Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marummila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marummila
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 15 oktober 2017

Damer - 2,5 km

2 590 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne KlavenesSandefjord OK24.269.26
2Sigrun GjoneSandefjord OK26.55+2.2910.23
3Marlene SkramdalHedrum OL33.17+8.5112.51
4Anna Strøm JuliussenSandefjord OK36.19+11.5314.01
5Liv Aakerholt HessnerSandefjord OK39.01+14.3515.03
6May-Britt SkramdalHedrum OL41.51+17.2516.09
7Maren Sofie FremstadLarvik OK43.47+19.2116.54
8Kaja Barsnes FrøydSogndal IL44.11+19.4517.03
9Vigdis SigurdsdottirStokke IL52.15+27.4920.10
10Lotte Ralle LarsenSandefjord OK52.24+27.5820.13
11Linn StrømSandefjord OK1.13.13+48.4728.16
12Wenche StrømSandefjord OK1.13.44+49.1828.28
13Lill BirkelundPorsgrunn OL1.23.21+58.5532.10

Damer - 5 km

5 500 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK41.247.31
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn41.26+0.027.32
3Mai Britt BjørkSandefjord OK43.15+1.517.51
4Kristin Melby JacobsenLardal OL44.37+3.138.06
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL47.30+6.068.38
6Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn47.38+6.148.39
7Aud Ellen BrevikSturla, IF48.51+7.278.52
8Daniella GjoneSandefjord OK49.31+8.079.00
9Stine ArntzenSandefjord OK51.04+9.409.17
10Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK52.28+11.049.32
11Kristin Sæthre SørensenSturla, IF52.31+11.079.32
12Linda FredhOK Moss54.47+13.239.57
12Tone Sølie LysnesHedrum OL54.47+13.239.57
14Kari Reppesgård HoltHedrum OL55.25+14.0110.04
15Elise StørenBø OL55.29+14.0510.05
16Wenche EikåsSandefjord OK57.47+16.2310.30
17Kristin JohanssonHedrum OL58.58+17.3410.43
18Anne Lise AndreassenSandefjord OK1.03.30+22.0611.32
19Mona GjelstadSandefjord OK1.06.41+25.1712.07
20Elin BordøyHedrum OL1.07.20+25.5612.14
21Inger NergaardStokke IL1.15.22+33.5813.42
22Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.20.57+39.3314.43
22Lise StrømSandefjord OK1.20.57+39.3314.43
24Eli KlovningPorsgrunn OL1.27.44+46.2015.57
25Else StordalOL Tønsberg og omegn1.32.15+50.5116.46
0Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Mie ZagarLarvik OKdiskvalifisert

Damer - 10 km

10 170 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine FjeldboIL Tyrving1.11.217.00
2Ingrid UndstadLarvik OK1.19.27+8.067.48
3Ella Arentz HagenSandefjord OK1.33.29+22.089.11
4Annette Cecilie ArentzSandefjord OK1.41.53+30.3210.01
5Anne Berit BredholtSandefjord OK1.42.37+31.1610.05
6Hilde KløvstadSandefjord OK1.57.15+45.5411.31
7Fride SørensenSturla, IF1.57.28+46.0711.33

Herrer - 2,5 km

2 590 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdssonStokke IL24.179.22
2Martin DybvikStokke IL24.25+0.089.25
3Sindre FurlandSandefjord OK25.11+0.549.43
4Henrik Repstad StoremyrIL Hauken26.05+1.4810.04
5Theo Solberg FredheimSandefjord OK33.13+8.5612.49
6Håvard Aakerholt HessnerSandefjord OK38.53+14.3615.00
7Ludvig SkramdalHedrum OL41.16+16.5915.55
8Mikkel Ralle LarsenSandefjord OK41.29+17.1216.01
9Balder Solberg FredheimSandefjord OK43.41+19.2416.51
10Sturla SigurdssonStokke IL52.14+27.5720.10
11Helge HalvorsenLarvik OK55.19+31.0221.21
12Marcus WindvikSandefjord OK1.06.28+42.1125.39
0Jens G. DybvikStokke ILdiskvalifisert

Herrer - 5 km

5 500 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen FrøydLarvik OK38.547.04
2Henrik R HoltHedrum OL40.54+2.007.26
3Theodor BjørkSandefjord OK40.56+2.027.26
4Egil FrydenlundSturla, IF40.59+2.057.27
5Snorre FrydenlundSturla, IF43.00+4.067.49
6Brage EikåsSandefjord OK43.46+4.527.57
7Anders KlavenesSandefjord OK43.48+4.547.57
8Jonas EikåsSandefjord OK43.54+5.007.58
9Einar KlavenesSandefjord OK44.42+5.488.07
10Gabriel GjoneSandefjord OK44.48+5.548.08
11Roger LysnesHedrum OL44.51+5.578.09
12Trond HegnaAsker Skiklubb45.00+6.068.10
13Øyvind StørenBø OL45.03+6.098.11
14Bjørn W. LudvigsenSturla, IF45.16+6.228.13
15Per Olav GulbrandsenLarvik OK46.06+7.128.22
16Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL46.19+7.258.25
17Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb47.19+8.258.36
18Hugo A. ChristensenNotodden OL47.36+8.428.39
19Arne KristensenStokke IL48.47+9.538.52
20Atle RemmePorsgrunn OL48.56+10.028.53
21Espen JohnsenHedrum OL49.14+10.208.57
22Knut GjoneSandefjord OK49.26+10.328.59
23Helge FossheimHedrum OL49.28+10.348.59
24Oskar KaaløySandefjord OK49.29+10.358.59
25Runar KittilsenStokke IL49.48+10.549.03
26Ole JohanssonPorsgrunn OL50.03+11.099.06
27Sigbjørn ModalsliFossum IF50.58+12.049.16
28Rune SørensenSturla, IF50.59+12.059.16
29Kjetil KløvstadSandefjord OK51.10+12.169.18
30Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL53.49+14.559.47
31Elling AakreAndebu IL54.41+15.479.56
32Roy GjerdingOK Moss54.51+15.579.58
33Jakob KløverødPorsgrunn OL55.00+16.0610.00
34Ragnar Niemi BergStokke IL55.02+16.0810.00
35Per Olaf KlemsdalVarteig OL55.03+16.0910.00
36Svein EriksenLarvik OK55.20+16.2610.03
37Magnar ØvreåsBotne SK55.24+16.3010.04
38Jiri UrvalekPorsgrunn OL56.38+17.4410.17
39Rolf GjølbergLarvik OK57.13+18.1910.24
40Kay JørgensenPorsgrunn OL57.27+18.3310.26
41Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn57.38+18.4410.28
42Sigbjørn MyhreAndebu IL58.34+19.4010.38
43Martin NaufHedrum OL59.15+20.2110.46
44Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL59.32+20.3810.49
45Jan Erik RøedSandefjord OK59.36+20.4210.50
46Thorolf TrolsrudBotne SK59.46+20.5210.52
47Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.00.05+21.1110.55
48Per Øystein AndersenLarvik OK1.00.19+21.2510.58
49Oddvar GjelstadSandefjord OK1.03.30+24.3611.32
50Magne KlovningPorsgrunn OL1.07.46+28.5212.19
51Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.08.37+29.4312.28
52Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.12.03+33.0913.06
53Hogne KjæråsAndebu IL1.12.10+33.1613.07
54Jon Harald BøvreStokke IL1.15.22+36.2813.42
55Kåre NilsenSandefjord TIF1.22.51+43.5715.03
56Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.32.18+53.2416.46
57Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.32.48+53.5416.52
0Kenneth DybvikStokke ILdiskvalifisert
0Trond EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Halvor LøkenKongsberg OLdiskvalifisert

Herrer - 10 km

10 170 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EkebergIL Tyrving1.00.525.59
2Sindre R HoltHedrum OL1.01.06+0.146.00
3Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.07.17+6.256.36
4Cornelius BjørkSandefjord OK1.07.27+6.356.37
5Lasse KløvstadSandefjord OK1.07.47+6.556.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1.08.36+7.446.44
7Trym B IslandOL Tønsberg og omegn1.08.39+7.476.45
8Gjermund RørenEiker OL1.08.43+7.516.45
9Roar FjeldboSandefjord OK1.09.02+8.106.47
10Håkon KornmoPorsgrunn OL1.09.30+8.386.50
11Trond GjelstadSandefjord OK1.09.32+8.406.50
11Jakob Schia LøeNotodden OL1.09.32+8.406.50
13Asgeir FremstadLarvik OK1.09.37+8.456.50
14Lars Erik HalvorsenBerger og Svelvik OL1.09.44+8.526.51
15Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.10.48+9.566.57
16Iver RingheimLarvik OK1.11.16+10.247.00
17Helge GisholtOK Skeidi1.12.38+11.467.08
18Syver LøkenKongsberg OL1.12.41+11.497.08
19Lars Erik GjeinFossum IF1.13.32+12.407.13
20Martin Mehlum HasleSandefjord OK1.14.21+13.297.18
21Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.17.46+16.547.38
22Christian JomaasFossum IF1.18.13+17.217.41
23Stein MartinsenSandefjord OK1.19.00+18.087.46
24Arve GlittumOK Skeidi1.19.21+18.297.48
25Benjamin GjoneSandefjord OK1.19.24+18.327.48
26Petter LøeNotodden OL1.19.31+18.397.49
27Morten TangenOK Moss1.19.32+18.407.49
28Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1.19.33+18.417.49
29Atle BorgersenHedrum OL1.19.44+18.527.50
30Audun Melby JacobsenLardal OL1.20.07+19.157.52
31Hallvard KorenOK Moss1.20.09+19.177.52
32Tom KristensenLarvik OK1.20.15+19.237.53
33Jo Børre EikåsSandefjord OK1.20.26+19.347.54
34Marius MartinsenSandefjord OK1.21.18+20.267.59
35Erik Bergsbakk HolterLarvik OK1.24.35+23.438.19
36Bjørnar OlsrødStokke IL1.24.39+23.478.19
37Åsmund SlokvikNotodden OL1.26.12+25.208.28
38Tor RingstadHedrum OL1.37.26+36.349.34
39Morten HamreIL Hauken1.38.15+37.239.39
40Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.42.37+41.4510.05
41Peter CarlsenSturla, IF1.53.08+52.1611.07
42Robert FredriksenNotodden OL1.56.53+56.0111.29
0Christian FrøydSogndal ILdiskvalifisert
0David LøverModum OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor