Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Jaktprøven

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Jaktprøven
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 1 oktober 2017

Stafett

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 31.47.08
1. Peter Nordbrøden23.127+3.4923.127+3.49
2. Dag Blandkjenn20.48144.005-2+3.17
3. Gaute Friestad20.4311.04.432-3+0.12
4. Emil Granqvist21.072+1.191.25.501-1-0.12
5. Elias T. Mølnvik21.1811.47.0810
2NTNUI 22.00.08+13.00
1. Hans Petter Mathisen20.475+1.2420.475+1.24
2. Ingrid Gulbrandsen21.594+1.1142.464-1+2.03+0.39
3. Vegard Blomseth Johnsen21.453+1.021.04.311-3-2.03
4. Camilla Öhman31.587+12.101.36.293+2+10.39+10.39
5. Erik Gustafsson23.392+2.212.00.082-1+13.00+2.21
3Freidig 12.07.36+20.28
1. Jo Even Kolstad19.323+0.0919.323+0.09
2. Jonas Grønli21.113+0.2340.431-2-0.09
3. Tormod Kristian Geving33.247+12.411.14.075+4+9.36+9.36
4. Vegard Ulseth Sylte26.544+7.061.41.014-1+15.11+5.35
5. Malin Sandstad26.353+5.172.07.363-1+20.28+5.17
4Freidig 22.12.27+25.19
1. Håkon Holstad19.23119.231
2. Lars Sandstad22.386+1.5042.013+2+1.18+1.18
3. Magnus Landstad42.318+21.481.24.328+5+20.01+18.43
4. Mathea Spets Storhov19.4811.44.205-3+18.30
5. Maria Ulseth Sylte28.075+6.492.12.274-1+25.19+6.49
5Byåsen IL 12.17.18+30.10
1. Marie og Ingrid Wollan Benum19.444+0.2119.444+0.21
2. Petter Liabakk Eriksen22.095+1.2141.532-2+1.10+0.49
3. Are Lodgaard31.055+10.221.12.584+2+8.27+7.17
4. Øystein Wiggen31.236+11.351.44.216+2+18.31+10.04
5. Trond Benum32.576+11.392.17.185-1+30.10+11.39
6NTNUI 12.17.25+30.17
1. Olav Milian Schmitt Gran22.436+3.2022.436+3.20
2. Lars Owren25.308+4.4248.138+2+7.30+4.10
3. Sindre Østgulen Deisz21.222+0.391.09.353-5+5.04-2.26
4. Bjørn Lundanes23.313+3.431.33.062-1+7.16+2.12
5. Tore Angell-Petersen44.198+23.012.17.256+4+30.17+23.01
7Freidig 32.21.05+33.57
1. Johan Ivarsson19.302+0.0719.302+0.07
2. Mari Angell-Petersen24.537+4.0544.237+5+3.40+3.33
3. Grete Berge Owren29.494+9.061.14.126-1+9.41+6.01
4. Nils Olav Vennevik40.098+20.211.54.218+2+28.31+18.50
5. Jon Holstad26.444+5.262.21.057-1+33.57+5.26
8IL Leik 12.22.51+35.43
1. Ola Keiserås23.148+3.5123.148+3.51
2. Oskar Andrén20.48144.026-2+3.19
3. Kay Ove Bjerkenås32.326+11.491.16.347+1+12.03+8.44
4. Tone Almås27.515+8.031.44.2570+18.35+6.32
5. Mai Iren Almås38.267+17.082.22.518+1+35.43+17.08
9Nidarøst OK 12.44.22+57.14
1. Asle Vaskinn34.2110+14.5834.2110+14.58
2. Are Rogstad30.5311+10.051.05.14100+24.31+9.33
3. John Petter Gåsvik35.4912+15.061.41.0311+1+36.32+12.01
4. Tord Romundstad33.229+13.342.14.2510-1+48.35+12.03
5. Bjørn B Løvås29.5710+8.392.44.229-1+57.14+8.39
10OL Trollelg 12.57.22+1.10.14
1. Marit Schmid34.059+14.4234.059+14.42
2. Astrid Berge Mjølhus22.239+1.3556.2890+15.45+1.03
3. Anders Lauglo33.0011+12.171.29.2890+24.57+9.12
4. Ruth Schmid48.3512+28.472.18.0311+2+52.13+27.16
5. Øistein Åsmul39.1911+18.012.57.2210-1+1.10.14+18.01
11Melhus IL 13.01.41+1.14.33
1. Erik Tofte jr47.1412+27.5147.1412+27.51
2. Eivind Bakk38.1812+17.301.25.32120+44.49+16.58
3. Peter Prytz Jensen28.079+7.241.53.39120+49.08+4.19
4. Andreas Aagesen38.5711+19.092.32.36120+1.06.46+17.38
5. Stein Ivar Foss29.059+7.473.01.4111-1+1.14.33+7.47
12Melhus IL 23.51.55+2.04.47
1. Kjell Rune Logan-Halvorsrud35.2111+15.5835.2111+15.58
2. Ørjan Sæter30.1710+9.291.05.38110+24.55+8.57
3. Hege Solhjem Melhuus30.5310+10.101.36.3110-1+32.00+7.05
4. Joakim Solberg Qvenild37.5010+18.022.14.219-1+48.31+16.31
5. Håkon Wærnes Øfsti1.37.3412+1.16.163.51.5512+3+2.04.47+1.16.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor