Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 4
Arrangørorganisasjon: OK Horten
Dato: tirsdag 25 april 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D15B | D 17- | D 17-C | D 17-N | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H15B | H 17- | H 17-C | H 17-N | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

1 510 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn22.2414.50
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn22.31+0.0714.54
0Christoher EriksenLarvik OK26.06+3.4217.17
0Ane Røed GjertsenStokke IL14.199.28
0Georg Røed GjertsenStokke IL23.50+1.2615.47
0Daniella GjoneSandefjord OK14.469.46
0Fredrik HaarbyOL Trollo17.0811.20
0Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn20.5013.47
0Anne HaugbergAndebu IL14.199.28
0Kristian HaugbergAndebu IL15.4610.26
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL19.4113.02
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18.1312.03
0Andreas KristiansenOL Trollo20.0913.20
0Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL12.358.20
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10.066.41
0Henrik RingheimOL Trollo26.46+4.2217.43
0Fredrik SkaugOL Trollo20.0313.16
0Aron TangårdOL Trollo15.2810.14
0Maryon TangårdOL Trollo30.03+7.3919.54
0Gard ØvreåsOK Horten27.23+4.5918.08
0Simon ØvreåsOK Horten28.40+6.1618.59

D 11-12

2 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn35.5317.35
2Julie H LiljebäckOL Tønsberg og omegn40.07+4.1419.39

D 11-12N

1 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva Eckdahl BookOK Horten11.457.46

D 13-14

2 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn22.348.55
2Kristin Melby JacobsenLardal OL27.06+4.3210.42
3Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn36.30+13.5614.25
0Ingvild JohnsenHedrum OLdiskvalifisert

D 13-16C

2 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie JahreAndebu IL27.3313.30
2Amalie KvernsmyrAndebu IL32.14+4.4115.48
3Malin H LiljebäckOL Tønsberg og omegn33.37+6.0416.28
4Louise Bentsen MalmquistHedrum OL33.46+6.1316.33
5Pernille MoltebergHedrum OL41.21+13.4820.16

D 13-16N

1 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn13.419.03

D 15-16

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn48.3916.13

D15B

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn42.5516.57

D 17-

3 760 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn39.4810.35
2Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn41.40+1.5211.04
3Linn Hege RosoLardal OL52.01+12.1313.50
4Torill Hynne FjæreHedrum OL1.06.06+26.1817.34

D 17-C

2 040 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lillian BergeSandefjord OK26.2012.54
2Mona JahreAndebu IL29.31+3.1114.28
3Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo29.35+3.1514.30
4Inger MørkSandefjord OK31.13+4.5315.18
5Anne Moian NydalAsker Skiklubb34.40+8.2016.59
6Else StordalOL Tønsberg og omegn35.24+9.0417.21
7Heidi EriksenLarvik OK38.51+12.3119.02
8Lily MitchellNOTEAM58.20+32.0028.35

D 40-

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin BruserudOL Trollo31.5210.37
2Stine ArntzenSandefjord OK37.35+5.4312.31
3Silje IslandOL Tønsberg og omegn38.59+7.0712.59
4Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn39.23+7.3113.07
5Anette Kjærås FiringAndebu IL41.35+9.4313.51
6Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK43.40+11.4814.33
7Wenche EikåsSandefjord OK44.12+12.2014.44
8Hege MelbyLardal OL50.24+18.3216.48

D 50-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn36.1712.05
2Veslemøy SolbergKonnerud IL38.47+2.3012.55
3Kristin DahlSandefjord OK46.36+10.1915.32

D 60-

2 530 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro EiaOL Trollo31.5812.38
2Randi Kristin NærumLarvik OK33.29+1.3113.14
3Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn33.48+1.5013.21
4Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn35.47+3.4914.08
5Inger NergaardStokke IL45.57+13.5918.09

D 70-

2 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL37.2214.46
2Hjørdis ØvreåsBotne SK55.40+18.1822.00
3Astrid Reppesgård LieHedrum OL58.39+21.1723.10
0Margareta BrynhildsenStokke ILdiskvalifisert

H 11-12

2 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn24.2912.00
2Brage EikåsSandefjord OK25.39+1.1012.34
3Gabriel GjoneSandefjord OK28.07+3.3813.46
4Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn32.48+8.1916.04
5Mathias JahreAndebu IL40.27+15.5819.49

H 11-12N

1 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver LagerSandefjord OK18.3912.21

H 13-14

2 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn23.269.15
2Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn38.26+15.0015.11
3Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL39.57+16.3115.47

H 15-16

3 760 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn31.528.28
2Even GravningenStokke IL34.31+2.399.10
3Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn38.15+6.2310.10
4Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn40.05+8.1310.39
5Jonas EikåsSandefjord OK40.29+8.3710.46
6Henrik R HoltHedrum OL44.44+12.5211.53
7Kristoffer FjæreHedrum OL48.10+16.1812.48

H15B

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind KristiansenOL Trollo28.4511.21

H 17-

4 460 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL29.266.35
2Hallvard Arntzen FossSandefjord OK35.26+6.007.56
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn36.05+6.398.05
4Rune Firing HaugbergAndebu IL39.10+9.448.46
5Martin AskeAndebu IL45.27+16.0110.11
6Hans BerulfsenOL Tønsberg og omegn53.01+23.3511.53
7Martin BerulfsenOL Tønsberg og omegn53.23+23.5711.58
8Ludvig JohnsenHedrum OL58.21+28.5513.04
9David HanssonOL Tønsberg og omegn1.05.10+35.4414.36

H 17-C

2 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar RustanOL Trollo24.1811.54
2Haakon PettersenSandefjord OK25.29+1.1112.29
3Knut GjoneSandefjord OK27.24+3.0613.25
4Trond Olav JahreAndebu IL35.14+10.5617.16
5Trond FossSandefjord OK36.42+12.2417.59

H 40-

3 760 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar OlsrødStokke IL33.108.49
2Einar IdlandAndebu IL33.14+0.048.50
3Anders Kristian HoltHedrum OL35.21+2.119.24
4Jørgen FjæreHedrum OL36.32+3.229.42
5Pål JevanordOL Trollo37.21+4.119.56
6Trond EvensenOL Tønsberg og omegn38.15+5.0510.10
7Roar MathisenOL Tønsberg og omegn38.52+5.4210.20
8Peter CarlsenSturla, IF41.39+8.2911.04
9Ian RingheimOL Trollo42.06+8.5611.11
10Atle BorgersenHedrum OL42.31+9.2111.18
11Jo Børre EikåsSandefjord OK42.59+9.4911.25
12Tor Sverre GravningenStokke IL44.30+11.2011.50
13Magne KløveStokke IL47.52+14.4212.43
14Eirik SkavhellenBotne SK53.19+20.0914.10
15Espen JohnsenHedrum OL1.00.00+26.5015.57
16Lars Georg GjertsenStokke IL1.00.39+27.2916.07

H 50-

3 760 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter LøeNotodden OL33.008.46
2Arne Håkon JørgensenSandefjord OK39.11+6.1110.25
3Helge StenerudOL Tønsberg og omegn39.18+6.1810.27
4Sven OhrvikKonnerud IL46.15+13.1512.18
5Jan Ivar GundersenHedrum OL1.01.33+28.3316.22
6Roar NydalAsker Skiklubb1.02.09+29.0916.31

H 60-

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Widar TrømborgSande Sportsklubb27.359.11
2Øivind FadumSande Sportsklubb29.29+1.549.49
3Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn31.46+4.1110.35
4Axel DamgaardOL Trollo34.32+6.5711.30
5Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn42.12+14.3714.04
6Ragnar Niemi BergStokke IL42.42+15.0714.14
7Jan BøhleOL Trollo43.09+15.3414.23
8Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo44.31+16.5614.50

H 70-

2 530 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge FossheimHedrum OL26.2210.25
2Runar KittilsenStokke IL28.00+1.3811.04
3Dag Rønning JensenOL Trollo29.21+2.5911.36
4Thorolf TrolsrudBotne SK32.48+6.2612.57
5Oddvar GjelstadSandefjord OK34.16+7.5413.32
6Bjørn Helge CeebergHedrum OL36.41+10.1914.29
7Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn37.00+10.3814.37
8Magnar ØvreåsBotne SK37.15+10.5314.43
9Kåre ThorbjørnsenLarvik OK38.14+11.5215.06
10Hans StordalOL Tønsberg og omegn38.39+12.1715.16
11Anton LommeHedrum OL38.56+12.3415.23
12Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn40.24+14.0215.58
13Arne D. ChristensenSandefjord TIF45.00+18.3817.47
14Egil FrognerOL Tønsberg og omegn45.44+19.2218.04
15Tor Eivind EdvardsenLarvik OK47.20+20.5818.42
16Thore EilertsenOL Tønsberg og omegn47.29+21.0718.46
17Kåre NilsenSandefjord TIF49.22+23.0019.30
18Steinar RuudKonnerud IL55.17+28.5521.51
19Svein ThorsenSandefjord TIF57.25+31.0322.41
20Ragnar HillestadLardal OL58.42+32.2023.12
21Frank EliassenSandefjord OK59.41+33.1923.35

H 80-

2 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL37.5614.59
2Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn54.57+17.0121.43
3Helge HalvorsenLarvik OK56.01+18.0522.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor