Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Graneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 4 desember 2016

C-Åpen

2 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering34.3812.22
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering36.12+1.3412.55
3Tuva HepburnKristiansand OK37.47+3.0913.29
4Edith FahreHisøy OK38.42+4.0413.49
5Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK39.06+4.2813.57
6Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering42.21+7.4315.07
7Kaia LøschbrandtIK Grane Arendal Orientering42.24+7.4615.08
8Tina BoothKristiansand OK45.30+10.5216.15
9Aileen RundeKristiansand OK47.54+13.1617.06

N-åpen

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK25.019.37
2Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering29.48+4.4711.27
3Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering43.45+18.4416.49

Damer - kort løype

4 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenKristiansand OK39.248.22
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK45.44+6.209.43
3Sigrid EkelandOddersjaa SSK1.01.36+22.1213.06
4Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1.02.14+22.5013.14
5Marianne HaugeHisøy OK1.02.49+23.2513.21
6Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.03.08+23.4413.25
7Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.03.46+24.2213.34
8Nora JohansenArendal triathlon1.13.42+34.1815.40
9Julie ChristiansenKristiansand OK1.17.38+38.1416.31
10Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse1.38.14+58.5020.54

Damer - lang løype

10 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synnøve BråtenVegårshei IL1.40.369.24
2Silje HaugeHisøy OK1.49.46+9.1010.15
3Malin HaugeHisøy OK2.23.59+43.2313.27
4Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK2.24.00+43.2413.27
4Inga Vestøl StødleKristiansand OK2.24.00+43.2413.27

Herrer - kort løype

4 700 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK38.538.16
2Brage TakleKristiansand OK40.43+1.508.39
3Odd-Anton HermansenKristiansand OK45.31+6.389.41
4Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK45.41+6.489.43
5Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK46.22+7.299.51
6Per Kristian TømtIL Imås47.13+8.2010.02
7Jack BjørnsenKristiansand OK47.27+8.3410.05
8Erling Heggelund LiaBirkenes IL57.30+18.3712.14
9Sveinung UlsteinHisøy OK57.44+18.5112.17
10Trygve Børte NomelandKristiansand OK57.52+18.5912.18
11Paul-Erling LiaBirkenes IL58.08+19.1512.22
12Fredrik Monrad OlsenFlosta IL58.18+19.2512.24
13Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse58.28+19.3512.26
14Pål RundeKristiansand OK58.55+20.0212.32
15Inge HaugeHisøy OK59.46+20.5312.42
16Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.01.26+22.3313.04
17Per Magne HoffHisøy OK1.02.39+23.4613.19
18Inge SkjæveslandIF Trauma1.03.12+24.1913.26
19Widar Taxth LølandHisøy OK1.05.00+26.0713.49
20Øyvin SimonsenIL Imås1.05.29+26.3613.55
21Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK1.33.28+54.3519.53

Herrer - lang løype

10 700 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius PyttenKristiansand OK1.23.277.47
2Kristian PyttenKristiansand OK1.23.28+0.017.48
3Håvard IrgensKristiansand OK1.28.00+4.338.13
4Jon NilsenVegårshei IL1.33.13+9.468.42
5David RundeKristiansand OK1.37.24+13.579.06
6Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.37.39+14.129.07
7Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL1.38.32+15.059.12
8Erling FredriksenIF Trauma1.39.34+16.079.18
9Anders VestølVegårshei IL1.40.50+17.239.25 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Sebastian DalandKristiansand OK1.48.45+25.1810.09
11Sten Åge NygårseterVegårshei IL1.48.56+25.2910.10
12Even FossumIK Grane Arendal Orientering1.49.04+25.3710.11
13Håvard NilsenVegårshei IL1.49.28+26.0110.13
14Mads Henrik SandnesHope IL1.49.45+26.1810.15
15Terje UrfjellIL Imås1.53.34+30.0710.36
16Kjell Arne HålandOK Sør1.55.41+32.1410.48
17Ole Petter VestølVegårshei IL2.01.44+38.1711.22
18John RundeKristiansand OK2.10.42+47.1512.12
19Georg SmedsaasArendal Tennisklubb2.16.08+52.4112.43
20Finn PettersenGjerstad IL2.22.17+58.5013.17
21Jon Terje EkelandOddersjaa SSK2.27.45+1.04.1813.48
22Egil FossumIK Grane Arendal Orientering3.01.23+1.37.5616.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor