Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 7 mai 2017

N-åpen

1 080 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Filip EstilStjørdals-Blink Orientering26.56+8.3824.56
0Lily Alexandra MorganMalvik IL22.18+4.0020.38
0Sondre Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering25.20+7.0223.27
0Jonas AlstadFrol IL11.4610.53
0Aksel Sandstad SkjesetFrol IL35.08+16.5032.31
0Julia Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering18.24+0.0617.02
0Ville Sandstad SkjesetFrol IL37.55+19.3735.06
0Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering14.4213.36
0Johannes LerliMelhus IL11.2610.35
0Ida DullumStjørdals-Blink Orientering13.5612.54
0Erlend GrønliFreidig16.5615.40
0Rakel StørsethStjørdals-Blink Orientering13.1712.17
0Kristin LerliMelhus IL22.55+4.3721.13
0Hampus Mack TronvollStjørdals-Blink Orientering25.50+7.3223.55
0Leo Benjamin MorganMalvik IL11.5611.02
0Edvard TynesStjørdals-Blink Orientering26.01+7.4324.05
0Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering15.0914.01
0Martin Sæther LevinFreidig15.4814.37
0Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK18.40+0.2217.17
0Idun AaenStjørdals-Blink Orientering18.1816.56
0Ole Ulseth SylteFreidig16.0714.55
0Sander TørumSelbu OK34.12+15.5431.40
0Eystein AskeFreidig27.16+8.5825.14
0Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering20.51+2.3319.18
0Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK34.41+16.2332.06
0Martine Nubdal FrøsethVerdal OK35.46+17.2833.07
0Robel KidaneSelbu OK18.52+0.3417.28
0Magnus HallanStjørdals-Blink Orientering11.3310.41

D -10

2 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL21.4910.00
2Karita MøllerSteinkjer OK36.55+15.0616.56

D11-12

2 180 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig19.008.42
2Nora HalvorsenFreidig20.08+1.089.14
3Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering20.59+1.599.37
4Sigrid HaugskottOL Trollelg21.19+2.199.46
5Marita AskeFreidig22.07+3.0710.08
6Maria Strømdal WikFreidig22.58+3.5810.32
7Tora KittilsenFreidig23.49+4.4910.55
8Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering36.38+17.3816.48

D 11-12N

1 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina UglemsmoSelbu OK29.1827.07
1Nardos KidaneSelbu OK29.1827.07

D13-14

2 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering36.4913.03
2Linnea MunkebyFrol IL39.04+2.1513.51

D15-16

3 330 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL31.289.26
2Frida HaugskottOL Trollelg34.14+2.4610.16
3Tuva Aas StræteRingerike OL34.57+3.2910.29
4Matilde MunkebyFrol IL41.18+9.5012.24
5Hanne Helmine RogstadNidarøst OK48.09+16.4114.27
0Mona Eggen KongsbakWing OKdiskvalifisert

D17-20

4 580 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild EideByåsen IL45.209.53
2Lene Berg HanssenByåsen IL48.42+3.2210.37 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering49.15+3.5510.45
4Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK49.32+4.1210.48
5Vilde MalmeiNTNUI1.00.23+15.0313.11
6Sofie HallemVerdal OK1.06.15+20.5514.27
7Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.10.55+25.3515.29
8Anna RenolenWing OK1.31.46+46.2620.02
9Synne Marie KvammeWing OK1.39.05+53.4521.38
0Maria Ulseth SylteFreidigdiskvalifisert

D21

5 820 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine AhlsandNTNUI50.478.43
2Ragnhild HjermstadFossum IF51.46+0.598.53
3Eirin Svanøe-HafstadFrol IL54.06+3.199.17
4Sunniva MorganMalvik IL55.33+4.469.32
5Line SundsvikFrol IL56.25+5.389.41
6Gunhild Rogne HallandNTNUI1.00.52+10.0510.27
7Hedvig ÅstebølNTNUI1.01.16+10.2910.31
8Kine Sofie SandstadFrol IL1.08.25+17.3811.45
9Marit SchmidOL Trollelg1.15.05+24.1812.54
10Camilla ÖhmanNTNUI1.17.24+26.3713.17
11Kristin JægerWing OK1.57.39+1.06.5220.12

D40

4 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig44.549.48
2Kristin HaugskottOL Trollelg47.13+2.1910.18
3Kari UlsethFreidig50.17+5.2310.58
4Kari Solem AuneByåsen IL54.36+9.4211.55
5Margot Bolstad LynumFreidig55.32+10.3812.07
6Tina Strømdal WikFreidig1.08.10+23.1614.53
7Tone AlmåsIL Leik1.08.47+23.5315.01
8Mai Iren AlmåsIL Leik1.13.07+28.1315.57

D50

3 330 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi JensenFrol IL32.149.40
2Mona J. MølnvikFreidig32.17+0.039.41
3Heidi ArnesenFreidig32.52+0.389.52
4Kjersti StræteRingerike OL33.00+0.469.54
5Guri BjørndalByåsen IL35.14+3.0010.34
6Rine HanssenByåsen IL35.22+3.0810.37
7Grete Berge OwrenFreidig38.39+6.2511.36
8Turid ArnesenByåsen IL39.33+7.1911.52
9Nina-Beate LiabakkByåsen IL40.12+7.5812.04
10Torid KvaalFreidig46.12+13.5813.52
11Marit Sophie BergerTydal IL52.55+20.4115.53
0Gunhild BredesenVerdal OKdiskvalifisert

D60

2 380 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnhild ForsethFrol IL29.3612.26
2Vigdis JørgensenNamsos OK32.44+3.0813.45
3Karin GalaaenSelbu OK35.47+6.1115.02
4Stina ElfvingByåsen IL39.05+9.2916.25
5Elin FiskvikOK Skøynar42.13+12.3717.44
6Gunn Kari HygenFreidig47.12+17.3619.49
7Ingerid Angell-PetersenFreidig1.02.00+32.2426.03
8Kari LillealternFreidig1.03.14+33.3826.34
9Reidun Fallan SmaavikFreidig1.05.53+36.1727.40

H -10

2 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sivert Sæther LevinFreidig28.4313.10

H11-12

2 180 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig13.316.12
2Tristan HalvorsenFreidig18.51+5.208.38
3Håkon HallanOK Skøynar21.56+8.2510.03
4Magnus AlstadFrol IL22.55+9.2410.30
5Alf Petter LynumFreidig29.03+15.3213.19
6Jørgen AuneByåsen IL30.09+16.3813.49
7Johannes HalvorsrudMelhus IL34.52+21.2115.59

H 11-12N

1 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Angesom HagosSelbu OK12.46.0011.49.15

H13-14

2 820 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK21.077.29
2Vemund MølnvikFreidig27.18+6.119.40
3Petter Andreas LonaWing OK28.20+7.1310.02
4Fredrik MøllerSteinkjer OK30.54+9.4710.57
5Stein Aas StræteRingerike OL31.11+10.0411.03
6Joakim Solberg QvenildMelhus IL35.53+14.4612.43
7Antonius Herskedal AmundsenFreidig36.24+15.1712.54
8Vegard Ulseth SylteFreidig39.13+18.0613.54
9Emil GrønliFreidig40.33+19.2614.22
10Lars Erik UglemsmoSelbu OK46.49+25.4216.36
11Kristoffer LerliMelhus IL53.08+32.0118.50
12Oskar StorlerMelhus IL1.01.54+40.4721.57
13Espen KarlsenMelhus IL1.15.30+54.2326.46
14Erik Tofte jrMelhus IL1.19.09+58.0228.04
15Martin AuneMelhus IL1.51.33+1.30.2639.33
0Peter Prytz JensenMelhus ILdiskvalifisert

H13-16 C

2 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre TusetSteinkjer OK19.028.43
2Sigurd VatnFrol IL31.54+12.5214.37
3Anders TørumSelbu OK35.50+16.4816.26
Jone Ingebrigt SamlandSelbu OKbrutt

H13-16 N

1 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut HageMelhus IL13.0512.06

H15-16

4 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars SandstadFreidig39.488.41
2Jonas GrønliFreidig45.20+5.329.53
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL45.20+5.329.53
4Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering47.32+7.4410.22
5Jonas VindalWing OK56.02+16.1412.14
6Mikkel HoltFreidig56.24+16.3612.18
7Hallvar HallanOK Skøynar1.01.27+21.3913.25
8Johannes LangaasNidarøst OK1.16.40+36.5216.44

H17-20

5 820 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig46.468.02
2Anders HaugskottOL Trollelg47.53+1.078.13
3Kristian Fredrik LynumFreidig49.37+2.518.31
4Oscar LyngenFreidig50.58+4.128.45
5Mathias VindalFreidig51.44+4.588.53
6Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.00.04+13.1810.19
7Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.02.13+15.2710.41

H21-

7 580 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Forseth IndgaardFrol IL52.326.55
2Ulf Forseth IndgaardFrol IL53.21+0.497.02
3Gaute FriestadKristiansand OK56.37+4.057.28
4Per Melander OftenNTNUI59.33+7.017.51
5Sindre JohannessenFreidig1.00.00+7.287.54
6Jan SchmidOL Trollelg1.00.32+8.007.59
7Magne JutulstadNTNUI1.02.23+9.518.13
8Stian SundsvikFrol IL1.03.13+10.418.20
9Nicholas MorganMalvik IL1.06.27+13.558.45
10Roar SkulbørstadOL Trollelg1.10.37+18.059.18
11Henrik UpsalNTNUI1.11.42+19.109.27
12Kristoffer NeslandNTNUI1.12.06+19.349.30
13Ola KeiseråsIL Leik1.12.44+20.129.35
14Harald KalagerNTNUI1.15.53+23.2110.00
15Håvard Mo VaadalNTNUI1.21.44+29.1210.46
16Agnar RenolenWing OK1.26.34+34.0211.25
17Vegard LineNTNUI1.31.29+38.5712.04
0Joakim Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert
0Anders Felde OlaussenNTNUIdiskvalifisert
0Alex PedersenOL Trollelgdiskvalifisert

H40

5 820 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan IvarssonFreidig46.508.02
2Andreas SylteFreidig51.32+4.428.51
3Arild H ClausenFreidig1.00.01+13.1110.18
4Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL1.04.24+17.3411.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Frode EstilStjørdals-Blink Orientering1.05.53+19.0311.19
6Harald GrønningSelbu OK1.10.46+23.5612.09
7Eivind LonaWing OK1.14.52+28.0212.51
8Jan HageIL Leik1.19.01+32.1113.34

H50

4 580 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bernt BrynhildsenWing OK39.558.42
2Frode HaugskottOL Trollelg40.54+0.598.55
3Rune StræteWing OK41.50+1.559.08
4Knut AasRingerike OL43.24+3.299.28
5Arne OkkenhaugVerdal OK43.26+3.319.28
6Arne GrevskottFrol IL45.48+5.5310.00
7Øystein WiggenByåsen IL47.09+7.1410.17
8Einar LundVerdal OK47.12+7.1710.18
9Atle PedersenMelhus IL47.45+7.5010.25
10Øyvind SchjelderupFreidig48.49+8.5410.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Jostein AlvestadWing OK49.07+9.1210.43
12Vidar SkjerveVerdal OK49.34+9.3910.49
13Lars Erik StrømsnesMalvik IL49.45+9.5010.51
14Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK50.12+10.1710.57
15Bjørn P. LøvåsNidarøst OK56.19+16.2412.17
16Harald StorrønningByåsen IL58.52+18.5712.51
17John LerliMelhus IL59.52+19.5713.04
18Jon VindalWing OK1.01.27+21.3213.25
19Geir PaulsenOL Trollelg1.01.43+21.4813.28
20Marius EnesVerdal OK1.09.31+29.3615.10
21Haakon ArnesenByåsen IL1.11.16+31.2115.33

H60

3 330 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn BergerByåsen IL32.369.47
2Rolf WærnesOrkanger IF35.35+2.5910.41
3Tore Angell-PetersenFreidig38.13+5.3711.28
4Kjell MaroniByåsen IL39.38+7.0211.54
5Gunnar ØsterbøFreidig41.06+8.3012.20
6Stein Eigil JørgensenNamsos OK41.09+8.3312.21
7Nils Olav VennevikFreidig47.24+14.4814.14
8Steinar AasvangWing OK56.21+23.4516.55
0Knut LillealternFreidigdiskvalifisert
0Jens Øystein GjersvoldNidarøst OKdiskvalifisert

H70

2 380 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar ForbordMalvik IL29.2812.22
2Knut SkjesolWing OK33.42+4.1414.09
3Sverre KristoffersenVerdal OK37.11+7.4315.37
4Stig Arild HaugskottOL Trollelg38.47+9.1916.17
5Henry SundsetvikOL Trollelg43.09+13.4118.07
6Rolf KarsetSteinkjer OK43.18+13.5018.11
7Robert StrømWing OK44.50+15.2218.50
0Svein Endre HoveByåsen ILdiskvalifisert

Direkte A

4 580 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Alexander ØsthagenByåsen IL35.227.43
2Torgeir AuneByåsen IL40.09+4.478.45
3Vegard GrønliFreidig43.12+7.509.25
4Frank SandbergNOTEAM47.28+12.0610.21
5Trond BenumByåsen IL50.47+15.2511.05
6Joachim EideNOTEAM58.04+22.4212.40
7Markus Gran StiansenNOTEAM1.01.00+25.3813.19
8Eskil SteinNOTEAM1.42.55+1.07.3322.28
0Sina Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert
0Bendik FalchNOTEAMdiskvalifisert

Direkte B

2 820 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Ove HallemVerdal OK33.0511.43
2Marit Hereid SandstadNOTEAM34.05+1.0012.05
3Are RogstadNidarøst OK39.55+6.5014.09
4Sarah BrynhildsenWing OK40.21+7.1614.18
5Siri StensgårdNTNUI42.00+8.5514.53
6Elisabeth StørsethSelbu OK42.53+9.4815.12
7Rune M. HoltFreidig45.53+12.4816.16
8Tobias AlstadFrol IL47.43+14.3816.55
9Johanne de PresnoNTNUI51.23+18.1818.13
0Snorre JohansenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

Direkte C

2 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard Lundteigen AuneByåsen IL16.127.25
2Klara StorlerMelhus IL27.49+11.3712.45
3Sigurd Almåsbakk SkogmoNOTEAM28.23+12.1113.01
4Eli KristoffersenVerdal OK36.10+19.5816.35
5Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL38.16+22.0417.33

D15-20 B

2 820 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Hege HallanOK Skøynardiskvalifisert

D17AK

3 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sunniva Nergaard BergStokke IL41.4812.33
2Maj-Lisbet RønningFreidig1.02.12+20.2418.40

H17AK

4 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Engzelius GylverNTNUI50.5511.07
2Ole Morten FrøsethVerdal OK54.37+3.4211.55
3Per Ivar SkinderhaugWing OK57.15+6.2012.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor