Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport 8-serien (Ungdom)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8-serien (Ungdom)
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: onsdag 7 juni 2017

Klasser: Visa alla | N-Åpen | D -10 | H -10 | D 11-12 | H 11-12 | D 13-20C | H 13-16C | D 13-14 | H 13-14 | D 15-16 | H 15-16 | D 17-20 | H 1720

H 13-14

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alfred BjørnerødOK Moss23.40
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK25.13+1.33
3Sivert PoppeFredrikstad SK26.04+2.24
4Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK26.09+2.29
5Ludvik SætherFredrikstad SK31.03+7.23
6Herman Lien BackstrømHalden SK35.54+12.14
7Peder BryggenHalden SK37.56+14.16
8Ivar HansenSarpsborg OL48.10+24.30
9Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL56.27+32.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor