Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 7
Arrangørorganisasjon: Sande Sportsklubb
Dato: tirsdag 23 mai 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D15B | D 17- | D 17-C | D 17-N | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H15B | H 17- | H 17-C | H 17-N | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Magnus  Aakre-LarsenAndebu IL34.51+34.51
0Oliver BrunborgSande Sportsklubb38.13+38.13
0Christopher David EriksenLarvik OK45.19+45.19
0Ane Røed GjertsenStokke IL21.24+21.24
0Georg Røed GjertsenStokke IL34.11+34.11
0Daniella GjoneSandefjord OK21.34+21.34
0Anne HaugbergAndebu IL22.25+22.25
0Kristian HaugbergAndebu IL29.11+29.11
0Teodor HiisStokke IL31.55+31.55
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL30.30+30.30
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn29.23+29.23
0Andreas KristiansenOL Trollo33.13+33.13
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn23.07+23.07
0Simen Trømborg PettersenSande Sportsklubb20.18+20.18
0Kaia Bjørkmo RingenOL Trollo33.21+33.21
0Magnus SigurdssonStokke IL18.42+18.42
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn39.35+39.35
Lars Sørsdal IdlandAndebu ILfullført
Fredrik KaarbyOL Trollodiskvalifisert
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnikke startet
Ingrid knippen KvernsmyrAndebu ILikke startet
-Stokke ILikke startet

D 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn28.13
2Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn34.53+6.40
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK36.58+8.45
4Ingvild JohnsenHedrum OL38.12+9.59
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn42.19+14.06

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marlene SkramdalHedrum OL31.02
2Kristin HagaHedrum OL34.45+3.43
Karoline FjæreHedrum OLikke startet
Amalie KvernsmyrAndebu ILikke startet

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.07.13

D15B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anny RogneOL Tønsberg og omegn35.54
2Barbro KvåleHadeland OL46.05+10.11
3Sara Roberg GhabeliOL Trollo1.05.21+29.27

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn38.28
2Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL39.52+1.24
3Ingvild EckdahlOK Horten47.11+8.43
4Linn Hege RosoLardal OL1.00.41+22.13
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Torill Hynne FjæreHedrum OLikke startet

D 17-C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karen RøedStokke IL18.12
2Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo25.21+7.09
3Eirunn HiisStokke IL27.08+8.56
4Inger MørkSandefjord OK29.10+10.58
5May-Britt SkramdalHedrum OL30.51+12.39
6Heidi EriksenLarvik OK32.35+14.23
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Kristin JohanssonHedrum OLikke startet
Nina NicolaysenSandefjord OKikke startet

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1May NordkveldeHedrum OL28.16

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristin BruserudOL Trollo37.49
2Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn39.43+1.54
3Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn57.31+19.42
Tone Sølie LysnesHedrum OLikke startet

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hilde KløvstadSandefjord OK41.46
2Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn42.03+0.17
3Anne StenerudOL Tønsberg og omegn1.02.21+20.35

D 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn34.05
2Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn41.10+7.05
3Gro EiaOL Trollo41.27+7.22
4Anne Lise AndreassenSandefjord OK46.24+12.19
5Randi HansenStokke IL58.25+24.20
Inger NergaardStokke ILikke startet

D 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Margareta BrynhildsenStokke IL40.42
2Thorunn Aamodt OvesenLardal OL44.00+3.18
3Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.15.18+34.36
4Hjørdis ØvreåsBotne SK1.23.07+42.25
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLdiskvalifisert

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Brage EikåsSandefjord OK21.59
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn25.52+3.53
3Ludvig SkramdalHedrum OL31.39+9.40
4Mathias JahreAndebu IL32.55+10.56
5Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn34.23+12.24
6Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn40.34+18.35
Gabriel GjoneSandefjord OKikke startet

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn53.50
Henrik Kaupang LyeLarvik OKikke startet

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sander JevanordOL Trollo28.26

H 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Viljan van RaaijHedrum OL29.33
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn30.56+1.23
3Even GravningenStokke IL34.33+5.00
4Jonas EikåsSandefjord OK37.56+8.23
5Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn54.44+25.11
Kristoffer FjæreHedrum OLikke startet

H15B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øyvind KristiansenOL Trollo39.20
2Stian TrømborgSande Sportsklubb46.06+6.46
3Eivind-Andre Næss-SolbergBerger og Svelvik OL1.07.07+27.47

H 17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øyvind WatterdalHadeland OL33.20
2Jørn SundbyLarvik OK34.24+1.04
3Trond GjelstadSandefjord OK39.23+6.03
4Jørgen FrøydLarvik OK41.14+7.54
5Trym B IslandOL Tønsberg og omegn41.29+8.09
6Rune Firing HaugbergAndebu IL41.49+8.29
7Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn45.57+12.37
8Ludvig JohnsenHedrum OL1.16.49+43.29
9Martin AskeAndebu IL1.21.14+47.54
Hans Olav SkogstadTelenor BILikke startet

H 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trond Olav JahreAndebu IL33.02
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn33.23+0.21
3Knut GjoneSandefjord OK42.30+9.28
Kjell-Espen RingenOL Trollodiskvalifisert

H 40-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jon NicolaysenSandefjord OK33.58
2Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL34.32+0.34
3Bjørnar OlsrødStokke IL34.34+0.36
4Jo Børre EikåsSandefjord OK35.12+1.14
5Kjetil EckdahlOK Horten37.07+3.09
6Pål JevanordOL Trollo37.39+3.41
7Tom KristensenLarvik OK39.10+5.12
8Espen JohnsenHedrum OL40.07+6.09
9Per Erik LarsenSandefjord OK43.23+9.25
10Roar MathisenOL Tønsberg og omegn43.29+9.31
11Magne KløveStokke IL45.38+11.40
12Eelco van RaaijHedrum OL48.43+14.45
13Lars Georg GjertsenStokke IL51.20+17.22
14Gunnar RustanOL Trollo1.12.26+38.28
Jørgen FjæreHedrum OLikke startet
Ian RingheimOL Trolloikke startet
Einar IdlandAndebu ILikke startet

H 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn31.30
2Helge StenerudOL Tønsberg og omegn31.46+0.16
3Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn32.28+0.58
4Arne Håkon JørgensenSandefjord OK36.48+5.18
5Petter LøeNotodden OL37.01+5.31
6Sven MyhreBerger og Svelvik OL49.24+17.54
7Trygve JensenBerger og Svelvik OL55.01+23.31
8Rune RøedStokke IL58.13+26.43
9Svein Olav VikBerger og Svelvik OL59.33+28.03
10Per Einar StrømHedrum OL1.10.07+38.37

H 60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tore Geir StrandhagenRøyken ol26.26
2Kai MidtskogenBotne SK36.26+10.00
3Ove Gunnar JacobsenStokke IL36.38+10.12
4Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn43.17+16.51
5Ragnar Niemi BergStokke IL44.19+17.53
6Elling AakreAndebu IL47.09+20.43
7Per Dag NordkveldeHedrum OL56.06+29.40
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trolloikke startet
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegnikke startet

H 70-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dag Rønning JensenOL Trollo31.47
2Runar KittilsenStokke IL32.13+0.26
3Ragnar HillestadLardal OL32.56+1.09
4Frank EliassenSandefjord OK33.50+2.03
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK35.53+4.06
6Thorolf TrolsrudBotne SK36.24+4.37
7Henning GaarderKonnerud36.34+4.47
8Oddvar GjelstadSandefjord OK37.14+5.27
9Hans StordalOL Tønsberg og omegn38.47+7.00
10Lars Martin GjeinStokke IL39.15+7.28
11Anton LommeHedrum OL40.23+8.36
12Tor Eivind EdvardsenLarvik OK40.49+9.02 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Helge FossheimHedrum OL41.22+9.35
14Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK43.59+12.12
15Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn46.01+14.14
16Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn46.34+14.47
17Magnar ØvreåsBotne SK47.09+15.22
18Jørgen KvilhaugBotne SK49.14+17.27
19Kåre NilsenSandefjord TIF49.32+17.45
20Svein ThorsenSandefjord TIF51.22+19.35
Ole Richard BrattbakkSandefjord OKikke startet

H 80-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL46.52
2Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn1.08.44+21.52
3Helge HalvorsenLarvik OK1.17.29+30.37
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor