Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Euromeeting -elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Euromeeting -elite
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: søndag 3 september 2017

M 21 E

13 580 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Timo SildEST-Estonia1.25.536.19
2Rassmus AnderssonSWE-OK Linné1.30.10+4.176.38
3Ola MartnerSWE-OK Pan-Kristianstad1.30.41+4.486.40
4Olli-Markus TaivainenFIN-Navi1.30.50+4.576.41
5Simon HectorSWE-Snättringe SK1.31.37+5.446.44
6Artem PanchenkoUKR-IFK Mora OK1.32.24+6.316.48
7Vetle Ruud BråtenNOR-IFK Göteborg1.32.49+6.566.50
8Max Peter BejmerSWE-IFK Göteborg1.33.05+7.126.51
9Olle KaleredSWE-OK Denseln1.33.27+7.346.52
10Jens RönnolsSWE-Järla Orientering1.34.32+8.396.57
11Daniel AttåsSWE-OK Tisaren1.34.41+8.486.58
12Filip GrahnSWE-Hestra IF1.34.46+8.536.58
13Sven HellmüllerSUI-Switzerland1.34.51+8.586.59
14Topias AholaFIN-Navi1.35.46+9.537.03
15Karl WalheimSWE-Ärla IF1.36.29+10.367.06
16Tomas KubelkaCZE-OK Lokomotiva Pardubice1.36.52+10.597.07
17Anton JohanssonSWE-OK Orion1.36.59+11.067.08
18Andreas SølbergNOR-IFK Göteborg1.37.06+11.137.09
19Håvard HagaNOR-Nydalen SK1.37.27+11.347.10
20Sven AschwandenSUI-Switzerland1.37.31+11.387.10
21Hans Petter MathisenNOR-Fredrikstad SK1.38.58+13.057.17
22Matt SpeakeGBR-Great Britain1.39.53+14.007.21
23Riccardo RancanSUI-Switzerland1.40.09+14.167.22
24Joonas AholaFIN-Navi1.40.36+14.437.24
25Marek MinarCZE-Magnus Orienteering1.41.06+15.137.26
26Ueli WerrenSUI-Switzerland1.41.26+15.337.28
27Vojtech SykoraCZE-OOB TJ Slovan Luhacovice1.41.31+15.387.28
28Anders VisterNOR-Nydalen SK1.41.59+16.067.30
29Dag BlandkjennNOR-Kristiansand OK1.42.03+16.107.30
30Remo RuchSUI-Switzerland1.42.24+16.317.32
31Isak BergsetNOR-NTNUI1.43.42+17.497.38
32Stian SundsvikNOR-Frol IL1.45.27+19.347.45
33Will GardnerGBR-Great Britain1.46.53+21.007.52
34Jonas HubacekCZE-OOB TJ Slovan Luhacovice1.47.17+21.247.54
35Daniel VandasCZE-OK 99 Hradec Kralove1.49.21+23.288.03
36Josh BeechGBR-Great Britain1.52.05+26.128.15
37Tobia PezzatiSUI-Switzerland1.53.23+27.308.20
38Simon DubachSUI-Switzerland1.54.49+28.568.27
39Will RiggGBR-Great Britain1.56.03+30.108.32
40Aidan SmithGBR-Great Britain2.01.51+35.588.58
41Ali MassonGBR-Great Britain2.03.37+37.449.06
42Nathan LawsonGBR-Great Britain2.06.42+40.499.19
43Thomas WilsonGBR-Great Britain2.31.29+1.05.3611.09
Joakim SvenskSWE-Stora Tuna OKdiskvalifisert
Johan HögstrandSWE-IFK Göteborgdiskvalifisert
KyongSa RiPRK-Nydalen SKikke startet
Mark NixonGBR-Great Britainikke startet
Bojan BlumensteinGER-OSC Kasselikke startet
Lauri SildEST-Estoniaikke startet
Olli OjanahoFIN-Helsingin Suunnistajatikke startet

W 21 E

8 910 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alva OlssonSWE-Linköpings OK1.14.378.22
2Josefin TjernlundSWE-OK Tisaren1.15.40+1.038.29
3Jo ShepherdGBR-Great Britain1.16.44+2.078.36
4Johanna ÖbergSWE-OK Linne1.17.09+2.328.39
5Lilian Marie ForsgrenSWE-OK Tisaren1.17.44+3.078.43
6Vendula HorcickovaCZE-OOB TJ Slovan Luhacovice1.17.49+3.128.44
7Anna BachmanSWE-IFK Lidingö SOK1.18.07+3.308.46
8Cat TaylorGBR-Great Britain1.19.05+4.288.52
9Maren Jansson HaverstadNOR-NTNUI1.19.34+4.578.55
10Ellinor TjernlundSWE-OK Tisaren1.20.06+5.298.59
11Ellinor ErikssonSWE-OK Tisaren1.20.11+5.348.59
12Linnea GolsäterSWE-Eksjö SOK1.20.32+5.559.02
13Helena KarlssonSWE-IFK Lidingö SOK1.21.44+7.079.10
14Sina TommerSUI-Switzerland1.23.44+9.079.23
15Paula GrossSUI-Switzerland1.24.01+9.249.25
16Emma BjessmoSWE-IFK Lidingö SOK1.24.12+9.359.27
17Andrea SvenssonSWE-OK Tisaren1.24.17+9.409.27
18Anna StickovaCZE-TJ Loko Liberec1.25.01+10.249.32
19Ingrid GulbrandsenNOR-NTNUI1.25.04+10.279.32
20Anine AhlsandNOR-NTNUI1.25.22+10.459.34
21Ragnhild HjermstadNOR-Fossum IF1.25.30+10.539.35
22Tereza JanosikovaCZE-SOB Olomouc1.25.42+11.059.37
23Aleksandra HornikCZE-Czech Republic1.26.31+11.549.42
24Sandrine MüllerSUI-Switzerland1.29.05+14.289.59
25Hanna MüllerSUI-Switzerland1.31.42+17.0510.17
26Eirin Svane-HafstadNOR-Frol IL1.32.02+17.2510.19
27Annika RihmaEST-Estonia1.32.03+17.2610.19
28Delphine PoirotFRA-Lillomarka1.33.13+18.3610.27
29Emilie Westli AndersenNOR-Løten OL1.33.40+19.0310.30
30Marianne HaugEST-Estonia1.35.30+20.5310.43
31Karen Oline KolstadNOR-NTNUI1.38.44+24.0711.04
32Lisa SchubnellSUI-Switzerland1.42.09+27.3211.27
33Ingunn Egeberg VariNOR-NTNUI1.45.11+30.3411.48
34Cecilie AndersenGBR-Great Britain1.45.56+31.1911.53
35Jenny RickettsGBR-Great Britain1.46.51+32.1411.59
36Patricia NiekeGER-USV TU Dresden1.54.41+40.0412.52
Andrea RoggoSUI-Halden SKdiskvalifisert
Sara HagströmSWE-IFK Göteborgdiskvalifisert
Marika TeiniFIN-SK Pohjantähtidiskvalifisert
Leonore WinklerGER-USV Jenabrutt
Sabine RothaugGER-Halden SKbrutt
Paula StarkeGER-USV TU Dresdenikke startet
Katerina ChromaCZE-OK Zabovresky Brnoikke startet
Susen LöschGER-USV Jenaikke startet

H 21-

13 580 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gustav BergmanSWE-OK Ravinen1.23.466.10
2Martin RegbornSWE-Hagaby GoIF1.33.00+9.146.50
3Emil WingstedtNOR-Halden SK1.42.13+18.277.31
4Emil AhlbäckNOR-Fossum IF1.43.30+19.447.37
5Øyvind HelgerudNOR-Halden SK1.48.41+24.558.00
6Jegor KostylevRUS-IFK Mora OK1.49.07+25.218.02
7William LindSWE-Malungs OK1.51.07+27.218.10
8Espen FiskumNOR-Halden SK1.59.33+35.478.48
9Sigurd Myhre AndreassenNOR-Halden SK2.15.40+51.549.59
10Olav Halvorsen SikkelandNOR-Varteig OL2.41.38+1.17.5211.54
Tobias SvarerDAN-DOFs Vennerbrutt
Oskar StørmerNOR-Fossum IFikke startet

D 21-

8 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eva JurenikovaCZE-Halden SK1.23.179.20
2Iliana IlievaNOR-Halden SK1.25.34+2.179.36
3Agnes LeoSWE-Halden SK1.33.41+10.2410.30
Josephine DewettDAN-DOFs Vennerikke startet
Victoria Hæstad BjørnstadNOR-Fossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor