Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Flex-O cup finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Flex-O cup finale
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: søndag 17 september 2017

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Rikke Blakkestad IngesenD 17- (3)56.17+5.14
0Pål AngvollH 35- (2)diskvalifisert

Gimle IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Marte Bjørnstad EriksenN-åpen (11)26.22
0Martin HeitmannDirekte B (2)diskvalifisert

Halden SK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Eira Bronebakk JohanssonN-åpen (11)42.46+16.24
0Håkon BryggenN-åpen (11)16.56
0Sigve Hagen-TafjordN-åpen (11)16.49
0Hanna HaldinN-åpen (11)47.13+20.51
0Heidi StoksethN-åpen (11)26.03
0Joel Bronebakk JohanssonN-åpen (11)17.15
1Maren HenriksenD 13-14 (1)56.30
1Runa Lien BackstrømD 17- (3)51.03
1Iliana IlievaDirekte A Lang (1)43.18
1Øyvind HelgerudH 17- (6)37.24
2Andreas JohanssonH 17- (6)38.27+1.03
2Bodil HelgerudD 17- (3)54.50+3.47
3Herman BackstrømH 13-14 (5)46.47+3.59
3Øyvind StoksethH 17- (6)42.52+5.28
4Fredrik DelåsH 17- (6)46.31+9.07
5Pål BackstrømH 17- (6)47.25+10.01
0Peder BryggenH 13-14 (5)diskvalifisert

Indre Østfold OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Elida Sofie KopperudN-åpen (11)24.54
0Ole Edvard KopperudN-åpen (11)24.54
1Anne Lise NyengenDirekte C (4)39.34
1Øyvind ThømtDirekte A Kort (3)42.39
1Kristoffer HalsnesH 13-14 (5)42.48
2Bente LineD 50- (5)42.16+3.10
3Britt Heidi KopperudDirekte C (4)54.56+15.22
5Sture OttesenH 50- (8)36.43+2.52
6Bent GalborgenH 50- (8)41.16+7.25
0Theodor LierH 15-16 (2)diskvalifisert

OK Moss

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Elise Holm NedrebøN-åpen (11)25.48
1Erik JakobsenH 35- (2)47.42
1Harald LundhaugH 70- (1)34.31
1Ellen LadimDirekte B (2)59.27
1Christopher LadimH 15-16 (2)36.39
2Emma Aune JakobsenDirekte C (4)42.03+2.29
2Tonje HolmD 35- (2)1.16.41+13.22
4Sondre LadimH 13-14 (5)55.15+12.27

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Anne SørumD 50- (5)47.20+8.14

Sarpsborg OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Jens Vonen SvaeN-åpen (11)11.27
1Jesper Vonen SvaeH 11-12 (1)41.45
1Øystein JensenH 50- (8)33.51
1Tone Karina IngesenD 35- (2)1.03.19
1Marie Lindløv JensenD 15-16 (1)42.40
2Bjørn Ketil HansenDirekte A Kort (3)44.00+1.21
2Ole IngesenH 50- (8)34.24+0.33
3Helena ÅsbergDirekte A Kort (3)46.31+3.52
3Wenche LindløvD 50- (5)45.15+6.09
4Synnøve VonenDirekte C (4)1.12.06+32.32
4Trygve LeivestadH 50- (8)34.47+0.56
5Heidi BørstadD 50- (5)51.07+12.01
6Øivind BergetH 17- (6)1.21.45+44.21
7Dag SyversenH 50- (8)42.33+8.42

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Liv Inger PrangerødD 50- (5)39.06

Varteig OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Henrik Julian Fontes ÅrbuH 13-14 (5)45.28+2.40
3Dag BrenåsH 50- (8)34.38+0.47
8Bjørn ÅrbuH 50- (8)1.07.55+34.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor