Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport 8-serien (Ungdom)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8-serien (Ungdom)
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: onsdag 7 juni 2017

N-Åpen

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Håkon BryggenHalden SK22.0611.37
0Martin BryggenHalden SK19.3710.19
0Vilma DanevadFredrikstad SK33.49+11.4317.47
0Aisha Rostveit ElmiOK Moss27.20+5.1414.23
0Anders Rostveit ElmiOK Moss32.45+10.3917.14
0Aron Rostveit ElmiOK Moss27.15+5.0914.20
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL36.34+14.2819.14
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.5810.30
0Solan LøkenOK Moss37.38+15.3219.48
0Tobias ThoresenHalden SK24.01+1.5512.38

D -10

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Minna Sofie WingstedtHalden SK29.1911.43
2Jenny DanevadFredrikstad SK33.15+3.5613.18
3Tuva Charlotte FossaasGimle IF35.11+5.5214.04
4Ingrid SteinslandFredrikstad SK43.27+14.0817.22
5Erle Elise WoldOK Moss47.32+18.1319.00
0Thea KvalheimHalden SKdiskvalifisert

H -10

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL29.5711.58
2Anders Hovgaard EisvangOK Moss31.50+1.5312.44
3Ville Emil WingstedtHalden SK40.38+10.4116.15
4Selmer LøkenOK Moss43.38+13.4117.27
5Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK45.02+15.0518.00
6Brage KristiansenOK Moss49.59+20.0219.59
7Edvard KeransFredrikstad SK51.05+21.0820.26

D 11-12

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK23.279.01
2Helle KvalheimHalden SK25.04+1.379.38
3Sigrid HaugeSarpsborg OL26.42+3.1510.16
4Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL26.45+3.1810.17
5Mathilde FossaasGimle IF27.04+3.3710.24
6Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL27.31+4.0410.35
7Sigrid Schmitt GranHalden SK29.12+5.4511.13
8Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK29.21+5.5411.17
9Elma Sagli GudimIndre Østfold OK32.43+9.1612.35
10Marikken ChristensenSarpsborg OL34.30+11.0313.16
0Anna Fredheim LystadSarpsborg OLdiskvalifisert

H 11-12

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL16.496.28
2Emil Husebye AamodtFredrikstad SK21.04+4.158.06
3Liam Viggo WingstedtHalden SK22.10+5.218.31
4Erlend Grønlund MoenGimle IF27.30+10.4110.34
5Philip Orud HovlandHalden SK32.36+15.4712.32
6Andreas TveterHalden SK46.43+29.5417.58
0Sverre SandvikHalden SKdiskvalifisert

H 13-20C

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Peder BerglandIndre Østfold OK20.357.55
2Sander BystrømIndre Østfold OK24.12+3.379.18
3Håkon Kopperud KnutsenGimle IF28.06+7.3110.48
4Martin KindemGimle IF37.39+17.0414.28

D 13-14

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Lien BackstrømHalden SK30.039.06
2Emma Helene OlsenHalden SK31.37+1.349.34
3Elida Sagli GudimIndre Østfold OK33.00+2.5710.00
4Amalie LøkkebergFredrikstad SK34.14+4.1110.22
5Frida Hovgaard EisvangOK Moss34.25+4.2210.25
6Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK38.13+8.1011.34
7Julie Sophie WoldOK Moss43.14+13.1113.06

H 13-14

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss23.407.10
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK25.13+1.337.38
3Sivert PoppeFredrikstad SK26.04+2.247.53
4Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK26.09+2.297.55
5Ludvik SætherFredrikstad SK31.03+7.239.24
6Herman Lien BackstrømHalden SK35.54+12.1410.52
7Peder BryggenHalden SK37.56+14.1611.29
8Ivar HansenSarpsborg OL48.10+24.3014.35
9Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL56.27+32.4717.06

D 15-16

4 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1MarieLuise Schmitt GranHalden SK45.0910.02
2Alexandra AngvollFredrikstad SK48.15+3.0610.43
3Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL50.16+5.0711.10
4Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.02.43+17.3413.56
5Synne Marie JenssenHalden SK1.02.47+17.3813.57
6Nina PedersenSarpsborg OL1.09.30+24.2115.26
7Ingrid Grønlund MoenGimle IF1.13.04+27.5516.14
8Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1.13.40+28.3116.22
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SKdiskvalifisert

H 15-16

4 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christopher LadimOK Moss35.197.50
2Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK37.25+2.068.18
3Jonatan AuneHalden SK46.54+11.3510.25
4Adam KristiansenOK Moss48.37+13.1810.48
5Tore Herman KirkebøenHalden SK48.52+13.3310.51
6Theodor LierIndre Østfold OK51.14+15.5511.23
7Alf Kristian HelleHalden SK56.07+20.4812.28
8Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK1.16.48+41.2917.04

D 17-20

4 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK39.418.49
2Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL40.30+0.499.00
3Marie HansenSarpsborg OL46.41+7.0010.22
4Benedicte PedersenSarpsborg OL47.31+7.5010.33
5Karoline AuneHalden SK47.40+7.5910.35
6Selma KristiansenOK Moss50.33+10.5211.14
7Siri PedersenSarpsborg OL1.10.04+30.2315.34
8Marte BergslandTrøsken IL1.10.09+30.2815.35

H 17-20

4 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas TubbehaugenOK Moss40.529.04
2Benjamin AasenSarpsborg OL42.32+1.409.27
3Vegar SkinneIndre Østfold OK47.25+6.3310.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor