Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 2
Arrangørorganisasjon: Lardal OL
Dato: tirsdag 22 august 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D15B | D 17- | D 17-C | D 17-N | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H15B | H 17- | H 17-C | H 17-N | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

1 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HalvorsenStokke IL20.0911.51
2Anne HaugbergAndebu IL21.35+1.2612.41
3Anders Aakre-LarsenAndebu IL26.57+6.4815.51
4Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn27.46+7.3716.20
5Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn45.23+25.1426.41
6Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn45.28+25.1926.44
7Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn50.13+30.0429.32

D11-12

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniella GjoneSandefjord OK36.3518.17
2Annika van RaaijHedrum OL38.13+1.3819.06
3Ragne KlavenesSandefjord OK38.18+1.4319.09
4Ingeborg EikåsSandefjord OK1.03.45+27.1031.52
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D13-14

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn30.2411.15
2Emilie JohansenSandefjord OK33.43+3.1912.29
3Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn40.22+9.5814.57
4Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn44.00+13.3616.17
5Ingvild JohnsenHedrum OL46.32+16.0817.14

D13-16C

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn32.4616.23
2Amalie KvernsmyrAndebu IL33.20+0.3416.40
3Pernille MoltebergHedrum OL36.04+3.1818.02
4Marlene SkramdalHedrum OL38.16+5.3019.08
5Emilie JahreAndebu IL42.19+9.3321.09

D15-16

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina SchjervenLardal OL1.04.4517.02
2Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1.18.18+13.3320.36
0Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D15B

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.01.2522.44
2Vilde Eia HoltungOL Trollo1.19.45+18.2029.32
0Kari KlavenesSandefjord OKdiskvalifisert

D17

4 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn1.01.0112.58
2Torill Hynne FjæreHedrum OL1.36.01+35.0020.25

D17C

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mona JahreAndebu IL27.0513.32
2Else StordalOL Tønsberg og omegn32.16+5.1116.08
3Inger MørkSandefjord OK32.32+5.2716.16
4May-Britt SkramdalHedrum OL38.31+11.2619.15
5Kari BergLarvik OK47.37+20.3223.48

D17N

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Synnøve BøeStokke IL20.2211.58
2May NordkveldeHedrum OL22.23+2.0113.10
3Karin Dahl MyhreAndebu IL45.15+24.5326.37

D40

3 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine ArntzenSandefjord OK56.5614.58
2Anette Kjærås FiringAndebu IL57.47+0.5115.12
3Kristin BruserudOL Trollo58.58+2.0215.31
4Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn1.00.04+3.0815.48
5Kari Reppesgård HoltHedrum OL1.01.31+4.3516.11
6Hege MelbyLardal OL1.01.52+4.5616.16
7Mona GjelstadSandefjord OK1.04.49+7.5317.03
8Una EdlandLardal OL1.04.59+8.0317.06
9Elin BordøyHedrum OL1.20.43+23.4721.14
0Wenche EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
0Tone Sølie LysnesHedrum OLdiskvalifisert

D50

3 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn47.3512.31
2Tiri RebårdSandefjord OK49.58+2.2313.08
3Ida KierulfLarvik OK54.06+6.3114.14
4Lill-Ann TorpSandefjord OK1.05.25+17.5017.12
5Lillian BergeSandefjord OK1.09.06+21.3118.11

D60

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn42.5415.53
2Randi HansenStokke IL47.03+4.0917.25
3Gro EiaOL Trollo49.32+6.3818.20
4Anne Lise AndreassenSandefjord OK51.31+8.3719.04
0Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Anne Lise SagaKjose ILdiskvalifisert

D70

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0May Helene HansenSandefjord OKdiskvalifisert
0Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

H11-12

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK30.2715.13
2Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn39.27+9.0019.43
3Mathias JahreAndebu IL40.21+9.5420.10
4Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn41.03+10.3620.31
5Ludvig SkramdalHedrum OL43.18+12.5121.39
6Tollef TjentlandLardal OL51.27+21.0025.43
0Brage EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

H13-14

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn24.108.57
2Benjamin GjoneSandefjord OK42.51+18.4115.52
3Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL1.00.27+36.1722.23
0Hallvard TjentlandLardal OLdiskvalifisert
0Anders KlavenesSandefjord OKbrutt

H13-16C

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yousef KhouryLarvik OK1.06.3433.17

H15-16

4 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn49.5410.37
2Viljan van RaaijHedrum OL55.08+5.1411.43
3Henrik R HoltHedrum OL1.09.07+19.1314.42
4Jonas EikåsSandefjord OK1.11.11+21.1715.08

H17

5 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL43.328.03
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn57.24+13.5210.37
3Trond GjelstadSandefjord OK58.12+14.4010.46
4Audun Melby JacobsenLardal OL1.03.10+19.3811.41
5Martin AskeAndebu IL1.07.27+23.5512.29
6Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.08.46+25.1412.44
7Sindre Eia HoltungOL Trollo1.18.37+35.0514.33
8Peder RauanLarvik OK1.20.06+36.3414.50
9Ludvig JohnsenHedrum OL2.07.59+1.24.2723.42

H17C

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børre GrovanOL Tønsberg og omegn27.0913.34
2Asle JohnsenHedrum OL27.54+0.4513.57
3Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn29.20+2.1114.40
4Trond Olav JahreAndebu IL41.13+14.0420.36
5Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn42.01+14.5221.00
0Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert

H40

4 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar OlsrødStokke IL46.379.55
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK47.34+0.5710.07
3Knut Ivar JohansenSandefjord OK50.21+3.4410.42
4Trond EvensenOL Tønsberg og omegn55.49+9.1211.52
5Espen JohnsenHedrum OL1.05.07+18.3013.51
6Stian KvernsmyrAndebu IL1.11.34+24.5715.13
7Eelco van RaaijHedrum OL1.27.07+40.3018.32
8Trond FossSandefjord OK1.27.18+40.4118.34
9Magne KløveStokke IL1.32.46+46.0919.44
0Jo Børre EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
0Ian RingheimOL Trollodiskvalifisert

H50

4 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn48.2510.18
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn49.41+1.1610.34
3Tom AasrumHedrum OL54.07+5.4211.30
4Roger LysnesHedrum OL57.06+8.4112.08
5Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn1.02.02+13.3713.11
6Haakon PettersenSandefjord OK1.50.00+1.01.3523.24

H60

3 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb44.2611.41
2Elling AakreAndebu IL50.54+6.2813.23
3Ove Gunnar JacobsenStokke IL54.51+10.2514.26
4Hogne KjæråsAndebu IL58.11+13.4515.18
5Sigbjørn MyhreAndebu IL1.00.39+16.1315.57
6Martin NaufHedrum OL1.02.39+18.1316.29
7Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.11.39+27.1318.51
8Per Dag NordkveldeHedrum OL1.19.50+35.2421.00

H70

2 700 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Rønning JensenOL Trollo34.1512.41
2Helge FossheimHedrum OL36.01+1.4613.20
3Frank EliassenSandefjord OK40.35+6.2015.01
4Rolf GjølbergLarvik OK40.40+6.2515.03
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK41.28+7.1315.21
6Arne KristensenStokke IL42.34+8.1915.45
7Hans StordalOL Tønsberg og omegn43.37+9.2216.09
8Per Øystein AndersenLarvik OK45.00+10.4516.40
9Lars Martin GjeinStokke IL45.12+10.5716.44
10Anton LommeHedrum OL47.15+13.0017.30
11Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn53.03+18.4819.38
12Runar KittilsenStokke IL54.02+19.4720.00
13Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK54.17+20.0220.06
14Magnar ØvreåsBotne SK55.15+21.0020.27
15Oddvar GjelstadSandefjord OK55.17+21.0220.28
16Svein EriksenLarvik OK56.55+22.4021.04
17Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn57.42+23.2721.22
18Svein ThorsenSandefjord TIF1.02.45+28.3023.14
19Kåre NilsenSandefjord TIF1.03.28+29.1323.30
20Arne D. ChristensenSandefjord TIF1.14.24+40.0927.33
0Ole Richard BrattbakkSandefjord OKdiskvalifisert
0Bjørn Willy HansenSandefjord OKdiskvalifisert

H80

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL1.06.5124.45
0Bjørn HaugenSandefjord OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor