Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport 8-serien (Ungdom)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8-serien (Ungdom)
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: onsdag 7 juni 2017

Fredrikstad SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Vilma DanevadN-Åpen (10)33.49+11.4317.47
1Marte Hox BrynildsenD 11-12 (11)23.279.01
1Rikke Blakkestad IngesenD 17-20 (8)39.418.49
2Jenny DanevadD -10 (6)33.15+3.5613.18
2Alexandra AngvollD 15-16 (9)48.15+3.0610.43
2Emil Husebye AamodtH 11-12 (7)21.04+4.158.06
2Kristoffer B. HelminsenH 15-16 (8)37.25+2.068.18
3Sivert PoppeH 13-14 (9)26.04+2.247.53
4Ingrid SteinslandD -10 (6)43.27+14.0817.22
4Amalie LøkkebergD 13-14 (7)34.14+4.1110.22
5Ludvik SætherH 13-14 (9)31.03+7.239.24
6Emma Sofie SteinslandD 13-14 (7)38.13+8.1011.34
7Edvard KeransH -10 (7)51.05+21.0820.26

Gimle IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Tuva Charlotte FossaasD -10 (6)35.11+5.5214.04
3Håkon Kopperud KnutsenH 13-20C (4)28.06+7.3110.48
4Erlend Grønlund MoenH 11-12 (7)27.30+10.4110.34
4Martin KindemH 13-20C (4)37.39+17.0414.28
5Mathilde FossaasD 11-12 (11)27.04+3.3710.24
7Ingrid Grønlund MoenD 15-16 (9)1.13.04+27.5516.14

Halden SK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Håkon BryggenN-Åpen (10)22.0611.37
0Martin BryggenN-Åpen (10)19.3710.19
0Tobias ThoresenN-Åpen (10)24.01+1.5512.38
1Minna Sofie WingstedtD -10 (6)29.1911.43
1Marie Lien BackstrømD 13-14 (7)30.039.06
1MarieLuise Schmitt GranD 15-16 (9)45.0910.02
2Emma Helene OlsenD 13-14 (7)31.37+1.349.34
2Helle KvalheimD 11-12 (11)25.04+1.379.38
2Sigurd Saxe SandvikH 13-14 (9)25.13+1.337.38
3Ville Emil WingstedtH -10 (7)40.38+10.4116.15
3Liam Viggo WingstedtH 11-12 (7)22.10+5.218.31
3Jonatan AuneH 15-16 (8)46.54+11.3510.25
5Synne Marie JenssenD 15-16 (9)1.02.47+17.3813.57
5Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (7)45.02+15.0518.00
5Karoline AuneD 17-20 (8)47.40+7.5910.35
5Philip Orud HovlandH 11-12 (7)32.36+15.4712.32
5Tore Herman KirkebøenH 15-16 (8)48.52+13.3310.51
6Herman Lien BackstrømH 13-14 (9)35.54+12.1410.52
6Andreas TveterH 11-12 (7)46.43+29.5417.58
7Sigrid Schmitt GranD 11-12 (11)29.12+5.4511.13
7Peder BryggenH 13-14 (9)37.56+14.1611.29
7Alf Kristian HelleH 15-16 (8)56.07+20.4812.28
8Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (11)29.21+5.5411.17
8Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødH 15-16 (8)1.16.48+41.2917.04
0Thea KvalheimD -10 (6)diskvalifisert
0Sverre SandvikH 11-12 (7)diskvalifisert
Hedda Johanne Slang-SundsetvikD 15-16 (9)diskvalifisert

Indre Østfold OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hans Peder BerglandH 13-20C (4)20.357.55
2Sander BystrømH 13-20C (4)24.12+3.379.18
3Elida Sagli GudimD 13-14 (7)33.00+2.5710.00
3Vegar SkinneH 17-20 (3)47.25+6.3310.32
4Kristoffer HalsnesH 13-14 (9)26.09+2.297.55
6Theodor LierH 15-16 (8)51.14+15.5511.23
8Vilde RetteraasenD 15-16 (9)1.13.40+28.3116.22
9Elma Sagli GudimD 11-12 (11)32.43+9.1612.35

OK Moss

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Aisha Rostveit ElmiN-Åpen (10)27.20+5.1414.23
0Anders Rostveit ElmiN-Åpen (10)32.45+10.3917.14
0Aron Rostveit ElmiN-Åpen (10)27.15+5.0914.20
0Solan LøkenN-Åpen (10)37.38+15.3219.48
1Alfred BjørnerødH 13-14 (9)23.407.10
1Christopher LadimH 15-16 (8)35.197.50
1Thomas TubbehaugenH 17-20 (3)40.529.04
2Anders Hovgaard EisvangH -10 (7)31.50+1.5312.44
4Selmer LøkenH -10 (7)43.38+13.4117.27
4Adam KristiansenH 15-16 (8)48.37+13.1810.48
5Erle Elise WoldD -10 (6)47.32+18.1319.00
5Frida Hovgaard EisvangD 13-14 (7)34.25+4.2210.25
6Brage KristiansenH -10 (7)49.59+20.0219.59
6Selma KristiansenD 17-20 (8)50.33+10.5211.14
7Julie Sophie WoldD 13-14 (7)43.14+13.1113.06

Sarpsborg OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jesper Vonen SvaeH -10 (7)29.5711.58
2Ingvild Ramtvedt NæssetD 17-20 (8)40.30+0.499.00
2Benjamin AasenH 17-20 (3)42.32+1.409.27
3Marie F. Lindløv JensenD 15-16 (9)50.16+5.0711.10
3Sigrid HaugeD 11-12 (11)26.42+3.1510.16
3Marie HansenD 17-20 (8)46.41+7.0010.22
4Adine Blakkestad IngesenD 15-16 (9)1.02.43+17.3413.56
4Benedicte PedersenD 17-20 (8)47.31+7.5010.33
6Nina PedersenD 15-16 (9)1.09.30+24.2115.26
7Siri PedersenD 17-20 (8)1.10.04+30.2315.34
8Ivar HansenH 13-14 (9)48.10+24.3014.35
10Marikken ChristensenD 11-12 (11)34.30+11.0313.16
0Anna Fredheim LystadD 11-12 (11)diskvalifisert

Trøsken IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Halvor Ek HedlundN-Åpen (10)36.34+14.2819.14
0Håkon Lillegraven LangsæterN-Åpen (10)19.5810.30
4Ingrid Pedersen HolmskauD 11-12 (11)26.45+3.1810.17
6Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (11)27.31+4.0410.35
8Marte BergslandD 17-20 (8)1.10.09+30.2815.35
9Mathias Pedersen HolmskauH 13-14 (9)56.27+32.4717.06

Varteig OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes ÅrbuH 11-12 (7)16.496.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor