Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 3
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 24 mai 2017

N-åpen

1 540 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Jens Anton AndresenMalvik IL26.3517.15
0Ole Einar AndresenMalvik IL28.36+2.0118.34
0Agnes Arneberg AustrheimFreidig23.0114.56
0Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig18.0111.41
0Maja AuneOL Trollelg16.5110.56
0Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK16.3110.43
0Torvin Bergh-HansenByåsen IL26.1117.00
0Alice BonnemaireFreidig16.0810.28
0Nathaniel BraathenOL Trollelg18.2411.56
0Sofia Johanne BugtenNidarøst OK24.5316.09
0Maja CarlsenFreidig18.3212.02
0Frid FageriFreidig19.1012.26
0Eira Forsbak AsplemFreidig17.0011.02
0Inga  FosslandByåsen IL14.559.41
0Selma Freidig 2009Freidig23.0114.56
0Marie FuruhaugByåsen IL12.127.55
0Einar GarsholMalvik IL26.40+0.0517.18
0Erlend GrønliFreidig10.106.36
0Guro HaalandWing OK16.1210.31
0Aksel HanssenByåsen IL40.00+13.2525.58
0Therese HatlenFreidig13.258.42
0Frida HolmqvistByåsen IL24.4516.04
0Georg HopsøFreidig19.4212.47
0Sigrid HægstadByåsen IL24.4816.06
0Delina Kiflay RedietFreidig16.2310.38
0Jonas Fuglem KorsvoldWing OK11.187.20
0Clara LeroyerFreidig23.1115.03
0Anna Emilie LonaWing OK11.587.46
0Odin Bang LukassenWing OK24.3815.59
0Aksel MardalByåsen IL27.53+1.1818.06
0Eivind MjaalandNidarøst OK17.1211.10
0Emil Aleksander NolteFreidig10.386.54
0Filip Leonard NolteFreidig18.5812.18
0Jens H. NordstrandFreidig22.0514.20
0Katharina Petersen NysveenFreidig30.00+3.2519.28
0Martin NæveIL Leik27.34+0.5917.54
0Nora Rossvold OtterleiByåsen IL14.569.41
0Haakon Alexander RogstadNidarøst OK21.0413.40
0Selma SikorskiFreidig16.1810.35
0Linnea Skaufel SimensenFreidig16.0110.24
0Lavrans SkjelaasByåsen IL22.4014.43
0Johan SkjærvoldFreidig12.368.10
0Gunhild SnilsbergByåsen IL39.42+13.0725.46
0Malene SnilsbergByåsen IL18.4012.07
0Irene Storler SnøfuglFreidig15.4310.12
0Marit Storler SnøfuglFreidig15.4110.11
0Fredrik Hals StensrudOL Trollelg21.2913.57
0Dagfinn StenvikByåsen IL22.3214.37
0Johannes StordalByåsen IL16.4610.53
0Rasmus Kvalvik StørksenFreidig25.2016.27
0Ole Ulseth SylteFreidig15.4910.16
0Hedda SæbøNidarøst OK11.517.41
0Martin Sæther LevinFreidig13.508.58
0Oliver Vatterholm JernbergFreidig12.478.18
0Berit Bjelland VormelandFreidig16.2010.36
0Eline Jøsang WithWing OK17.5011.34
0Rannveig ØyåsOL Trollelg13.058.29
Eirik GarsholMalvik ILikke startet
Maia Ruano StrandWing OKikke startet
Rikke CarlsenByåsen ILikke startet

D -10

1 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingrid Wollan BenumByåsen IL13.228.37
0Maja Sæterhaug KnudsenFreidig20.18+2.5713.05
0Ingeborg KolstadWing OK21.19+3.5813.45
0Vilde Nordgård LeirenByåsen IL24.44+7.2315.57
0Stina GåsøOL Trollelg20.19+2.5813.06
0Annika Lund EikremFreidig17.2111.11

D 11-12

2 470 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig Louise NissenFreidig20.498.25
2Una KittilsenFreidig23.24+2.359.28
3Lina Storler SnøfuglFreidig23.47+2.589.37
4Maria Strømdal WikFreidig24.31+3.429.55
5Nora HalvorsenFreidig26.15+5.2610.37
6Tora KittilsenFreidig26.21+5.3210.40
7Sigrid HaugskottOL Trollelg26.53+6.0410.53
8Astrid Berge MjølhusOL Trollelg27.34+6.4511.09
9Marita AskeFreidig28.10+7.2111.24
10Juni Pape SkjærvoldFreidig28.11+7.2211.24
11Malin Nordgård LeirenByåsen IL28.53+8.0411.41
12Ine Bohnhorst TegdanFreidig35.43+14.5414.27
13Agnes Vatterholm JernbergFreidig36.26+15.3714.45
14Nora Sumstad HanssenByåsen IL38.18+17.2915.30
15Eir Sverresdotter EksethFreidig54.53+34.0422.13
Stine Gilje HagelerByåsen ILbrutt

D 11-12N

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silja FuglemMalvik IL18.258.46
2Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK21.22+2.5710.10
3Karoline B. HjelmenOL Trollelg22.05+3.4010.30
4Leah Korsnes VinjeNidarøst OK24.38+6.1311.43
5Tina UglemsmoSelbu OK25.45+7.2012.15
6Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK40.34+22.0919.19

D 13-14

3 230 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig25.417.57
2Mathea Spets StorhovFreidig25.48+0.077.59
3Ane Malene KolstadFreidig26.30+0.498.12
4Silje Marie NissenFreidig37.20+11.3911.33
5Anna ChristensenFreidig40.49+15.0812.38
6Tuva GrøtteWing OK41.11+15.3012.45
7Anna Aurora NolteFreidig48.00+22.1914.51

D 13-16C

2 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma B. HjelmenOL Trollelg46.4918.57
2Maria Hongslo SiiriOL Trollelg1.09.52+23.0328.17
Åsne Stræte OpdahlWing OKikke startet

D 13-16N

2 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elly RøskaftFreidig52.0219.29

D 15-16

3 610 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Lereim StorliFreidig30.138.22
2Frida HaugskottOL Trollelg31.25+1.128.42
3Tale Tannvik SkeiFreidig34.06+3.539.26
4Maren VikenByåsen IL46.37+16.2412.54
5Stine AuneNidarøst OK48.35+18.2213.27
5Hanne Helmine RogstadNidarøst OK48.35+18.2213.27

D 15-20B

3 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Lauvstad SundeWing OK50.3915.40

D 17-20

3 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Marie KvammeWing OK34.589.41
2Emilie Liabakk EriksenByåsen IL36.01+1.039.58
3Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK41.14+6.1611.25
4Andrine VikenByåsen IL43.15+8.1711.58
5Anna RenolenWing OK45.42+10.4412.39
6Ella Eriksen KongsvikWing OK49.07+14.0913.36
7Solveig SæternesByåsen IL49.21+14.2313.40
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke startet

H -10

1 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sivert FolgerøFreidig20.5113.27
0Anders Berge MjølhusOL Trollelg16.0510.22
0Mathias LeroyerFreidig13.408.49
0Iver Lund GjerdeByåsen IL13.408.49
0Sivert Sæther LevinFreidig14.149.10
0Sven NevinFreidig16.2110.32
Kristoffer LodgaardByåsen ILikke startet

H 11-12

2 470 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig15.516.25
2Imre Overgård FremstadByåsen IL22.46+6.559.13
3Tristan HalvorsenFreidig24.01+8.109.43
4Alf Petter LynumFreidig25.19+9.2810.14
5Hallvard HellevikFreidig25.27+9.3610.18
6Ludvik Storler SnøfuglFreidig26.14+10.2310.37
7Eivind NæveIL Leik28.19+12.2811.27
8Herman Bruchmüller SundtByåsen IL28.27+12.3611.31
9Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL29.19+13.2811.52
10Jørgen Moseid UlvenFreidig30.21+14.3012.17
11Sofus H LindWing OK30.34+14.4312.22
12Aksel VikenByåsen IL31.25+15.3412.43
13Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK32.38+16.4713.12
14Oliver FuruhaugByåsen IL33.15+17.2413.27
15Jørgen AuneByåsen IL33.28+17.3713.32
16Sander M JensenByåsen IL34.09+18.1813.49
17Kasper LodgaardByåsen IL35.28+19.3714.21
18Borgar StavrumWing OK39.10+23.1915.51
19Jakob Jøsang WithWing OK39.27+23.3615.58
20Tobias Eid-JohansenNidarøst OK42.42+26.5117.17
21Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK56.21+40.3022.48

H 13-14

3 230 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Andreas LonaWing OK26.008.02
2Emil LeroyerFreidig26.05+0.058.04 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Vemund MølnvikFreidig27.02+1.028.22
4Vetle Grønvik EkraFreidig28.55+2.558.57
5Emil GrønliFreidig29.06+3.069.00
6Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig30.26+4.269.25
7August MaskeFreidig32.51+6.5110.10
8Kristoffer LerliMelhus IL33.22+7.2210.19
9Iver Dalsaune ThunFreidig33.33+7.3310.23
10Erlend AuneByåsen IL34.00+8.0010.31
11Vegard Ulseth SylteFreidig34.56+8.5610.48
12August Hopstad NykvistWing OK38.01+12.0111.46
13Peter Prytz JensenMelhus IL38.40+12.4011.58
14Ørjan SæterMelhus IL40.24+14.2412.30
15Magne GuttvikWing OK41.25+15.2512.49
16Antonius Herskedal AmundsenFreidig44.00+18.0013.37
17Sverre HellevikFreidig44.14+18.1413.41
18Eirik SkurdalMelhus IL44.24+18.2413.44
19Espen KarlsenMelhus IL46.04+20.0414.15
20Erik Tofte jrMelhus IL47.19+21.1914.38
21Sigurd BraathenWing OK49.01+23.0115.10
22Tord RomundstadNidarøst OK50.19+24.1915.34
23Joakim Solberg QvenildMelhus IL52.49+26.4916.21
24Martin AuneMelhus IL53.47+27.4716.39
25Alfred Gilje SanneFreidig1.00.47+34.4718.49
Lars Erik UglemsmoSelbu OKdiskvalifisert
Trygve Johannes BuhaugNidarøst OKdiskvalifisert
Oskar StorlerMelhus ILikke startet

H 13-16C

2 470 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Bogen BrurokFreidig27.3211.08
2Wilhelm HatlenFreidig32.32+5.0013.10
3Eskild MyrvangMelhus IL35.44+8.1214.28
4Mons Løfaldi HansenWing OK39.32+12.0016.00
5Morten SkaanesFreidig43.45+16.1317.42
6Michael OlsenMelhus IL47.05+19.3319.03

H 13-16N

2 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carl Vemund SteneByåsen IL26.5410.04

H 15-16

4 510 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig29.166.29
2Simen Spets StorhovFreidig32.58+3.427.18
3Jo Even KolstadFreidig33.30+4.147.25
4Mikkel HoltFreidig36.09+6.538.00
5Håkon HolstadFreidig38.22+9.068.30
6Jonas GrønliFreidig39.53+10.378.50
7Lars SandstadFreidig42.47+13.319.29
8Matias NissenFreidig43.37+14.219.40
9Einar EideByåsen IL45.52+16.3610.10
10Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering47.11+17.5510.27
11Alf Johan FolgerøFreidig49.11+19.5510.54
12Jonas VindalWing OK56.01+26.4512.25
13Johannes LangaasNidarøst OK59.35+30.1913.12
14Øystein MoltumyrMalvik IL1.02.46+33.3013.55
15Edvard SørbyFreidig1.07.58+38.4215.04
16Håkon SæternesByåsen IL1.15.18+46.0216.41
17Erling Eide HustvedtWing OK1.20.04+50.4817.45
Petter Liabakk EriksenByåsen ILdiskvalifisert
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OKdiskvalifisert
Håvard SingsaasFreidigdiskvalifisert
Gabriel CallananWing OKdiskvalifisert

H 15-20B

3 230 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nikolai RenolenWing OK41.3612.52
2Sander SandmoMelhus IL47.14+5.3814.37
3Brage AsplemFreidig49.52+8.1615.26
4Olaf Gilje SanneFreidig52.03+10.2716.06
5Mathias Enebak IversenFreidig53.10+11.3416.27
Jens Husby AftretMalvik ILdiskvalifisert

H 17-20

4 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HaugskottOL Trollelg35.117.48
2Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering36.42+1.318.08
3Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL39.05+3.548.39
4Isak A SæternesByåsen IL1.07.39+32.2815.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor