Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nisseo-løpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nisseo-løpet
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 18 desember 2016

Klasser: Visa alla | Stornisse | Mellomnisse | Smånisse | Mininisse

Stornisse

8 330 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie JohanssonLøten o-lag1.10.138.25
2Sture OttesenIndre Østfold OK1.10.17+0.048.26
3Ove Antvord HaugereidLøten o-lag1.10.25+0.128.27
4Geir Myhr ØienRingsaker OK1.11.01+0.488.31
5Anders SkjesetVang OL1.13.23+3.108.48
6Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.14.15+4.028.54
7Jan Ola PedersenVang OL1.14.47+4.348.58
8Marius WikstrømRingsaker OK1.21.10+10.579.44
9Onno VerberneOL Toten-Troll1.30.23+20.1010.51
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.30.31+20.1810.51
11Yngve VoldenLøten o-lag1.32.24+22.1111.05
12Kristian StorsveenLøten o-lag1.38.41+28.2811.50
13Stein Arne NegårdVang OL1.38.46+28.3311.51
14Marius StaffOL Toten-Troll1.46.05+35.5212.44
15Kjetil LivenLøten o-lag2.07.51+57.3815.20
0Kenneth BilstadVang OLdiskvalifisert
0Heidi Therese WiestVang OLdiskvalifisert

Mellomnisse

5 440 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut EngenRaumar Orientering1.01.5411.22
2Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.03.25+1.3111.39
3Morten TangenMåren OK1.05.15+3.2111.59
4Margrete JørandliGjø-Vard OL1.08.44+6.5012.38
5Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.08.46+6.5212.38
6Torgeir VoldenLøten o-lag1.09.18+7.2412.44
7Tone Bleken RudVang OL1.11.23+9.2913.07
8Vanja StaffOL Toten-Troll1.16.55+15.0114.08
9Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange1.17.37+15.4314.16
10Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL1.17.54+16.0014.19
11Lis DæhliLøten o-lag1.19.19+17.2514.34
12Ole Hans ØieLøten o-lag1.19.33+17.3914.37
13Øystein MelbyVang OL1.20.51+18.5714.51
14Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.20.58+19.0414.53
15Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.23.54+22.0015.25
16Ole Johan BråtenVang OL1.26.06+24.1215.49
17Tore Borchgrevink AluHamar OK1.35.01+33.0717.27
18Anne SørumRingsaker OK1.36.42+34.4817.46
19Ane StorødegårdNOTEAM1.41.56+40.0218.44
19Henning WernøeHamar OK1.41.56+40.0218.44
0Jon Ivar BergersenEidskog OLdiskvalifisert
0Terje GudbrandsenHamar OKdiskvalifisert
0Bjarte LindstadOL Toten-Trolldiskvalifisert
0Eli StensliLøten o-lagdiskvalifisert
0Jostein Svaland DaleVang OLdiskvalifisert
0Terje WikstrømRingsaker OKdiskvalifisert

Smånisse

2 490 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John TangenHamar OK28.4011.30
2Anne-Grete AustadRaumar Orientering28.51+0.1111.35
3Knut Vidar LundNOTEAM29.35+0.5511.52
4Erik HaugenRingsaker OK30.20+1.4012.10
5Ida EngenRaumar Orientering36.13+7.3314.32
6Inger Marie ØygardLøten o-lag39.07+10.2715.42
7Inger SvalandOL Vallset/Stange42.47+14.0717.10
8Linda FredhMåren OK55.42+27.0222.22
9Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.06.29+37.4926.42
0Gro EllegaardVang OLdiskvalifisert

Mininisse

1 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander Tangen HoltetEidskog OL30.4618.45
2Sebastian Tangen HoltetEidskog OL31.52+1.0619.25
3Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL49.47+19.0130.21
4Espen TorsethGjø-Vard OL49.49+19.0330.22
0Julie Gjessing SkjesetVang OLdiskvalifisert
0Esther StenbergVang OLdiskvalifisert
0Mari StenbergVang OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor