Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vikesprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vikesprinten
Arrangørorganisasjon: Vikebygd IL
Dato: søndag 30 april 2017

N-open

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Alfinn BjergaVIKEBYGD IL38.4918.29
0Sverre Steinar BjergaVIKEBYGD IL49.20+10.3123.29
0Hanna Eline EngløkkHAUGESUND IL ORIENTERING23.2611.09
0Dina SandvikBJOA IL43.25+4.3620.40
0Harald Solheim EideODDA OL26.5712.50
0Peter SæbbøSTAVANGER OK15.367.25
0Asgeir KoltveitVIKEBYGD IL49.50+11.0123.43
0Vegard Solheim EideODDA OL37.4017.56
0Emil Solheim ØyreODDA OL37.5318.02

D -10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna VivelidBJOA IL33.4216.02
2Turid VivelidBJOA IL38.11+4.2918.10

D 11-12

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Vikeså SolbakkenSAUDA OK31.2314.56

D 11-12N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karina Solheim ØyreODDA OL22.1010.33

D 13-16N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida SandvikBJOA IL42.4020.19

D 17-N

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne WiigHAUGESUND IL ORIENTERING39.3118.49
2Helga Tesdal HaglandINDRE ØSTFOLD OK43.05+3.3420.30

H 11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Solheim EideODDA OL19.389.20
2Jone ValdalSANDNES IL23.06+3.2811.00
3Jonas Sjo BjergaVIKEBYGD IL29.11+9.3313.53

C-open

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove TesdalINDRE ØSTFOLD OK29.5014.12
2Aase SveinsvollGANDDAL IL40.07+10.1719.06
3Jon Magne TEST2VIKEBYGD IL47.55+18.0522.49
4Elén Tjoflot NesVIKEBYGD IL49.31+19.4123.34

B-open

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarl ValdalSANDNES IL47.2017.31
2Johannes Solheim ØyreODDA OL49.24+2.0418.17
3Inger Marie Sjo BjergaVIKEBYGD IL54.29+7.0920.10
4Arild SvihusGANDDAL IL58.47+11.2721.46
5Arne KarlsenSTAVANGER OK1.08.15+20.5525.16
6Møyfrid LarsenSTAVANGER OK1.17.47+30.2728.48

D 15-16B

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje Hausberg BjergaVIKEBYGD IL40.0214.49

H 15-16B

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore Ruset AlneHAUGESUND IL ORIENTERING52.2319.24

D 13-14_K1

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøSTAVANGER OK38.5111.46

D15-16_K1

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGANDDAL IL34.0210.18
2Ingrid OmdalSANDNES IL42.44+8.4212.56
Ida MonsenEGERSUND OKbrutt

D15-16_K2

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara  Nystrøm OlsenSTAVANGER OK38.2611.38
2Ida Solheim EideODDA OL1.00.16+21.5018.15

D17-18_K1

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHAUGESUND IL ORIENTERING38.5211.46

D19-_K1

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHAUGESUND IL ORIENTERING32.179.46
2Sunniva OmdalSANDNES IL36.16+3.5910.59

D19-_K2

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid EggenHAUGESUND IL ORIENTERING45.1113.41

D40_K1

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Sofie SandvikBJOA IL54.2916.30
2Mariann SveinsvollGANDDAL IL1.03.03+8.3419.06

D40_K2

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøSTAVANGER OK46.5014.11
2Kjersti Hausberg BjergaVIKEBYGD IL1.11.29+24.3921.39

D55_K1

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn HetlandBJOA IL1.11.3921.42

D55_K2

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGANDDAL IL51.4515.40

D70_K1

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeSTAVANGER OK1.08.3320.46

D45_K1

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solfrid ThuestadHAUGESUND IL ORIENTERING43.5313.17
2Anita SælevikHAUGESUND IL ORIENTERING1.06.30+22.3720.09
0Randi EngløkkHAUGESUND IL ORIENTERINGdiskvalifisert

D45_K2

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke  LamarkGANDDAL IL40.4612.21
2Birgitte TorbjørnsenIL GULAR47.38+6.5214.26
3Grethe Paulsen VieHAUGESUND IL ORIENTERING49.41+8.5515.03

D50_K2

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEGERSUND OK36.0110.54

H13-14_L1

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenSTAVANGER OK1.13.2417.54
0Jørgen WesterheimSTORD ORIENTERINGdiskvalifisert

H13-14_L2

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus EngløkkHAUGESUND IL ORIENTERING58.4914.20
2Thomas ValdalSANDNES IL1.19.19+20.3019.20

H13-14_L3

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHAUGESUND IL ORIENTERING46.1211.16
2Vegard Wiig NystadHAUGESUND IL ORIENTERING1.13.26+27.1417.54

H13-14_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LamarkGANDDAL IL1.17.3818.56

H15-16_L1

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHAUGESUND IL ORIENTERING36.058.48

H15-16_L2

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Øien KlosterFITJAR IL56.4113.49

H17-18_L3

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben KobbeltvedtHAUGESUND IL ORIENTERING44.2610.50

H17-18_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeSTAVANGER OK37.559.14

H19-_L1

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar Marius Hjellestad MartinsenVIKEBYGD IL36.058.48

H19-_L2

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Johan Walgermo LimaGANDDAL IL35.568.45
2Jostein BaustadHAUGESUND IL ORIENTERING36.12+0.168.49

H19-_L3

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes DjupeslandHAUGESUND IL ORIENTERING42.5410.27

H19-_L4

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Johannessen FieldGNEIST IL42.1410.18
2Espen KarlsenSTAVANGER OK58.45+16.3114.19

H40_L1

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Steffen KvalaHAUGESUND IL ORIENTERING39.589.44

H40_L2

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Erik GlomsrudINDRE ØSTFOLD OK32.277.54

H40_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ottar EideODDA OL53.3713.04

H45_L1

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarle SolbakkenSAUDA OK38.029.16

H45_L2

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimSTORD ORIENTERING36.098.49
2Jone SæbbøSTAVANGER OK49.50+13.4112.09

H45_L3

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik EngløkkHAUGESUND IL ORIENTERING52.3312.49
2Kjetil FiskåSVEIO OL57.23+4.5013.59

H45_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar SireÅL IL41.4310.10

H50_L1

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond LamarkGANDDAL IL49.1011.59

H50_L2

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenSTAVANGER OK40.199.50

H50_L3

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild AasheimGANDDAL IL34.408.27

H50_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål BårdsenSTAVANGER OK49.0211.57

H55_L1

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar Johan LarsenSTAVANGER OK59.5214.36

H55_L2

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan SteffensenHAUGESUND IL ORIENTERING1.19.5119.28

H55_L3

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind TokheimODDA OL50.2412.17

H55_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturle OmdalSANDNES IL52.3712.50

H60_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerSTAVANGER OK46.2211.18

H65_L2

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell SvihusGANDDAL IL56.2413.45

H65_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jarle HeddelandØLEN ILdiskvalifisert

H70_L1

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeSTAVANGER OK1.12.2717.40
2Per VoldFANA IL1.31.13+18.4622.14

H70_L2

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald SteinslandVIKEBYGD IL1.03.4615.33

H70_L3

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar NerheimSULDAL OL1.16.0918.34

H70_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Audun KlosterFITJAR IL1.07.5716.34

H75_L1

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingebrigt GuleVINDAFJORD OL1.55.4228.13

NOCLAS

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1217686 U1 Ukjent løper217686NOTEAM39.3118.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor