Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 8
Arrangørorganisasjon: Botne SK
Dato: tirsdag 30 mai 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D15B | D 17- | D 17-C | D 17-N | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H15B | H 17- | H 17-C | H 17-N | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

1 600 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus Aakre-LarsenAndebu IL25.3716.00
0Ane Høiås allocatedOL Tønsberg og omegn34.32+8.5521.35
0Vetle Eckdahl BookOK Horten28.41+3.0417.55
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn20.3812.53
0Christopher David  EriksenLarvik OK40.05+14.2825.03
0Endre Sagerøy FossBotne SK30.17+4.4018.55
0Iver Sagerøy FossBotne SK30.16+4.3918.55
0Ane Røed GjertsenStokke IL17.4711.06
0Georg Røed GjertsenStokke IL17.4811.07
0Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn16.0610.03
0Anne HaugbergAndebu IL16.4810.30
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL22.4914.15
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL23.5014.53
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn21.4213.33
0Andreas KristiansenOL Trollo16.3510.21
0Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL17.4311.04
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn21.3213.27
0Kaia Bjørkmo RingenOL Trollo24.1415.08
0Andreas Høiås UgelstadOL Tønsberg og omegn34.32+8.5521.35
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn21.0413.10
Daniella GjoneSandefjord OKikke startet
Henrik RingheimOL Trolloikke startet

D 11-12

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tuva Eckdahl  BookOK Horten19.129.36
0Ingeborg EikåsSandefjord OK30.46+11.3415.23
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn19.38+0.269.49
0Julie H LiljebäckOL Tønsberg og omegn27.00+7.4813.30
0Annika van RaaijHedrum OL19.119.35

D 11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK19.0211.53

D 13-14

2 450 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn18.277.31
2Ingrid MobråthenBotne SK20.53+2.268.31
3Ingvild JohnsenHedrum OL23.10+4.439.27
4Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn23.45+5.189.41
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn24.13+5.469.53
6Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK29.59+11.3212.14

D 13-16C

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie JahreAndebu IL17.288.44
2Amalie KvernsmyrAndebu IL22.24+4.5611.12
3Kristin HagaHedrum OL23.12+5.4411.36
4Marlene SkramdalHedrum OL26.03+8.3513.01
Karoline FjæreHedrum OLikke startet

D 13-16N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn15.099.28

D 15-16

2 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn32.2511.24

D15B

2 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anny RogneOL Tønsberg og omegn24.3810.03
2Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn30.56+6.1812.37

D 17-

3 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stefani PopovaHadeland OL24.497.46
2Kristin MikkelsenOL Trollo28.15+3.268.51
3Linn Hege RosoLardal OL30.04+5.159.25
4Torill Hynne FjæreHedrum OL36.07+11.1811.19
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegnikke startet

D 17-C

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen RøedStokke IL14.507.25
2Mona JahreAndebu IL17.38+2.488.49
3Inger MørkSandefjord OK20.14+5.2410.07
4May-Britt SkramdalHedrum OL24.16+9.2612.08
5Heidi EriksenLarvik OK24.34+9.4412.17
6Astrid FondnæssAndebu IL26.51+12.0113.25

D 17-N

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May NordkveldeHedrum OL25.1115.44
2Toril HagaHedrum OL25.41+0.3016.03
3Laila SagerøyBotne SK30.19+5.0818.56

D 40-

2 840 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn27.329.41
2Anette Kjærås FiringAndebu IL27.56+0.249.50
3Elin GravningenStokke IL28.08+0.369.54
4Tone Sølie LysnesHedrum OL28.57+1.2510.11
5Kari Reppesgård HoltHedrum OL29.40+2.0810.26
6Wenche EikåsSandefjord OK30.48+3.1610.50
7Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn35.58+8.2612.39
8Nina LiljebãckOK Horten36.45+9.1312.56
9Katrine van RaaijHedrum OL39.55+12.2314.03
Kristin BruserudOL Trolloikke startet

D 50-

2 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn29.2910.22
Tiri RebårdSandefjord OKikke startet

D 60-

2 450 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi Kristin NærumLarvik OK23.529.44
2Anne Lise  AndreassenSandefjord OK25.37+1.4510.27
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn25.59+2.0710.36
4Inger NergaardStokke IL26.07+2.1510.39
5Randi HansenStokke IL26.47+2.5510.55
6Elisabeth RødAndebu IL27.51+3.5911.22
7Karin KittilsenStokke IL31.33+7.4112.52
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegnikke startet

D 70-

2 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margareta BrynhildsenStokke IL27.1511.07
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLikke startet

H 11-12

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Brage EikåsSandefjord OK15.38+15.387.49
0Mathias JahreAndebu IL29.02+29.0214.31
0Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn24.00+24.0012.00
0Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn19.34+19.349.47
0Ludvig SkramdalHedrum OL30.18+30.1815.09
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnikke startet
Gabriel GjoneSandefjord OKikke startet

H 13-14

2 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn15.296.19
2Simen KristiansenOL Trollo29.52+14.2312.11
Benjamin GjoneSandefjord OKikke startet

H 13-16C

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aron TangårdOL Trollo27.4713.53
2Fredrik KaarbyOL Tønsberg og omegn28.16+0.2914.08

H 15-16

3 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even GravningenStokke IL22.257.01
2Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn23.00+0.357.12
3Viljan van RaaijHedrum OL23.18+0.537.18
4Kristoffer FjæreHedrum OL24.27+2.027.39
5Iver RingheimLarvik OK24.56+2.317.48
6Jonas EikåsSandefjord OK27.07+4.428.30
7Henrik R HoltHedrum OL27.33+5.088.38
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnikke startet
Filip Andreas LarsenBotne SKikke startet

H 17-

3 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias KristensenLarvik OK19.326.07
2Sindre R HoltHedrum OL20.01+0.296.16
3Rune Firing HaugbergAndebu IL23.40+4.087.25
4David HanssonOL Tønsberg og omegn26.01+6.298.09
5Ludvig JohnsenHedrum OL28.11+8.398.50
6Martin AskeAndebu IL28.57+9.259.04
7Øyvind KristiansenOL Trollo32.58+13.2610.20
Trond GjelstadSandefjord OKikke startet

H 17-C

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn24.5512.27
2Trond Olav JahreAndebu IL28.08+3.1314.04
Knut GjoneSandefjord OKikke startet

H 40-

3 190 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom KristensenLarvik OK22.347.04
2Jørgen FjæreHedrum OL22.38+0.047.05
3Peter CarlsenSturla, IF23.47+1.137.27
4Jo Børre EikåsSandefjord OK25.23+2.497.57
5Anders Kristian HoltHedrum OL25.57+3.238.08
6Bjørnar OlsrødStokke IL26.05+3.318.10
7Einar IdlandAndebu IL26.21+3.478.15
8Roar MathisenOL Tønsberg og omegn26.23+3.498.16
9Pål JevanordOL Trollo27.59+5.258.46
10Trond EvensenOL Tønsberg og omegn28.08+5.348.49
11Eelco van RaaijHedrum OL29.18+6.449.11
12Espen JohnsenHedrum OL31.44+9.109.56
13Magne KløveStokke IL33.01+10.2710.21
14Gunnar RustanOL Trollo34.09+11.3510.42
15Kjell-Espen RingenOL Trollo40.17+17.4312.37
Trond EvensenOL Tønsberg og omegnikke startet
Ian RingheimOL Trolloikke startet

H 50-

3 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter LøeNotodden OL23.427.25
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn25.28+1.467.58
3Roger LysnesHedrum OL25.47+2.058.04
4Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn32.23+8.4110.09
5Per Einar StrømHedrum OL38.50+15.0812.10
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKikke startet

H 60-

2 840 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Widar TrømborgSande Sportsklubb22.307.55
2Øivind FadumSande Sportsklubb23.17+0.478.11
3Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn24.47+2.178.43
4Elling AakreAndebu IL28.45+6.1510.07
5Ragnar Niemi BergStokke IL30.03+7.3310.34
6Ove Gunnar JacobsenStokke IL32.03+9.3311.17
7Per Dag NordkveldeHedrum OL33.27+10.5711.46
8Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn35.56+13.2612.39
9Martin NaufHedrum OL36.33+14.0312.52
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trolloikke startet
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegnikke startet

H 70-

2 450 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge FossheimHedrum OL19.468.04
2Runar KittilsenStokke IL21.07+1.218.37
3Ragnar HillestadLardal OL21.32+1.468.47
4Thorolf TrolsrudBotne SK23.24+3.389.33
5Svein EriksenLarvik OK26.15+6.2910.42
6Oddvar GjelstadSandefjord OK26.38+6.5210.52
7Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn27.52+8.0611.22
8Kåre ThorbjørnsenLarvik OK28.50+9.0411.46
9Bjørn Helge CeebergHedrum OL30.04+10.1812.16
10Svein ThorsenSandefjord TIF30.05+10.1912.16
11Frank EliassenSandefjord OK30.06+10.2012.17
12Kåre NilsenSandefjord TIF34.10+14.2413.56
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OKikke startet
Arne D: ChristensenSandefjord TIFikke startet
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKikke startet
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnikke startet

H 80-

2 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL29.4712.09
2Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn34.55+5.0814.15
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor