
20Håkon MogstadFana IL42.28+14.59
21Petter JørgensenGneist, IL42.29+15.00
22Stein Ove DyngelandStatoil BIL44.41+17.12
23Jan Erik ClaussenFana IL45.05+17.36
24Rolf NordOs Orienteringsklubb56.19+28.50
25Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking59.11+31.42
Ørjan Eirik ValestrandFana ILdiskvalifisert
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrettikke startet
Svein RosselandHordaveg BILikke startet
Lars S. SkeideFana ILikke startet
Dag SlettenBergens TFikke startet

DC

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF20.17
2Hedda Erica EikangerGneist, IL22.55+2.38
3Mai Helen LingaIL Gular30.21+10.04
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLikke startet
May-lill DammTIF Vikingikke startet
Eli VerstoIL Gularikke startet

HC

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett23.49
2Brage Bell LysakerFana IL25.47+1.58
3Øistein PaulsenBergens TF25.48+1.59
4Tord Bell MykingFana IL25.52+2.03
5Harald LyngtunFana IL27.02+3.13
6Ragnar KayserFana IL28.41+4.52
7Endre Jostein BjørndalVaregg Fleridrett37.15+13.26
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert
Jan Olav OrmbergFana ILikke startet
Jørgen WesterheimStord Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor