Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 1
Arrangørorganisasjon: Andebu IL
Dato: tirsdag 15 august 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D15B | D 17- | D 17-C | D 17-N | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H15B | H 17- | H 17-C | H 17-N | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

2 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn28.1212.15
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn29.47+1.3512.56
0Alexander DypvikStokke IL40.22+12.1017.33
0Eilev Ellefsrød BergAndebu IL31.45+3.3313.48
0Ane Røed GjertsenStokke IL26.0311.19
0Georg Røed GjertsenStokke IL26.1811.26
0Martin HalvorsenStokke IL24.4610.46
0Anne HaugbergAndebu IL23.4010.17
0Kristian HaugbergAndebu IL25.3911.09
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL30.49+2.3713.23
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL31.43+3.3113.47
0Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL27.5412.07
0Isak Langseth LieAndebu IL31.58+3.4613.53
0Douglas LindquistStokke IL40.22+12.1017.33
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn28.26+0.1412.21
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL24.1610.33
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL58.51+30.3925.35

D11-12

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL33.4414.40

D13-14

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn36.0512.26
2Emilie JohansenSandefjord OK45.10+9.0515.34
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK58.23+22.1820.07
4Ingvild JohnsenHedrum OL58.42+22.3720.14

D13-16C

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie KvernsmyrAndebu IL32.0913.58
2Marlene SkramdalHedrum OL38.54+6.4516.54
3Emilie JahreAndebu IL57.38+25.2925.03
0Kristin HagaHedrum OLdiskvalifisert
0Louise Bentsen MalmquistHedrum OLdiskvalifisert

D17

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn48.1213.46
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn52.45+4.3315.04
3Susanne StrømHedrum OL1.25.00+36.4824.17
Pernille NaufHedrum OLbrutt

D17C

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen RøedStokke IL24.3410.40
2Astrid FodnæssAndebu IL38.39+14.0516.48
3Inger MørkSandefjord OK39.57+15.2317.22
4Hanne HansenAndebu IL41.49+17.1518.10
5Sissel BentsenHedrum OL42.26+17.5218.26
6Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL49.31+24.5721.31
7Kristin JohanssonHedrum OL51.31+26.5722.23
8Kari BergLarvik OK56.15+31.4124.27

D17N

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Synnøve BøeStokke IL28.5412.33
2May NordkveldeHedrum OL32.07+3.1313.57

D40

3 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SchjervenLardal OL43.0313.27
2Kristin BruserudOL Trollo43.48+0.4513.41
3Celine Vik OlsenLarvik OK50.56+7.5315.55
4Tone Sølie LysnesHedrum OL56.47+13.4417.44
5Kari Reppesgård HoltHedrum OL1.04.47+21.4420.14
6Stine ArntzenSandefjord OK1.06.58+23.5520.55
7Katrine van RaaijHedrum OL1.15.31+32.2823.35
8Mona GjelstadSandefjord OK1.16.37+33.3423.56
9Elin BordøyHedrum OL1.18.45+35.4224.36
0Mai Britt BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
0Anikken Gjein DybvikStokke ILdiskvalifisert

D50

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn39.0112.11
2Tiri RebårdSandefjord OK48.34+9.3315.10
3Lill-Ann TorpSandefjord OK50.51+11.5015.53

D60

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro EiaOL Trollo42.1114.32
2Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn45.18+3.0715.37
3Siri Hauge FevikOL Trollo48.40+6.2916.46
4Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn48.54+6.4316.51
5Anne Lise AndreassenSandefjord OK51.59+9.4817.55
6Randi HansenStokke IL53.49+11.3818.33
7Inger NergaardStokke IL1.11.13+29.0224.33

D70

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margareta BrynhildsenStokke IL48.1516.38
2May Helene HansenSandefjord OK1.08.37+20.2223.39
3Hjørdis ØvreåsBotne SK1.19.01+30.4627.14
4Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.23.42+35.2728.51

H11-12

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn22.089.37
2Ludvig SkramdalHedrum OL40.58+18.5017.48
3Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn47.53+25.4520.49
4Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn48.53+26.4521.15
5Mathias JahreAndebu IL57.39+35.3125.03
6Martin DybvikStokke IL1.04.32+42.2428.03

H11-12N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn26.3611.33

H13-14

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK53.4318.31
2Theodor BjørkSandefjord OK55.19+1.3619.04
3Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL1.01.16+7.3321.07

H15-16

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Oliver DraveckyOL Trollodiskvalifisert
0Ulrik Andre StrømHedrum OLdiskvalifisert

H15B

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole-Kristian Sommerstad BruserudOL Trollo36.0812.27
2Magnus LundAndebu IL1.00.55+24.4721.00

H17

4 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn45.1110.30
2Jørgen FrøydLarvik OK45.34+0.2310.35
3Cornelius BjørkSandefjord OK47.26+2.1511.01
4Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn49.34+4.2311.31
5Jarle LysnesHedrum OL59.11+14.0013.45
6Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn59.41+14.3013.52
7David HanssonOL Tønsberg og omegn1.09.02+23.5116.03
8Ludvig JohnsenHedrum OL1.13.44+28.3317.08
9Anders HansenAndebu IL1.15.06+29.5517.27

H17C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asle JohnsenHedrum OL35.0015.13
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn35.45+0.4515.32

H40

3 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Ivar JohansenSandefjord OK41.2011.48
2Jørgen FjæreHedrum OL43.09+1.4912.19
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK43.37+2.1712.27
4Bjørnar OlsrødStokke IL44.26+3.0612.41
5Peter CarlsenSturla, IF45.26+4.0612.58
6Ian RingheimOL Trollo50.10+8.5014.20
7Espen JohnsenHedrum OL59.21+18.0116.57
8Lars Georg GjertsenStokke IL1.06.07+24.4718.53
9Magne KløveStokke IL1.11.04+29.4420.18
10Trond FossSandefjord OK1.22.34+41.1423.35
Atle BorgersenHedrum OLbrutt

H50

3 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn46.4513.21
2Morten JohnsenStokke IL47.10+0.2513.28
3Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn47.20+0.3513.31
4Tom AasrumHedrum OL47.25+0.4013.32
5Arne Håkon JørgensenSandefjord OK48.55+2.1013.58
6Roger LysnesHedrum OL49.27+2.4214.07
7Arne KristensenStokke IL52.29+5.4414.59
8Per Einar StrømHedrum OL1.11.26+24.4120.24

H60

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb41.0112.49
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL49.00+7.5915.18
3Sigbjørn MyhreAndebu IL54.13+13.1216.56
4Even Tore SteinsholtLardal OL59.09+18.0818.29
5Ragnar Niemi BergStokke IL59.14+18.1318.30
6Jan BøhleOL Trollo59.17+18.1618.31
7Per Dag NordkveldeHedrum OL1.01.53+20.5219.20
8Martin NaufHedrum OL1.11.23+30.2222.18
9Kaare HanssonMalmö OK1.20.52+39.5125.16

H70

2 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL37.2212.53
2Runar KittilsenStokke IL38.14+0.5213.11
3Kjell Einar AadnevikTIF Viking39.01+1.3913.27
4Dag Rønning JensenOL Trollo40.03+2.4113.48
5Svein EriksenLarvik OK43.24+6.0214.57
6Kåre ThorbjørnsenLarvik OK44.45+7.2315.25
7Per Øystein AndersenLarvik OK44.50+7.2815.27
8Hans StordalOL Tønsberg og omegn46.16+8.5415.57
9Lars Martin GjeinStokke IL46.39+9.1716.05
10Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK46.48+9.2616.08
11Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn48.04+10.4216.34
12Arne KristensenStokke IL48.07+10.4516.35
13Ole BrattbakkSandefjord OK48.10+10.4816.36
14Rolf GjølbergLarvik OK48.23+11.0116.41
15Frank EliassenSandefjord OK49.05+11.4316.55
16Bjørn Willy HansenSandefjord OK49.12+11.5016.57
17Anton LommeHedrum OL50.57+13.3517.34
18Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn54.01+16.3918.37
19Oddvar GjelstadSandefjord OK58.26+21.0420.08
20Magnar ØvreåsBotne SK1.05.21+27.5922.32
21Svein ThorsenSandefjord TIF1.10.45+33.2324.23
0Helge FossheimHedrum OLdiskvalifisert
0Roar LøkenSandefjord OKdiskvalifisert

H80

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne LieStokke IL52.0617.57
2Magnar ReppesgårdHedrum OL55.33+3.2719.09
3Helge HalvorsenLarvik OK1.28.40+36.3430.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor