Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tunevannet rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tunevannet rundt
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 september 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen (2km) | D/H-16 (15 km) | D/H17- (15 km) | D/H-16 (10 km) | D/H17- (10 km) | D/H-16 (5 km) | D/H17- (5 km) | D/H-16 (3,5 km) | D/H17- (3,5km)

N-åpen (2km)

1 700 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Aksel AmsrudStokke IL19.1511.19
0Sofie Asak-JensenNOTEAM22.23+3.0813.10
0Emma Aune JakobsenOK Moss15.148.57
0Alexander DybvikStokke IL18.1110.41
0Jens G. DybvikStokke IL18.1210.42
0Therese GjerdingNOTEAM21.10+1.5512.27
0Ane Røed GjertsenStokke IL18.0410.37
0Georg Røed GjertsenStokke IL20.26+1.1112.01
0Fredrik GrønnSarpsborg OL22.37+3.2213.18
0Niclas GunnerødStokke IL14.028.15
0Martin HansenSarpsborg OL17.1310.07
0Ludvik HiisStokke IL33.46+14.3119.51
0Teodor HiisStokke IL15.419.13
0Mathilde KristensenStokke IL20.55+1.4012.18
0Pål-Steinar KureSarpsborg OL18.2410.49
0Emanuel LillevoldStokke IL17.3210.18
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn17.5510.32
0Joel RöhrsStokke IL25.06+5.5114.45
0Maike RöhrsStokke IL19.29+0.1411.27
0Kristian Magnus RåheimStokke IL18.2110.47
0Leon Storm RåheimStokke IL34.10+14.5520.05
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL15.098.54
0Magnus SigurdssonStokke IL12.017.04
0Sturla SigurdssonStokke IL22.04+2.4912.58
0Edda SkjærvikNOTEAM21.10+1.5512.27
0Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn31.20+12.0518.25
0Aurora SunnåsSarpsborg OL36.47+17.3221.38
0Jens Vonen SvaeSarpsborg OL12.267.18
0Einar ØstvoldHeming Orientering13.197.50
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKikke startet

D/H17- (15 km)

13 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind HelgerudHalden SK1.49.137.51
2Stian BergersenIL Tyrving2.02.23+13.108.48
3Iliana IlievaHalden SK2.15.12+25.599.43
4Benjamin AasenSarpsborg OL2.30.09+40.5610.48

D/H-16 (10 km)

10 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1.19.037.31
2Christopher LadimOK Moss1.25.12+6.098.06
3Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK1.31.41+12.388.43
4Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1.33.30+14.278.54
5Theodor LierIndre Østfold OK2.22.06+1.03.0313.32
6Marie Lindløv JensenSarpsborg OL2.32.03+1.13.0014.28
7Alexandra AngvollFredrikstad SK2.32.04+1.13.0114.28
8Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL3.11.01+1.51.5818.11
8Nina PedersenSarpsborg OL3.11.01+1.51.5818.11

D/H17- (10 km)

10 500 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen JakobsenIL Tyrving1.08.216.30
2Helge GisholtOK Skeidi1.18.37+10.167.29
3Daniel OliversenTrøsken IL1.18.57+10.367.31
4Håkon GjerdeIndre Østfold OK1.19.43+11.227.35
5Jørgen FrøydLarvik OK1.21.41+13.207.46
6Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK1.22.25+14.047.50
7Lars Georg GjertsenStokke IL1.22.29+14.087.51
8Gløer WinsvoldSentrum OK1.23.51+15.307.59
9Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1.23.53+15.327.59
10Frank LøwengreenFredrikstad SK1.24.12+15.518.01
11Sveinung SyversenHamar OK1.24.39+16.188.03
12Arild KirkerødSarpsborg OL1.24.53+16.328.05
13Audun BjerknesMåren OK1.32.37+24.168.49
14Dag Arne LierIndre Østfold OK1.33.24+25.038.53
15Erik Rytter JakobsenOK Moss1.33.36+25.158.54
16Sture OttesenIndre Østfold OK1.33.52+25.318.56
17Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1.35.10+26.499.03
18Erik HolterLarvik OK1.36.29+28.089.11
19Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn1.37.54+29.339.19
20Morten TangenOK Moss1.38.08+29.479.20
21Hallvard KorenOK Moss1.38.47+30.269.24
22Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL1.39.05+30.449.26
23Øystein JensenSarpsborg OL1.39.29+31.089.28
24Margrete KrageSarpsborg OL1.39.38+31.179.29
25Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.40.18+31.579.33
26Dag BrenåsVarteig OL1.41.01+32.409.37
27Bjørnar OlsrødStokke IL1.41.35+33.149.40
28Thomas RoskifteOK Moss1.42.32+34.119.45
29Rune S. NielsenIndre Østfold OK1.43.47+35.269.53
30Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK1.44.03+35.429.54
31Per OsenVestre Akers SK1.48.42+40.2110.21
32Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.52.57+44.3610.45
33Pål AngvollFredrikstad SK1.54.31+46.1010.54
34Even Woldstad HanssenEiker OL1.58.25+50.0411.16
35Marie HansenSarpsborg OL2.14.30+1.06.0912.48
36Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK2.30.18+1.21.5714.18
37Bjørn ÅrbuVarteig OL2.43.40+1.35.1915.35
38Wenche LindløvSarpsborg OL2.44.28+1.36.0715.39
39Heidi BørstadSarpsborg OL2.44.43+1.36.2215.41
Tor Ragnar AndersenHalden SKdiskvalifisert
Trond EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OLdiskvalifisert
Tone Karina IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
Fredrik LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Trygve LeivestadSarpsborg OLdiskvalifisert
Cathrine LillestrandTrøsken ILdiskvalifisert
Finn Henry LillestrandTrøsken ILdiskvalifisert
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLikke startet
Asle Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKikke startet

D/H-16 (5 km)

5 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL53.219.52
2Jonas KroghOppsal Orientering55.02+1.4110.11
3Live ØstvoldHeming Orientering55.28+2.0710.16
4Ella BerstadHeming Orientering1.04.59+11.3812.02
5Hallgeir BrevikStokke IL1.17.49+24.2814.24
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet

D/H17- (5 km)

5 400 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guttorm L EggeOslostudentenes IK54.4710.08
2Karen RøedStokke IL55.25+0.3810.15
3Arne KristensenStokke IL56.37+1.5010.29
4Trond HolterMåren OK57.07+2.2010.34
5Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb57.09+2.2210.35
6Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL57.14+2.2710.35
7Frode ReiersenTrøsken IL57.15+2.2810.36
8Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL57.17+2.3010.36
9Per Olaf KlemsdalVarteig OL57.20+2.3310.37
10Lise HorntvedtLarvik OK57.39+2.5210.40
11Runar KittilsenStokke IL58.00+3.1310.44
12Peter KlavenessMåren OK59.17+4.3010.58
13Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL59.21+4.3410.59
14Anne SørumRingsaker OK59.24+4.3711.00
15Jimmy NordliTrøsken IL59.30+4.4311.01
16Thor PalmgrenHalden SK59.37+4.5011.02
17Ina BlågestadIndre Østfold OK1.00.00+5.1311.06
18Ragnar Niemi BergStokke IL1.00.54+6.0711.16
19Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.01.29+6.4211.23
20Roar PedersenOppsal Orientering1.02.18+7.3111.32
21Linda FredhOK Moss1.03.53+9.0611.49
22Roy GjerdingOK Moss1.04.54+10.0712.01
23Egil SyverstadTrøsken IL1.04.59+10.1212.02
24Paula BerstadHeming Orientering1.05.03+10.1612.02
25Ingvar BraatenModum OL1.08.23+13.3612.39
26Tov Arne BondalNotodden OL1.09.31+14.4412.52
27Øivind BergetSarpsborg OL1.09.48+15.0112.55
28Astrid BrevikStokke IL1.18.27+23.4014.31
29Trygve FosseGimle IF1.18.28+23.4114.31
30Kjetil JacobsenHamar OK1.18.49+24.0214.35
31Siri PedersenSarpsborg OL1.27.20+32.3316.10
32Grete BerntsenMåren OK1.30.36+35.4916.46
33Inger NergaardStokke IL1.40.10+45.2318.32
Bodil BerbyTrøsken ILdiskvalifisert
Are EriksenOslostudentenes IKdiskvalifisert
Roar MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Roger ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKikke startet

D/H-16 (3,5 km)

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL42.4011.31
2Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL42.45+0.0511.33
3Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL42.48+0.0811.34
4Sondre LadimOK Moss44.05+1.2511.54
5Jonathan EylertsenHalden SK49.37+6.5713.24
6Sigrid HaugeSarpsborg OL57.53+15.1315.38
7Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn1.03.34+20.5417.10
Martin DybvikStokke ILdiskvalifisert
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OLikke startet

D/H17- (3,5km)

3 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ernst HiisStokke IL46.1712.30
2Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK46.27+0.1012.33
3Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL47.06+0.4912.43
4Terje AldárTrøsken IL51.59+5.4214.02
5Eirunn HiisStokke IL57.56+11.3915.39
6Sofie ReiersenTrøsken IL57.57+11.4015.39
7Anne Lise NyengenIndre Østfold OK58.05+11.4815.41
8Margareta BrynhildsenStokke IL1.12.57+26.4019.42
9Else StordalOL Tønsberg og omegn1.13.06+26.4919.45
10Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.28.54+42.3724.01
Eivind AmsrudStokke ILdiskvalifisert
Kenneth DybvikStokke ILdiskvalifisert
Lene OlsrødStokke ILdiskvalifisert
Marit RöhrsStokke ILdiskvalifisert
Birgitte BekkelundRøyken OLikke startet
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor