Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp - Hetlandskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp - Hetlandskogen
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 17 september 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | H-80- | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H17AK | D17AK | C-åpen | B-åpen | H17-N

N-åpen

1 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde PuntervoldEgersund OK22.1118.29
2Maren OftedalÅlgård Orientering23.02+0.5119.11
3Ruben M. HellandEgersund OK23.56+1.4519.56
4Markus M. HellandEgersund OK27.45+5.3423.07
5Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)28.06+5.5523.25
6Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)37.00+14.4930.50
7Lea StokkelandÅlgård Orientering49.37+27.2641.20
8Tea StokkelandÅlgård Orientering50.11+28.0041.49

D -10

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK29.4713.32
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering31.30+1.4314.19

D 11-12

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL23.3310.42
2Synne Skeie PettersonEgersund OK26.55+3.2212.14
3Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)28.50+5.1713.06
4Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)28.51+5.1813.06
5Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)40.51+17.1818.34
6Thea Beate PuntervoldEgersund OK54.04+30.3124.34
7Hermine Iversen ÅseEgersund OK1.02.10+38.3728.15

D 13-14

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb28.3711.55
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)32.41+4.0413.37

D 15-16

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb42.5013.49
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL44.18+1.2814.17
3Ida MonsenEgersund OK50.40+7.5016.20
4Celina Iversen ÅseEgersund OK1.17.56+35.0625.08
5Julie PuntervoldEgersund OK1.25.59+43.0927.44
0Tiril OlaussenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert

D 17-20

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.06.1217.53

D 21-

5 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK1.01.5311.03
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.03.44+1.5111.22

D 40-

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.08.4018.33
2Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.13.21+4.4119.49
3Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.30.27+21.4724.26

D 50-

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK44.2414.19
2Ann Karin TjørhomGanddal IL52.55+8.3117.04
3Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb55.04+10.4017.45

D 70-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57.0522.50
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb58.48+1.4323.31

H -10

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius RøddeGanddal IL49.2422.27

H 11-12

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering28.2012.52
2Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)28.25+0.0512.54
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)37.24+9.0417.00
4Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)37.59+9.3917.15

H 13-14

2 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering28.2311.49
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)30.32+2.0912.43
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL41.17+12.5417.12
4Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)42.58+14.3517.54
5Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)44.04+15.4118.21
6Edvin AakreEgersund OK46.26+18.0319.20
7Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)50.07+21.4420.52
8Sindre Skeie PettersonEgersund OK58.21+29.5824.18
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 15-16

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering44.4412.05
2Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering55.31+10.4715.00
3Tobias RøddeGanddal IL1.28.32+43.4823.55
4Alexander HorpestadEgersund OK2.03.21+1.18.3733.20

H 17-20

6 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.14.1610.55
2Per Ivar StoklandGanddal IL1.20.27+6.1111.49

H 21-

6 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.09.2510.12
2Arild AasheimGanddal IL1.12.03+2.3810.35
3Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)1.15.32+6.0711.06
4Kenneth MydlandEgersund OK1.29.11+19.4613.06
5Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1.29.46+20.2113.12
6Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.33.02+23.3713.40
0Øystein AmunrudStavanger Orienteringsklubbutenfor konkurranse

H 40-

5 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.09.4712.27
2Gunnar PettersonEgersund OK1.19.04+9.1714.07
3Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.19.34+9.4714.12
4Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.20.32+10.4514.22
5Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.33.40+23.5316.43
0Helge ÅseEgersund OKdiskvalifisert

H 50-

3 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb48.4213.09
2Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb49.30+0.4813.22
3Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)51.03+2.2113.47
4Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)51.10+2.2813.49
5Otte OmdalGanddal IL51.34+2.5213.56
6Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.00.30+11.4816.21
7Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.04.25+15.4317.24
8Gisle WatneSandnes IL (Rogaland)1.06.01+17.1917.50
9Geir FrøytlogEgersund OK1.17.28+28.4620.56
Tor Sverre SkåraEgersund OKdiskvalifisert

H 60-

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell SvihusGanddal IL50.2616.16
2Jan HetlandEgersund OK52.22+1.5616.53
3Ove OalandGanddal IL53.35+3.0917.17
4Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb59.45+9.1919.16
5Terje StokkelandÅlgård Orientering1.01.56+11.3019.58
6Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb1.14.12+23.4623.56
0Arvid MydlandEgersund OKdiskvalifisert

H 70-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb40.0416.01
2Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44.38+4.3417.51
3Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)46.03+5.5918.25
4Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb49.33+9.2919.49
5Magnar NerheimSuldal Orienteringslag50.09+10.0520.03

H17-AK

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.33.1125.11

D17-AK

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.04.1320.42
2Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.31.12+26.5929.25

C-åpen

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)31.3214.20
2Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)39.03+7.3117.45
3Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)49.17+17.4522.24

B-åpen

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar HorpestadEgersund OK40.3716.55
2Hilde HetlandEgersund OK44.07+3.3018.22
3Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)48.42+8.0520.17
4Monica HorpestadEgersund OK50.03+9.2620.51
5Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)53.01+12.2422.05
6Randi RothSandnes IL (Rogaland)55.38+15.0123.10
7Arild SvihusGanddal IL1.01.16+20.3925.31
8Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.04.23+23.4626.49
9Maria NilssonGanddal IL1.10.48+30.1129.30
10Tore RøddeGanddal IL1.14.37+34.0031.05
0Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor