Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold 2- dagers

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold 2- dagers
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 26 mars 2017

N-åpen

1 650 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Maren Sæter FlessbergKongsberg OL32.00+12.0419.23
0Miriam KhouryLarvik OK21.33+1.3713.03
0Børre  Sander-RøkenesSandefjord OK24.00+4.0414.32
0Lukas FahlvikNOTEAM27.39+7.4316.45
0Magnus Aakre-LarsenAndebu IL19.5612.04
0Fa Suthida Sae-TanModum OL28.37+8.4117.20
0Tuva Eckdahl  BookOK Horten14.338.49
0Marius WindvikSandefjord OK23.27+3.3114.12
0Marie RøedSandefjord OK20.19+0.2312.18
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK24.50+4.5415.03
0Abel FahlvikNOTEAM27.34+7.3816.42
0Maike RöhrsStokke IL21.36+1.4013.05
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn23.38+3.4214.19
0Eirik LestebergKongsberg OL22.07+2.1113.24
0Julie Økern HågårdKonnerud IL19.2011.43
0Sturla SigurdssonStokke IL20.25+0.2912.22
0Joel RöhrsStokke IL22.07+2.1113.24
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK21.45+1.4913.10
0Sindre FurlandSandefjord OK16.4310.07
0Martin HalvorsenStokke IL16.3410.02
0Amanda BjørgeSandefjord OK29.02+9.0617.35
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn18.4111.19

D-10

1 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Vetle Eckdahl BookOK Horten26.1915.56
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn18.2211.07
0Daniella GjoneSandefjord OK13.588.27
0Dea EikedalenPorsgrunn OL30.27+4.0818.27
0Emma Aune JakobsenOK Moss18.1111.01
0Juliette Holtskog-FeremansSkien OK27.16+0.5716.31

D11-12

2 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Aakre LeistadSkien OK21.159.44
2Serine DirdalLarvik OK23.46+2.3110.54
3Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb24.34+3.1911.16
4Astrid YtterbøAsker Skiklubb26.15+5.0012.02
5Emilie Holtskog-FeremansSkien OK33.13+11.5815.14
6Ingeborg EikåsSandefjord OK38.27+17.1217.38

D11-12N

1 650 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne KlavenesSandefjord OK13.568.26
2Ingrid LestebergKongsberg OL20.39+6.4312.30
3Faya KhouryLarvik OK21.15+7.1912.52

D13-16C

2 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlene SkramdalHedrum OL44.1117.31
2Lise StrømSandefjord OK52.07+7.5620.40
3Linn StrømSandefjord OK52.35+8.2420.51
4Emilie Kleppan StampeSandefjord OK54.48+10.3721.44
5Karoline FjæreHedrum OL1.16.55+32.4430.31

D13-16N

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedda Kind KjellevoldModum OL24.1410.54

D17AK

3 420 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille NaufHedrum OL50.3914.48
2Victoria Myklebust StrømHedrum OL1.00.26+9.4717.40
3Katrine LodgaardØstmarka OK1.06.39+16.0019.29
4Torill Hynne FjæreHedrum OL1.06.47+16.0819.31
0Jorun BækkenOs ILdiskvalifisert

D17C

2 520 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL33.2813.16
2Kristin JohanssonHedrum OL43.15+9.4717.09
3Kjersti GullordGjø-Vard OL43.53+10.2517.24
4Else StordalOL Tønsberg og omegn44.20+10.5217.35
5May-Britt SkramdalHedrum OL46.17+12.4918.21
6Silje Skatvedt StensrudOK Horten49.16+15.4819.33
7Inger-Lene FlatinSkien OK54.59+21.3121.49

D17-18

4 160 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK43.2010.25
2Ella Arentz HagenSandefjord OK44.56+1.3610.48
3Maria PrestbøenSandefjord OK46.48+3.2811.15
4Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL48.36+5.1611.40
5Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.00.09+16.4914.27
6Solveig Eline BergIL Tyrving1.02.14+18.5414.57
7Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1.04.12+20.5215.25
8Maren NorderudIL Tyrving1.08.47+25.2716.32

D40

3 420 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SchjervenLardal OL44.3413.01
2Sara MathisenPorsgrunn OL45.31+0.5713.18
3Julie Finsrud LandeEidskog OL45.51+1.1713.24
4Ingvild EckdahlOK Horten47.45+3.1113.57
5Silje IslandOL Tønsberg og omegn50.06+5.3214.38
6Celine Vik OlsenLarvik OK1.05.47+21.1319.14
7Linda FredhOK Moss1.20.30+35.5623.32

D45

3 420 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn Økern JensenRingerike OL46.3513.37
2Hilde VassendPorsgrunn OL48.55+2.2014.18
3Solveig BerganNydalens SK1.15.11+28.3621.59
4Janne LarsenPorsgrunn OL1.16.09+29.3422.15
5Tone Sølie LysnesHedrum OL1.18.14+31.3922.52
0Birgit Økern JensenKonnerud ILdiskvalifisert
0Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert

D50

2 970 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb36.5412.25
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL42.55+6.0114.27
3Tove HeimdalKonnerud IL43.14+6.2014.33
4Veslemøy SolbergKonnerud IL43.27+6.3314.37
5Eirin LodgaardByåsen IL43.50+6.5614.45
6Ida Vår DirdalLarvik OK44.25+7.3114.57
7Anne Kristine NorderudIL Tyrving45.25+8.3115.17
8Marianne NjåsteinIL Tyrving45.42+8.4815.23
9Margrete EngzeliusAsker Skiklubb51.00+14.0617.10
10Anniken AusenPorsgrunn OL51.49+14.5517.26
11Maria PerssonAsker Skiklubb1.01.08+24.1420.35
12Jane RødderKongsberg OL1.22.38+45.4427.49

D55

2 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK38.5113.04
2Ragnhild DåsnesOs IL41.16+2.2513.53
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL41.58+3.0714.07
4Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL55.04+16.1318.32
5Eli Tufte HanssenEiker OL1.05.55+27.0422.11
6Enikø BertalanAsker Skiklubb1.10.21+31.3023.41

D60

2 890 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elle M. MelbyeHeming Orientering51.3217.49
2Randi HansenStokke IL52.10+0.3818.03
3Anne Lise AndreassenSandefjord OK53.42+2.1018.34
4Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn55.41+4.0919.16
5Aud KjemperudEiker OL56.41+5.0919.36
6Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn58.21+6.4920.11
7Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.25.53+34.2129.43
0Lise HørtvedtKongsberg OLdiskvalifisert

D65

2 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL50.4917.35
2Elisabeth RødAndebu IL1.01.13+10.2421.10
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.13.49+23.0025.32
4Astrid LundeDrangedal OL1.21.27+30.3828.11
5Grethe Lill RyengSturla, IF1.24.57+34.0829.23

D70

2 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL47.2119.14
2Sidsel SandelienHeming Orientering1.03.29+16.0825.48
3Eli KlovningPorsgrunn OL1.07.50+20.2927.34
4Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.24.03+36.4234.10
0Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLdiskvalifisert

D75

2 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF46.1618.48
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb53.57+7.4121.55
3Tirill Liby SeipOK Skeidi1.14.52+28.3630.26

H-10

1 650 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Rasmus EngehultNotodden OL12.207.28
0Solan EikedalenPorsgrunn OL30.2518.26
0Magnus SigurdssonStokke IL11.457.07
0Asbjørn LandeEidskog OL15.599.41
0Ask Felland SætnanFossum IF11.567.13

H11-12

2 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriel GjoneSandefjord OK20.399.28
2Ragnar LandeEidskog OL21.46+1.079.59
3Gaute NysæterSkien OK26.08+5.2911.59
4Brage EikåsSandefjord OK26.34+5.5512.11
5Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn29.51+9.1213.41
6Sindre Flatin ErichsenSkien OK40.31+19.5218.35

H11-12N

1 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Adrian HagenPorsgrunn OL19.0911.36
2Ludvig SkramdalHedrum OL24.21+5.1214.45

H13-16C

2 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK40.0415.53

H13-16N

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Asker OlsenSandefjord OK26.5412.07

H17AK

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin AskeAndebu IL1.05.1618.10

H17C

2 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haakon  PettersenSandefjord OK44.4117.43
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn49.41+5.0019.42

H17N

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL17.407.57

H17-18

4 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL39.048.35
2Håkon KornmoPorsgrunn OL43.16+4.129.30
3Håkon LundKongsberg OL45.15+6.119.56
4Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF45.25+6.219.58
5Audun BerganNydalens SK50.11+11.0711.01
6Trym B IslandOL Tønsberg og omegn50.21+11.1711.03
7Audun Melby JacobsenLardal OL52.24+13.2011.30
8Are LodgaardByåsen IL54.11+15.0711.54
9Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.00.16+21.1213.14
10Sølve DrageKongsberg OL1.02.03+22.5913.38

H40

4 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen FjæreHedrum OL46.4511.14
2André JægtvikKonnerud IL49.41+2.5611.56

H45

3 590 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind FlaattenOK Skeidi37.0510.19
2Gisle NysæterSkien OK37.09+0.0410.20
3Eivind LandeEidskog OL37.24+0.1910.25
4Lars EnerhaugenModum OL38.04+0.5910.36
5Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL38.47+1.4210.48
6Tom KristensenLarvik OK39.02+1.5710.52
7Bjørnar OlsrødStokke IL40.29+3.2411.16
8Steinar LandeBø OL40.32+3.2711.17
9Per Øivind EgerKongsberg OL42.09+5.0411.44
9Trond EvensenOL Tønsberg og omegn42.09+5.0411.44
11Atle BorgersenHedrum OL42.15+5.1011.46
12Kjetil EckdahlOK Horten42.30+5.2511.50
13Anders Kristian HoltHedrum OL43.03+5.5811.59
14Jostein MehammerPorsgrunn OL44.14+7.0912.19
15Knut Jostein SætnanFossum IF44.16+7.1112.19
16Rune EngehultNotodden OL44.28+7.2312.23
17Geir HoffIL Tyrving45.07+8.0212.34
18Atle StrømHedrum OL45.42+8.3712.43
19Espen JohnsenHedrum OL47.09+10.0413.08
20Lars Erik GjeinFossum IF52.14+15.0914.32
21Jørn LangerudPorsgrunn OL1.01.46+24.4117.12
22Sigurd HoltskogSkien OK1.04.07+27.0217.51
Pål JevanordOL Trollodiskvalifisert

H50

3 590 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge GisholtOK Skeidi36.2510.08
2Gjermund GravirAsker Skiklubb38.01+1.3610.35
3Øyvind DrageKongsberg OL39.56+3.3111.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Tore HoffIL Tyrving41.38+5.1311.35 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Jon SkriubakkenPorsgrunn OL43.27+7.0212.06
6Stein H. HagenFossum IF46.14+9.4912.52
7Nils BerganNydalens SK46.50+10.2513.02
8Guttorm L EggeOslostudentenes IK47.26+11.0113.12
9Håkon JendalFossum IF47.58+11.3313.21
10Geir Arne LodgaardByåsen IL48.41+12.1613.33
11Tom AasrumHedrum OL49.28+13.0313.46
12Tommy SæterKongsberg OL52.18+15.5314.34
13Morten HamreIL Hauken53.05+16.4014.47
14Arne KristensenStokke IL55.03+18.3815.20
15Atle WølloKongsberg OL1.02.40+26.1517.27
16Per Einar StrømHedrum OL1.05.19+28.5418.11
17Are NjåsteinIL Tyrving1.06.32+30.0718.31
0Torbjørn BogenSturla, IFdiskvalifisert

H55

3 420 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn38.4211.18
2Espen RaastadSkien OK41.59+3.1712.16
3Anton PlaianAsker Skiklubb42.07+3.2512.18
4Harald OmlandSkien OK59.02+20.2017.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Torgeir BrandalKongsberg OL1.00.17+21.3517.37

H60

2 970 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi29.079.48
2Trond RønnebergAsker Skiklubb33.57+4.5011.25
3Morten DåsnesRingerike OL34.06+4.5911.28
4Harald HoviSkien OK34.25+5.1811.35
5Trond HegnaAsker Skiklubb35.26+6.1911.55
6Geir Holm GundersenSturla, IF37.50+8.4312.44
7Are EriksenOslostudentenes IK40.50+11.4313.44
8Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn41.20+12.1313.55
9Dag KristensenOK Skeidi41.30+12.2313.58
10Per Chr. HagenBø OL43.53+14.4614.46
11Roy GjerdingOK Moss51.36+22.2917.22
0Øyvind GylverAsker Skiklubbdiskvalifisert

H65

2 970 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Widar TrømborgSande Sportsklubb35.3411.58
2Elling AakreAndebu IL41.57+6.2314.07
3Hans Roar BakkenEiker OL42.21+6.4714.15
4Sveinung RekaaNotodden OL44.46+9.1215.04
5Atle RemmePorsgrunn OL46.01+10.2715.29
6Paul SkjakerHadeland OL46.42+11.0815.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Martin NaufHedrum OL48.05+12.3116.11
8Ole JohanssonPorsgrunn OL48.08+12.3416.12
9Rolf LundeEiker OL48.27+12.5316.18
10Kay JørgensenPorsgrunn OL48.47+13.1316.25
11Ragnar Niemi BergStokke IL48.56+13.2216.28
12Ove Gunnar JacobsenStokke IL49.10+13.3616.33
13Øyvind HoveidAsker Skiklubb57.25+21.5119.19
0Øivind FadumSande Sportsklubbdiskvalifisert

H70

2 890 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hasse BergstrømIL Tyrving42.5014.49
2Rolf GjølbergLarvik OK43.51+1.0115.10
3Jakob KløverødPorsgrunn OL43.58+1.0815.12
4Runar KittilsenStokke IL44.57+2.0715.33
5Helge FossheimHedrum OL46.15+3.2516.00
6Hans StordalOL Tønsberg og omegn46.28+3.3816.04
7Ingar HåkonsenKongsberg OL46.44+3.5416.10
8Ragnar HillestadLardal OL46.54+4.0416.13
9Dag Rønning JensenOL Trollo49.17+6.2717.03
10Tormod FjæreHedrum OL49.48+6.5817.13
11Lars Martin GjeinStokke IL52.04+9.1418.00
12Trond  FeiringHamar OK53.43+10.5318.35
13Kåre ThorbjørnsenLarvik OK54.44+11.5418.56
14Helge RevhaugRingerike OL1.03.16+20.2621.53
15John Ivar KjellevoldModum OL1.03.35+20.4522.00
16Bjørn SandelienHeming Orientering1.08.54+26.0423.50
17Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.12.16+29.2625.00
18Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.15.36+32.4626.09
0Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert
0Bjørn SpjelkavikIL Tyrvingdiskvalifisert

H75

2 890 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge BjaalandHeming Orientering41.2114.18
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF49.05+7.4416.59
3Magne KlovningPorsgrunn OL50.09+8.4817.21
4Einar HemLillomarka OL50.35+9.1417.30
5Per Øystein AndersenLarvik OK51.43+10.2217.53
6Anton LommeHedrum OL53.45+12.2418.35
7Kåre NilsenSandefjord TIF59.25+18.0420.33
8Odd AureDrangedal OL1.12.30+31.0925.05
9Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.15.51+34.3026.14
10Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.23.48+42.2728.59

H80

2 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL45.3918.33
2Finn Åge ØsternKongsberg OL53.26+7.4721.43
3Knut KjemhusKongsberg OL53.28+7.4921.44
4Helge HalvorsenLarvik OK1.12.46+27.0729.34
0Tor DrageHaugerud IFdiskvalifisert

H85

2 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge TvedtenLarvik OK57.1723.17

D13-14

2 420 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL26.3911.00
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL27.22+0.4311.18
3Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn30.24+3.4512.33
4Eline SchjervenLardal OL30.41+4.0212.40
5Emma EngehultNotodden OL35.30+8.5114.40
6Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn36.20+9.4115.00
7Helene Bjørkvold JendalFossum IF36.46+10.0715.11
8Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn38.47+12.0816.01
9Konstanse MoholthKongsberg OL39.32+12.5316.20
10Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK51.36+24.5721.19

D15-16

3 590 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb46.0712.50
2Elise AusenPorsgrunn OL49.36+3.2913.48
3Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL50.44+4.3714.07
4Solveig LetmolieEiker OL55.00+8.5315.19
5Christine HoenEiker OL55.22+9.1515.25
6Tomine Lysaker SandenEiker OL55.35+9.2815.28
7Oda Isnes TyseEiker OL56.23+10.1615.42
8Hanna  JohanssonHedrum OL1.04.43+18.3618.01
9Alvilde Lysaker SandenEiker OL1.05.32+19.2518.15
10Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL1.07.17+21.1018.44
11Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.19.41+33.3422.11

D19

4 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag49.2511.52
2Kristine FjeldboIL Tyrving49.56+0.3112.00
3Åse BerganNydalens SK52.20+2.5512.34
4Sølvi FossøyEiker OL52.30+3.0512.37
5Audrun UtskarpenOslostudentenes IK54.38+5.1313.07
6Marita HernandezOL Toten-Troll1.01.42+12.1714.49
7Anne Marthe PeveriEiker OL1.02.51+13.2615.06
8Linn Hege RosoLardal OL1.12.08+22.4317.20
0Hanne Maria VisterOslostudentenes IKdiskvalifisert

H13-14

2 630 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn24.239.16
2Tobias MathisenPorsgrunn OL26.05+1.429.55
3Atle Nikolai WølloKongsberg OL28.15+3.5210.44
4Halvor LøkenKongsberg OL28.24+4.0110.47
5Gaute BerganNydalens SK30.38+6.1511.38
6Johan EgerKongsberg OL34.45+10.2213.12
7Benjamin GjoneSandefjord OK38.40+14.1714.42
8Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL43.21+18.5816.28
9Anders KlavenesSandefjord OK44.45+20.2217.00
10Birk Felland SætnanFossum IF45.02+20.3917.07
11Hallvard  TjentlandLardal OL1.08.09+43.4625.54

H15-16

4 160 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb41.4310.01
2Cornelius BjørkSandefjord OK43.43+2.0010.30
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn48.01+6.1811.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Henrik R HoltHedrum OL55.50+14.0713.25
5Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn57.33+15.5013.50
6Jonas EikåsSandefjord OK57.47+16.0413.53
7Rolf Trygve HaugKongsberg OL58.22+16.3914.01
8Vetle DrageKongsberg OL1.00.21+18.3814.30
9Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn1.03.32+21.4915.16
10Kristoffer FjæreHedrum OL1.03.37+21.5415.17
11Kristian Juel JohannessenHedrum OL1.18.04+36.2118.45
0Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert

H19

4 550 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EkebergIL Tyrving37.088.09
2Thore KornmoPorsgrunn OL38.03+0.558.21
3Øyvind HelgerudHalden SK38.49+1.418.31
4Jørn SundbyLarvik OK40.03+2.558.48
5Tobias KristensenLarvik OK41.16+4.089.04
6Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn43.53+6.459.38
7Mikael OlaussonOslostudentenes IK44.09+7.019.42
8Hallvard Arntzen FossSandefjord OK44.46+7.389.50
9Anders  Krona HaflanOL Tønsberg og omegn48.47+11.3910.43
10Erik Rytter JakobsenOK Moss50.29+13.2111.05
11Morten TangenOK Moss56.52+19.4412.29
12Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1.04.38+27.3014.12
0Lars Danielsen HolenMarkane ILdiskvalifisert
0Mathias GløersenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Direkte A

3 590 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard HågårdKonnerud IL36.0010.01
2Ola LestebergKongsberg OL39.42+3.4211.03
3Syver LøkenKongsberg OL44.09+8.0912.17
4Hallvard BergIL Tyrving45.02+9.0212.32
5Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL50.45+14.4514.08
6Brynjar FredheimLillomarka OL50.49+14.4914.09
7Håkon BergSkien OK56.36+20.3615.45
8Marianne ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.13.46+37.4620.32
9Anders HvasshovdKongsberg OL1.14.06+38.0620.38

Direkte B

2 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Solberg FredheimSandefjord OK45.0117.06
2Trond CeebergAndebu IL1.08.13+23.1225.56
3Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1.32.28+47.2735.09
0Hilde MoholthKongsberg OLdiskvalifisert

Direkte C

2 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre BookOK Horten31.3612.32
2Ellen Sofie RuudEiker OL1.19.37+48.0131.35
3Yousef KhouryLarvik OK1.51.58+1.20.2244.25

D15-16B

2 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb38.5716.05
2Anny RogneOL Tønsberg og omegn45.11+6.1418.40

D17B

2 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn33.2313.47
2Anne Berg GjølbergLarvik OK39.29+6.0616.18
3Gry AakreSkien OK45.55+12.3218.58
4Elin BordøyHedrum OL49.39+16.1620.30
5Mia EngehultNotodden OL53.56+20.3322.17
6Cora EbnerKongsberg OL54.15+20.5222.25
7Susanne StrømHedrum OL57.28+24.0523.44
0Rita RaastadSkien OKdiskvalifisert

H17B

2 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom André AlstadsætherEiker OL34.2013.03
2Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL38.15+3.5514.32
3Ludvig JohnsenHedrum OL39.29+5.0915.00
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL40.00+5.4015.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Egil Christopher HoenEiker OL41.13+6.5315.40
6Per Anders YtterbøAsker Skiklubb41.54+7.3415.55
7Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL43.34+9.1416.33
8Eirik GullordGjø-Vard OL47.30+13.1018.03
9Kjetil JacobsenHamar OK50.37+16.1719.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor