Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellom Østfold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom Østfold
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: lørdag 26 august 2017

N-åpen

1 700 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK45.1626.37
Anna Elizabeth AarbuVarteig OL34.1820.10
Betina ArnesenIndre Østfold OK27.0815.57
Nathalie ArnesenIndre Østfold OK52.3930.58
Emma BraathenTrøsken IL34.0720.04
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK22.2113.08
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK18.2910.52
Andreas DegnesIndre Østfold OK26.3115.35
Elias DegnesIndre Østfold OK26.3115.35
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK19.4011.34
Hanna HaldinHalden SK31.5018.43
Elise HaugeSarpsborg OL24.4614.34
Elise Holm NedrebøOK Moss38.1122.27
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK21.1912.32
Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK21.2012.32
Edvinas KontautasOK Moss25.5415.14
Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK40.2623.47
Olivia RoskifteOK Moss40.2923.48
Axel SolbergFredrikstad SK28.2716.44
Isak SolbergFredrikstad SK21.3712.42
Ingrid SteinslandFredrikstad SK18.4811.03
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK22.1713.06
Johan KahrsFredrikstad SKdiskvalifisert
Guro OttesenFredrikstad SKbrutt
Jens Vonen SvaeSarpsborg OLikke startet

D -10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Minna Sofie WingstedtHalden SK21.3710.17
Erle Elise WoldOK Moss1.09.0232.52

D 11-12

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren HenriksenHalden SK21.4410.20
2Marikken ChristensenSarpsborg OL24.40+2.5611.44
3Sigrid Schmitt GranHalden SK25.57+4.1312.21
4Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL27.45+6.0113.12
5Julie BrenåsVarteig OL30.47+9.0314.39
6Elma Sagli GudimIndre Østfold OK33.48+12.0416.05
7Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK34.03+12.1916.12
8Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK35.23+13.3916.50
9Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL39.16+17.3218.41

D 13-14

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK25.5812.21
2Julie Sophie WoldOK Moss28.43+2.4513.40
3Elida Sagli GudimIndre Østfold OK32.54+6.5615.40
4Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK35.15+9.1716.47

D 13-16C

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Lien BackstrømHalden SK25.1512.01

D 15-16

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karoline BjørnerødOK Moss29.3710.58
2Marieluise Schmitt GranHalden SK31.34+1.5711.41
3Marie Lindløv JensenSarpsborg OL33.12+3.3512.17
4Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL40.27+10.5014.58
5Ingrid Grønlund MoenGimle IF1.14.55+45.1827.44
Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert

D 17-

3 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK29.097.40
2Helena KarlssonIFK Lidingö SOK29.45+0.367.49
3Agnes LeoHalden SK29.52+0.437.51
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK32.30+3.218.33
5Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK32.59+3.508.40
6Marthe GløersenBækkelagets SK33.26+4.178.47
7Marit KahrsFredrikstad SK33.36+4.278.50
8Linda SolbergFredrikstad SK34.17+5.089.01
9Aurora GjølsjøOK Moss34.34+5.259.05
10Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK35.30+6.219.20
11Vendula HaldinHalden SK35.55+6.469.27
12Ingunn FristadHalden SK36.30+7.219.36
13Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss38.12+9.0310.03
14Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK39.34+10.2510.24
15Marie HansenSarpsborg OL45.25+16.1611.57
16Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK53.12+24.0314.00
Hedda Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert
Bodil HelgerudHalden SKikke startet

D 17-C

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britt-Heidi KopperudIndre Østfold OK27.0012.51
2Hildegunn Sagli GudimIndre Østfold OK29.12+2.1213.54
3Britt Stine StrandFredrikstad SK29.13+2.1313.54
4Anne Lise NyengenIndre Østfold OK31.32+4.3215.00
5Tove TesdalIndre Østfold OK32.59+5.5915.42
6Ina BlågestadIndre Østfold OK33.39+6.3916.01

D 35-

2 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja WingstedtHalden SK23.478.48
2Runa Lien BackstrømHalden SK24.32+0.459.05
3Hanne Lerche RaadalHalden SK25.46+1.599.32
4Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK26.09+2.229.41
5Frauke Schmitt GranHalden SK29.22+5.3510.52
6Hanne NarvestadHalden SK35.44+11.5713.14
7Hanne WoldOK Moss36.34+12.4713.32
8Tonje HolmOK Moss41.34+17.4715.23
9Kristine RoskifteOK Moss43.21+19.3416.03
10Tone Karina IngesenSarpsborg OL48.26+24.3917.56
11Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK52.46+28.5919.32

D 50-

2 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK27.1910.07
2Liv Inger PrangerødTistedalen FL30.19+3.0011.13
3Bente LineIndre Østfold OK33.33+6.1412.25
4Anne SørumRingsaker OK34.29+7.1012.46
5Wenche LindløvSarpsborg OL37.08+9.4913.45
6Bodil BerbyTrøsken IL1.05.53+38.3424.24
7Liv Edle GrønstadGimle IF1.29.11+1.01.5233.01
Anne Julsrud HaugenHalden SKdiskvalifisert
Reidun BraathenOK Mossdiskvalifisert
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SKdiskvalifisert

D 70-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger LindløvOK Moss1.04.4123.57
2Johanna YtterbølGimle IF1.33.11+28.3034.30

H -10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL24.1611.33
Ville Emil WingstedtHalden SK33.1415.49

H 11-12

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL13.376.29
2Audun NordbyFredrikstad SK19.48+6.119.25
3Vetle FosdalGimle IF24.51+11.1411.50
4Erlend Grønlund MoenGimle IF24.59+11.2211.53
5Emil Husebye AamodtFredrikstad SK27.23+13.4613.02
6Edvard KeransFredrikstad SK41.58+28.2119.59
Philip Orud HovlandHalden SKdiskvalifisert
Liam Viggo WingstedtHalden SKikke startet

H 13-14

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Saxe SandvikHalden SK16.087.40
2Alfred BjørnerødOK Moss18.40+2.328.53
3Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK22.32+6.2410.43
4Herman Lien BackstrømHalden SK23.18+7.1011.05
5Jonathan EylertsenHalden SK37.58+21.5018.04
6Ludvik SætherFredrikstad SK45.16+29.0821.33
7Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK49.35+33.2723.36
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILdiskvalifisert

H 15-16

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bendik EliassenFredrikstad SK18.426.55
2Eirik BlågestadIndre Østfold OK20.40+1.587.39
3Sondre OttesenFredrikstad SK24.44+6.029.09
4Runar Saur ModahlFredrikstad SK25.13+6.319.20
5Eirik ImrikFredrikstad SK26.02+7.209.38
6Christopher LadimOK Moss26.35+7.539.50
7Jakob TorgersenHalden SK28.58+10.1610.43

H 17-

4 900 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Petter MathisenFredrikstad SK29.205.59
2Mats HaldinHalden SK29.58+0.386.06
3Anders VisterNydalens SK30.15+0.556.10
4Markus HolterHalden SK30.22+1.026.11
5Fredrik IngelssonRehns BK30.50+1.306.17
6Göran WinbladRehns BK31.18+1.586.23
7Alan CherryNydalens SK31.22+2.026.24
8Emil WingstedtHalden SK31.40+2.206.27
9Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK32.38+3.186.39
10Mattias KarlssonFredrikstad SK32.51+3.316.42
11Erik AxelssonHalden SK32.52+3.326.42
12Mats NordbrødenHalden SK33.37+4.176.51
13Niels Christian HellerudHalden SK34.43+5.237.05
14Josh Beechok södertörn34.57+5.377.07
15Espen FiskumHalden SK35.10+5.507.10
16Kjetil BjørloHalden SK35.15+5.557.11
17Sverre Turter SandvoldNTNUI35.50+6.307.18
18Henrik OttesenFredrikstad SK36.22+7.027.25
19Andreas JohanssonHalden SK37.14+7.547.35
20Thomas RuudSarpsborg OL37.25+8.057.38
21Øyvind StoksethHalden SK38.13+8.537.47
22Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK38.25+9.057.50
23Øystein OlsenOK Moss38.41+9.217.53
24Tore BjørnerødOK Moss38.49+9.297.55
25Magnus Skauge OliversenTrøsken IL41.03+11.438.22
26Erlend BrendstuenHalden SK41.10+11.508.24
27Torgeir SnilsbergOK Moss42.18+12.588.37
28Henning Bratland CarlsenOK Moss42.44+13.248.43
29Hallvard KorenOK Moss44.24+15.049.03
30Donatas KontautasOK Moss44.47+15.279.08
31Daniel OliversenTrøsken IL49.24+20.0410.04
32Alexander Skaug YtterbølHalden SK49.47+20.2710.09
33Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK52.00+22.4010.36
34Tage EidissenSarpsborg OL54.26+25.0611.06
35Remi JohannesenHalden SK1.03.28+34.0812.57
36Vegar ArnesenIndre Østfold OK1.05.54+36.3413.26
Christian SchiveOK Mossdiskvalifisert
Øyvind HelgerudHalden SKikke startet
Tore SandvikHalden SKikke startet
Jan Tore LudvigsenIL Kollikke startet
Morten TangenOK Mossikke startet
Haakon JohannesenIndre Østfold OKikke startet

H 17-C

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viesturs KeransFredrikstad SK22.0010.28 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 35-

3 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune BlågestadIndre Østfold OK32.188.30
2Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK32.57+0.398.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Erik Rytter JakobsenOK Moss33.48+1.308.53
4Thomas RoskifteOK Moss34.03+1.458.57
5Pål BackstrømHalden SK34.19+2.019.01
6Per Olav AndersenHalden SK36.14+3.569.32
7Asle Sagli GudimIndre Østfold OK36.32+4.149.36
8Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK38.45+6.2710.11
9Lars Ole KlavestadFredrikstad SK38.59+6.4110.15
10Øyvind ThømtIndre Østfold OK41.58+9.4011.02
11Pål AngvollFredrikstad SK43.42+11.2411.30
12Anders  BrynildsenFredrikstad SK44.34+12.1611.43
13Bjørn Axel GranHalden SK44.54+12.3611.48
14Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK45.14+12.5611.54
15Ole Jakob OttestadHalden SK48.22+16.0412.43
16Tore Grønlund MoenGimle IF51.36+19.1813.34
17Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.05.05+32.4717.07
18Martin HeitmannGimle IF1.45.56+1.13.3827.52

H 50-

3 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild KirkerødSarpsborg OL29.027.38
2Øystein RuudFredrikstad SK31.45+2.438.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Jan GranstedtHalden SK32.06+3.048.26
4Frank SvarødIdd Sportsklubb33.10+4.088.43
5Sigmund VisterIndre Østfold OK33.11+4.098.43
6Sture OttesenIndre Østfold OK36.37+7.359.38
7Trygve LeivestadSarpsborg OL38.30+9.2810.07
8Ole IngesenSarpsborg OL39.40+10.3810.26
9Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK40.58+11.5610.46
10Dag BrenåsVarteig OL41.36+12.3410.56
11Even Woldstad HanssenEiker OL42.20+13.1811.08
12Christopher SchiveOK Moss44.20+15.1811.40
13Dag SyversenSarpsborg OL44.25+15.2311.41
14Eirik NordbrødenHalden SK44.36+15.3411.44
15Kjell Einar AndersenVarteig OL45.57+16.5512.05
16Ingvar BraatenModum OL49.57+20.5513.08
17Roy GjerdingOK Moss50.06+21.0413.11
18Per Olaf KlemsdalVarteig OL56.07+27.0514.46
19Bjørn ÅrbuVarteig OL1.10.20+41.1818.30

H 70-

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Reidulf HolmOK Moss30.1111.10
2Harald LundhaugOK Moss30.15+0.0411.12
3Willy GrønstadGimle IF31.49+1.3811.47
4Magnus LandstadFreidig38.29+8.1814.15
5Knut LindløvOK Moss44.00+13.4916.17
6Jan JansenOK Moss44.02+13.5116.18
7Trygve FosseGimle IF46.39+16.2817.16
8Egil SyverstadTrøsken IL50.09+19.5818.34
9Tor HernesGimle IF1.09.02+38.5125.34
Harald WibyeOK Mossikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor