Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 1 / Trh sprintcup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 1 / Trh sprintcup 4
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: torsdag 27 april 2017

Trh D -10

1 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mariell FossumByåsen IL27.1418.02
Ingeborg KolstadWing OK16.0610.39
Ella Bruchmüller SundtByåsen IL22.4015.00

TA sprint D 11-12

1 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro HegstadOK Skøynar12.228.11
2Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering13.16+0.548.47
3Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK14.16+1.549.26
4Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering15.15+2.5310.05

TA sprint D 13-14

1 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Baglo BjørkengVerdal OK15.558.07
2Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering16.54+0.598.37
Trude MarkhusVerdal OKikke startet

TA sprint D 15-16

1 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Louise RonglanOK Skøynar12.126.13
2Mari Kilskar GrevskottFrol IL12.25+0.136.20

Trh D 17-20

3 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL17.425.36
2Ragnhild EideByåsen IL18.12+0.305.45
3Lene Berg HanssenByåsen IL20.06+2.246.21
4Emilie Liabakk EriksenByåsen IL21.23+3.416.46
5Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK22.13+4.317.01
6Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering24.10+6.287.38
7Anna RenolenWing OK27.20+9.388.38
8Andrine VikenByåsen IL27.42+10.008.45
0Synne Marie KvammeWing OKdiskvalifisert

Trh D 21-

3 160 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari FastingHalden SK17.285.31
2Hedvig ÅstebølNTNUI19.19+1.516.06
3Ingunn Egeberg VáriNTNUI20.27+2.596.28
4Gunhild Rogne HallandNTNUI21.08+3.406.41
5Line Hovdenak LyngNidarøst OK21.58+4.306.57
6Marit SchmidOL Trollelg23.07+5.397.18
7Eva TesarovaWing OK23.34+6.067.27
8Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK23.53+6.257.33
9Idunn AssevFlyfemkamp26.29+9.018.22
10Karianne HjortlandLarvik OK31.45+14.1710.02
11Henriette OlsenNOTEAM32.05+14.3710.09
0Johanne de PresnoNTNUIdiskvalifisert

Trh D 40-

3 160 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril EideByåsen IL21.006.38
2Randi LillealternFreidig21.25+0.256.46
3Kari UlsethFreidig21.44+0.446.52
4Kristin HaugskottOL Trollelg21.46+0.466.53
4Margot Bolstad LynumFreidig21.46+0.466.53
6Vibeke Klock FletenWing OK22.04+1.046.58
7Tone AlmåsIL Leik24.13+3.137.39
8Mari HoffByåsen IL24.19+3.197.41
9Liv TennesWing OK27.03+6.038.33
10Tonje BostadNidarøst OK27.43+6.438.46
11Mari BraathenWing OK32.43+11.4310.21
0Mari Angell PetersenFreidigdiskvalifisert

Trh D 50-

3 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rine HanssenByåsen IL20.306.29
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL23.54+3.247.33
3Hilde ForbordMalvik IL24.02+3.327.36
4Turid ArnesenByåsen IL24.21+3.517.42

Trh D 65-

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruth SchmidOL Trollelg32.1410.12
2Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK38.01+5.4712.01

Trh D 70-

3 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi HellandWing OK42.5813.35

Trh H -10

1 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johannes StordalByåsen IL20.2313.29
Ole Ulseth SylteFreidig20.4613.45
Sivert Sæther LevinFreidig12.448.25
Kristoffer LodgaardByåsen ILdiskvalifisert
Dagfinn SteinvikByåsen ILdiskvalifisert

TA sprint H 11-12

1 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander Tanem IversenVerdal OK11.147.26
2Magnus AlstadFrol IL12.05+0.518.00
3Ole Andreas VeskeOK Skøynar16.34+5.2010.58

TA sprint H 13-14

1 960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11.415.57
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK12.08+0.276.11
3Fredrik MøllerSteinkjer OK12.30+0.496.22
4Sindre TusetSteinkjer OK14.24+2.437.20
5Sigurd VatnFrol IL17.29+5.488.55

TA sprint H 15-16

1 960 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym Nergård RønningOK Skøynar11.295.51
2Marius MøllerSteinkjer OK11.37+0.085.55
3Tore MarkhusVerdal OK12.02+0.336.08
4Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering12.26+0.576.20
5Håvard VeieOK Skøynar13.06+1.376.41
6Aksel VeskeOK Skøynar13.16+1.476.46
7Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering14.11+2.427.14
8Martin Wold StavrumFrol IL16.03+4.348.11
9Tobias AlstadFrol IL34.51+23.2217.46

Trh H 17-20

3 160 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL14.424.39
2Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg15.05+0.234.46
3Oscar LyngenFreidig15.45+1.034.59
4Anders HaugskottOL Trollelg16.11+1.295.07
5Olav Andreas RemmenOL Trollelg16.19+1.375.09
6Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL17.41+2.595.35
7Martin Grøntvedt PedersenWing OK21.39+6.576.51

Trh H 21-

3 160 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MaroniByåsen IL15.004.44
2Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI16.06+1.065.05
3Håvard VassendenFrol IL16.13+1.135.07
4Ola BergerByåsen IL16.52+1.525.20
5Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL16.54+1.545.20
6Jan SchmidOL Trollelg16.55+1.555.21
7Frank SandbergFlyfemkamp18.57+3.575.59
8Vegard LineNTNUI19.02+4.026.01
9Ola KeiseråsIL Leik19.09+4.096.03
10Morten KorsvoldWing OK20.33+5.336.30
11Martin MunkebyNOTEAM23.32+8.327.26
12Joakim EideFlyfemkamp24.25+9.257.43
13Kent OddvikNOTEAM24.55+9.557.53
14Bjørn SævikFlyfemkamp25.30+10.308.04
0Petter LyngNidarøst OKdiskvalifisert

Trh H 40-

3 160 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Andreas BerghMalvik IL16.415.16
2Jørgen TegdanOL Trollelg17.12+0.315.26
3Torgeir AuneByåsen IL17.48+1.075.37
4Lars Martin HafstadByåsen IL19.24+2.436.08
5Øystein BraathenWing OK19.33+2.526.11
6Eivind LonaWing OK19.34+2.536.11
7Jens Kjetil MehammerWing OK20.13+3.326.23
8Skjalg StordalByåsen IL20.28+3.476.28
9Stein-Erik FletenWing OK21.09+4.286.41
10Trygve ReitanMalvik IL21.26+4.456.46
11Jon Olaf OlaussenMalvik IL21.59+5.186.57
12Per Ivar SkinderhaugWing OK23.14+6.337.21
13Are RogstadNidarøst OK27.20+10.398.38
0Hans Petter LodgaardByåsen ILdiskvalifisert

Trh H 50-

3 160 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bernt BrynhildsenWing OK18.105.44
2Knut HagenByåsen IL18.20+0.105.48
3Øyvind SchjelderupFreidig19.32+1.226.10
4Lars Erik StrømsnesMalvik IL20.27+2.176.28
5Agnar RenolenWing OK20.46+2.366.34
6Rune StræteWing OK20.53+2.436.36
7Øystein WiggenByåsen IL20.56+2.466.37
8Dag StenersenNidarøst OK21.21+3.116.45
9Terje MidtbøWing OK21.29+3.196.47
10Atle PedersenMelhus IL21.55+3.456.56
11Haakon ArnesenByåsen IL21.59+3.496.57
12Rune VikenNOTEAM22.34+4.247.08
13John LerliMelhus IL25.16+7.067.59
14Jon VindalWing OK27.06+8.568.34

Trh H 60-

3 160 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell MaroniByåsen IL21.266.46
2Inge NørstebøOL Trollelg23.29+2.037.25
3Jostein AlvestadWing OK24.07+2.417.37
4Geir OwrenFreidig25.19+3.538.00
5Jan Erik KofoedNidarøst OK26.11+4.458.17
6Morten SkoglundByåsen IL26.15+4.498.18
7Olav KvittemFreidig33.51+12.2510.42

Trh H 65-

3 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK38.2212.08

Trh H 70-

3 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ForbordMalvik IL25.067.56
2Rolf KarsetSteinkjer OK26.09+1.038.16
3Torleif StephansenNidarøst OK27.27+2.218.41
4Magnus LandstadFreidig30.46+5.409.44

Trh H 75-

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif EngenNidarøst OK28.299.00
2Eigil SørliMalvik IL31.05+2.369.50

Trh H 80-

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kjell FoldvikNidarøst OK34.4110.58
2Arnfinn LangelandByåsen IL37.10+2.2911.45

Åpen Lang

2 540 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Anders MelhusSteinkjer OK13.255.16
2Atle DengerudSteinkjer OK14.19+0.545.38
3Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK15.37+2.126.08
4Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering16.25+3.006.27
5Arne GrevskottFrol IL16.35+3.106.31
6Sondre Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering17.57+4.327.04
7Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK21.20+7.558.23
8Sofie HallemVerdal OK24.44+11.199.44

Åpen Mellom

1 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling Andreas RonglanOK Skøynar13.527.04
2Hege HegstadOK Skøynar16.48+2.568.34
3Kristian MidthjellVerdal OK21.57+8.0511.11

Åpen Kort

1 510 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel Aron BaugStjørdal speidergruppe15.2310.11
2Jonas AlstadFrol IL16.35+1.1210.58
3Hampus Mack TronvollStjørdals-Blink Orientering19.21+3.5812.48
4Ludvik Mack TronvollStjørdals-Blink Orientering19.34+4.1112.57
5Lovise KjesbuStjørdals-Blink Orientering20.00+4.3713.14
6Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering21.16+5.5314.05
7Vegard Gauslaa BruunStjørdal speidergruppe22.47+7.2415.05
8Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering22.49+7.2615.06
9Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering23.48+8.2515.45
10Idun AaenStjørdals-Blink Orientering25.23+10.0016.48
11Julia Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering25.34+10.1116.55
12Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering26.01+10.3817.13
13Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering26.26+11.0317.30
14Laura HegstadOK Skøynar33.45+18.2222.21
15Edvard Skjøstad TynesStjørdals-Blink Orientering36.15+20.5224.00
0Son Angelica EndresenStjørdal speidergruppediskvalifisert

Trh D11-12

1 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HaugskottOL Trollelg14.209.29
2Nora HalvorsenFreidig14.54+0.349.52
3Ine Bohnhorst TegdanFreidig15.07+0.4710.00
4Eira Ausen FossmarkFreidig19.38+5.1813.00

Trh H11-12

1 510 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Lereim StorliFreidig12.007.56
2Tristan HalvorsenFreidig13.07+1.078.41
3Kasper LodgaardByåsen IL13.56+1.569.13
4Nikolai FossumByåsen IL14.13+2.139.24
5Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL14.14+2.149.25
6Borgar StavrumWing OK14.41+2.419.43
7Herman Bruchmüller SundtByåsen IL14.48+2.489.48
8Aksel VikenByåsen IL14.52+2.529.50
9Ådne StordalByåsen IL15.41+3.4110.23
10Jakob Jøsang WithWing OK18.18+6.1812.07
11Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK19.52+7.5213.09
12Alf Petter LynumFreidig21.05+9.0513.57

Trh H13-14

3 160 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Antonius Herskedal AmundsenFreidig19.416.13
2Petter Andreas LonaWing OK21.10+1.296.41
3Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig22.26+2.457.05
4Vetle Grønvik EkraFreidig22.59+3.187.16
5August MaskeFreidig23.01+3.207.17
6Peter Prytz JensenMelhus IL23.30+3.497.26
6Emil GrønliFreidig23.30+3.497.26
8Erlend AuneByåsen IL24.10+4.297.38
9Emil LeroyerFreidig24.23+4.427.42
10Sverre HellevikFreidig24.54+5.137.52
11Kristoffer LerliMelhus IL25.56+6.158.12
12Sigurd BraathenWing OK26.14+6.338.18
13Vegard Ulseth SylteFreidig27.14+7.338.37
14Ørjan SæterMelhus IL27.49+8.088.48
15Espen KarlsenMelhus IL29.55+10.149.28
16Oskar StorlerMelhus IL31.35+11.549.59
17Martin AuneMelhus IL40.12+20.3112.43
0Joakim Solberg QvenildMelhus ILdiskvalifisert
0Erik Tofte jrMelhus ILdiskvalifisert
0Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILdiskvalifisert

Trh D13-14

3 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva GrøtteWing OK25.458.08

Trh H15-16

3 160 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas GrønliFreidig17.175.28
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL17.30+0.135.32
3Håkon SæternesByåsen IL19.43+2.266.14
4Einar EideByåsen IL21.06+3.496.40
5Kenneth KjelaasMalvik IL21.43+4.266.52
6Erling Eide HustvedtWing OK22.01+4.446.58
7Henrik BraathenWing OK23.13+5.567.20
8Øystein MoltumyrMalvik IL23.31+6.147.26
9Johannes LangaasNidarøst OK24.18+7.017.41
10Håvard SingsaasFreidig24.25+7.087.43
11Sander SandmoMelhus IL25.07+7.507.56
12Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK25.39+8.228.07
13Iver OlaussenMalvik IL26.30+9.138.23
14Nikolai RenolenWing OK28.00+10.438.51
15Mathias Enebak IversenFreidig33.02+15.4510.27

Trh D15-16

3 160 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg18.305.51
2Hedda Hoff HagenByåsen IL20.10+1.406.22
3Stine AuneNidarøst OK23.01+4.317.17
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK24.07+5.377.37
5Mona Eggen KongsbakWing OK28.45+10.159.05
6Åsne Stræte OpdahlWing OK29.06+10.369.12
0Ingvild Lauvstad SundeWing OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor