Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 1
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: onsdag 26 april 2017

N-åpen

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Tuva Kristine AnsteensenFredrikstad SK19.36
0Ola Ystrøm BislingenHalden SK19.46+0.10
0Marikken ChristensenSarpsborg OL13.34
0Marte Bjørnstad EriksenGimle IF25.40+6.04
0Tuva Charlotte FossaasGimle IF26.23+6.47
0Olea FristadHalden SK42.14+22.38
0Sara FristadHalden SK23.18+3.42
0Vena FristadHalden SK42.20+22.44
0Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK18.03
0India HaavaldsenHalden SK22.01+2.25
0Isak HoltHalden SK13.16
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK19.47+0.11
0Mathias Spolén JansenHalden SK21.24+1.48
0Agnes Steffensen JohansenGimle IF25.40+6.04
0Martin KindemGimle IF25.22+5.46
0Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK19.51+0.15
0Signe KvalheimHalden SK20.28+0.52
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL17.20
0Anna Fredheim LystadSarpsborg OL15.00
0Solan LøkenOK Moss22.15+2.39
0Mille Dammyr OlsenGimle IF20.43+1.07
0Thea Dammyr OlsenGimle IF20.17+0.41
0Kevin Redi PeterGimle IF16.54
0Sebastian RediGimle IF17.00
0Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK19.49+0.13
0Christian SteinerGimle IF27.21+7.45
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK26.59+7.23

D -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Ingrid SteinslandFredrikstad SK36.10+2.13
0Jenny DanevadFredrikstad SK33.57
0Thea KvalheimHalden SK27.47
0Minna Sofie WingstedtHalden SK26.43
0Erle Elise WoldOK Moss38.52+4.55

D 11-12

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren HenriksenHalden SK27.38
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK29.10+1.32
3Mathilde FossaasGimle IF30.29+2.51
4Helle KvalheimHalden SK31.54+4.16
5Elma Sagli GudimIndre Østfold OK33.06+5.28
6Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL33.17+5.39
7Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL33.20+5.42
8Sigrid HaugeSarpsborg OL37.18+9.40
9Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK49.31+21.53
10Sigrid Schmitt GranHalden SK53.37+25.59
11Julie BrenåsVarteig OL53.56+26.18
12Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK1.00.01+32.23

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma Helene OlsenHalden SK33.03
2Marie Lien BackstrømHalden SK34.55+1.52
3Elida Sagli GudimIndre Østfold OK35.11+2.08
4Frida Hovgaard EisvangOK Moss37.11+4.08
5Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK40.36+7.33
6Amalie LøkkebergFredrikstad SK43.42+10.39
7Julie Sophie WoldOK Moss48.13+15.10
8Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK49.33+16.30

D 13-20C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL42.17
2Sylvia DannevigHalden SK48.32+6.15

D 15-16

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline BjørnerødOK Moss39.59
2Emma DanevadFredrikstad SK45.13+5.14
3Alexandra AngvollFredrikstad SK55.18+15.19
4Marieluise Schmitt GranHalden SK58.12+18.13
5Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK58.54+18.55
6Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL59.21+19.22
7Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL1.04.52+24.53
8Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss1.11.10+31.11
9Synne Marie JenssenHalden SK1.28.16+48.17
10Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1.38.44+58.45
11Ingrid Grønlund MoenGimle IF1.43.26+1.03.27
12Nina PedersenSarpsborg OL1.44.44+1.04.45

D 17-20

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie HansenSarpsborg OL36.14
2Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK39.42+3.28
3Aurora GjølsjøOK Moss45.36+9.22
4Benedicte PedersenSarpsborg OL52.57+16.43
5Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK53.36+17.22
6Hanna Lye MoumHalden SK54.14+18.00
7Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK57.32+21.18
8Siri PedersenSarpsborg OL1.11.54+35.40

H -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Anders Hovgaard EisvangOK Moss48.06
0Selmer LøkenOK Moss26.35
0Ville Emil WingstedtHalden SK28.11

H 11-12

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL24.25
2Liam Viggo WingstedtHalden SK27.18+2.53
3Emil Husebye AamodtFredrikstad SK29.18+4.53
4Erlend Grønlund MoenGimle IF33.16+8.51
5Audun NordbyFredrikstad SK34.03+9.38
6Edvard KeransFredrikstad SK37.15+12.50
7Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK40.02+15.37
8Vetle FosdalGimle IF47.23+22.58
9Elias ThoresenHalden SK51.54+27.29
10Abdirahman HassanOK Moss1.06.02+41.37
11Eilert juvkam KristiansenHalden SK1.08.13+43.48
0Philip Orud HovlandHalden SKdiskvalifisert
0Andreas TveterHalden SKdiskvalifisert

H 13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK25.21
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK26.44+1.23
3Alfred BjørnerødOK Moss27.19+1.58
4Sivert PoppeFredrikstad SK27.29+2.08
5Sondre LadimOK Moss28.21+3.00
6Herman Lien BackstrømHalden SK30.21+5.00
7Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK31.43+6.22
8Ludvik SætherFredrikstad SK37.09+11.48
9Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK46.52+21.31
10Jonathan EylertsenHalden SK54.35+29.14
11Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK1.05.25+40.04
12Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.41.07+1.15.46
0Tor Erling GjølsjøOK Mossdiskvalifisert

H 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik BlågestadIndre Østfold OK30.50
2Christopher LadimOK Moss31.07+0.17
3Runar Saur ModahlFredrikstad SK35.10+4.20
4Tore Herman KirkebøenHalden SK38.23+7.33
5Eirik ImrikFredrikstad SK42.11+11.21
6Theodor LierIndre Østfold OK48.48+17.58
7Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK1.04.59+34.09
8Christian BrynildsenHalden SK1.05.27+34.37

H 17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benjamin AasenSarpsborg OL35.22
2Thomas TubbehaugenOK Moss42.12+6.50
3Vegar SkinneIndre Østfold OK45.11+9.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor