Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 7
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 26 september 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D15B | D 17- | D 17-C | D 17-N | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H15B | H 17- | H 17-C | H 17-N | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL17.30+17.30
0Karen Helene Rødland-RødAndebu IL28.41+28.41
0Leah Myhre LefsakerAndebu IL22.08+22.08
0Ida Sofie Rødland-RødAndebu IL16.57+16.57
0Anne HaugbergAndebu IL15.46+15.46
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL21.30+21.30
0Martin HalvorsenStokke IL16.14+16.14
0Kristian HaugbergAndebu IL18.19+18.19
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn29.25+29.25
0Mia Myhre LefsakerAndebu IL25.20+25.20
0Jens Gjein DypvikStokke IL22.17+22.17
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL19.55+19.55
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn15.54+15.54
Teodor HiisStokke ILikke startet
Ludvik HiisStokke ILikke startet
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OKikke startet

D11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn20.38
2Annika van RaaijHedrum OL23.40+3.02
3Daniella GjoneSandefjord OK24.11+3.33
4Ingeborg EikåsSandefjord OK46.00+25.22

D13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild JohnsenHedrum OL14.52
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn14.56+0.04
3Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn18.49+3.57
4Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn20.46+5.54
5Marlene SkramdalHedrum OL20.51+5.59
6Pernille HalvorsenStokke IL24.54+10.02
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKikke startet

D13-16C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn21.20
2Amalie KvernsmyrAndebu IL22.58+1.38
3Emilie JahreAndebu IL23.57+2.37
4Kristin HagaHedrum OL24.25+3.05
5Louise Bentsen MalmquistHedrum OL29.19+7.59
Karoline FjæreHedrum OLikke startet

D15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn28.41
2Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn29.43+1.02
3Pernille MoltebergHedrum OL31.43+3.02

D15B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin JohanssonHedrum OL22.45
2Silje Skatvedt StensrudOK Horten24.00+1.15

D17

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ella HagenSandefjord OK20.03
2Signe JørgensenSandefjord OK22.10+2.07
3Stefani PopovaHadeland OL22.42+2.39
4Elisabeth HesselbergLarvik OK24.12+4.09
5Hanna JohanssonHedrum OL26.20+6.17
6Torill Hynne FjæreHedrum OL28.12+8.09
7Sara GulldahlLarvik OK30.21+10.18
8Mathea Strøm GrønnHedrum OL30.45+10.42
9Katrine GjestrumHedrum OL30.46+10.43
10Antonette HesselbergLarvik OK31.19+11.16
Elin Rike JohansenHisøy OKikke startet
Tone StoklandSandefjord OKikke startet

D17C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Wenche TrollsåsAndebu IL29.33
2Anja RogneOL Tønsberg og omegn34.54+5.21
3Sissel BentsenHedrum OL37.27+7.54
4Sigrun GjoneSandefjord OK41.54+12.21
Inger MørkSandefjord OKikke startet
Else StordalOL Tønsberg og omegnikke startet
Eirunn HiisStokke ILikke startet

D17N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie Synnøve BøeStokke IL18.30

D40

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje IslandOL Tønsberg og omegn21.00
2Wenche EikåsSandefjord OK22.49+1.49
3Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn23.41+2.41
4Anette Kjærås FiringAndebu IL27.44+6.44
5Astrid BrevikStokke IL28.41+7.41
6Mona GjelstadSandefjord OK28.50+7.50
7Elin BordøyHedrum OL29.06+8.06
8May-Britt SkramdalHedrum OL31.53+10.53
9Katrine van RaaijHedrum OL41.18+20.18
10Mona JahreAndebu IL41.25+20.25
Karina Nordrum StokkenesLarvik OKdiskvalifisert
Stine ArntzenSandefjord OKikke startet

D50

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn22.48
Tiri RebårdSandefjord OKikke startet

D60

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi Kristin NærumLarvik OK19.23
2Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn20.00+0.37
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn20.53+1.30
4Kari BergLarvik OK37.04+17.41
Gro EiaOL Trollodiskvalifisert
Randi HansenStokke ILdiskvalifisert
Anne Lise SagaKjose ILikke startet
Anne Lise AndreassenSandefjord OKikke startet
Inger NergaardStokke ILikke startet

D70

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Helene HansenSandefjord OK22.48
2Margareta BrynhildsenStokke IL25.49+3.01
3Gerd LangsethLarvik OK27.33+4.45
4Thorunn Aamodt OvesenLardal OL28.53+6.05
5Lise LevyLarvik OK35.44+12.56
6Hjørdis ØvreåsBotne SK37.16+14.28

H11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik ZagarLarvik OK19.46
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn21.57+2.11
3Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn22.40+2.54
4Ludvig SkramdalHedrum OL23.19+3.33
5Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn24.24+4.38
6Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn25.59+6.13
7Mathias JahreAndebu IL28.28+8.42
Gabriel GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Brage EikåsSandefjord OKikke startet

H13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benjamin GjoneSandefjord OK16.15
2Henrik Kaupang LyeLarvik OK16.18+0.03
3Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL17.46+1.31
4Hallgeir BrevikStokke IL19.22+3.07

H15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn18.30
2Viljan van RaaijHedrum OL19.54+1.24
3Iver RingheimLarvik OK20.10+1.40
4Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn20.12+1.42
5Henrik R HoltHedrum OL20.25+1.55
6Jonas EikåsSandefjord OK22.02+3.32
7Kristoffer FjæreHedrum OL25.32+7.02
8Kristian Juel JohannessenHedrum OL29.06+10.36

H17

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn16.53
2Håkon KornmoPorsgrunn OL17.18+0.25
3Jørgen FrøydLarvik OK18.35+1.42
4Øyvind WatterdalHadeland OL19.15+2.22
5Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn19.19+2.26
6David HanssonOL Tønsberg og omegn20.03+3.10
7Trond GjelstadSandefjord OK21.31+4.38
8Ludvig JohnsenHedrum OL22.31+5.38
9Martin AskeAndebu IL24.08+7.15
10Magnus LundAndebu IL31.58+15.05
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H17C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut GjoneSandefjord OK18.26
2Børre GrovanOL Tønsberg og omegn23.15+4.49
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegnikke startet

H40

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling LefsakerAndebu IL19.45
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK20.04+0.19
3Rune Firing HaugbergAndebu IL20.41+0.56
4Bjørnar OlsrødStokke IL20.42+0.57
5Espen JohnsenHedrum OL21.34+1.49
6Jørgen FjæreHedrum OL21.54+2.09
7Einar IdlandAndebu IL22.03+2.18
8Tom KristensenLarvik OK22.24+2.39
9Eelco Van RaaijHedrum OL23.17+3.32
10Per Henrik ZagarLarvik OK23.44+3.59
11Jo Børre EikåsSandefjord OK25.00+5.15
12Magne KløveStokke IL25.24+5.39
Ken DypvikStokke ILdiskvalifisert
Ernst HiisStokke ILikke startet
Trond FossSandefjord OKikke startet

H50

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom AasrumHedrum OL23.47
2Dag Johnny LianAndebu IL27.07+3.20
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKikke startet

H60

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øivind FadumSande Sportsklubb20.34
2Elling AakreAndebu IL22.47+2.13
3Per Olaf KlemsdalVarteig OL28.31+7.57
4Ove Gunnar JacobsenStokke IL29.02+8.28
Martin NaufHedrum OLdiskvalifisert
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegnikke startet
Ragnar Niemi BergStokke ILikke startet

H70

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Runar KittilsenStokke IL17.40
2Rolf GjølbergLarvik OK18.41+1.01
3Bjørn Willy HansenSandefjord OK19.16+1.36
4Svein EriksenLarvik OK19.25+1.45
5Magnar ØvreåsBotne SK20.16+2.36
6Ragnar HillestadLardal OL21.15+3.35
7Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn21.17+3.37
8Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn21.50+4.10
9Widar Taxth LølandHisøy OK22.09+4.29
10Anton LommeHedrum OL22.13+4.33
11Lars M. GjemStokke IL22.31+4.51
12Arne D. ChristensenSandefjord TIF23.22+5.42
13Kåre ThorbjørnsenLarvik OK24.37+6.57
14Oddvar GjelstadSandefjord OK27.18+9.38
15Kåre NilsenSandefjord TIF28.12+10.32
16Svein ThorsenSandefjord TIF37.49+20.09
Per Øystein AndersenLarvik OKdiskvalifisert
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OKikke startet
Frank EliassenSandefjord OKikke startet
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnikke startet
Thorolf TrolsrudBotne SKikke startet
Hans StordalOL Tønsberg og omegnikke startet

H80

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brynjar RaugebergSandefjord TIF39.30
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor