Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Flex-o cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Flex-o cup
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: søndag 20 august 2017

N-åpen

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Halvor Ek HedlundTrøsken IL29.31
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.43
Olivia RoskifteOK Moss27.11
Oskar RoskifteOK Moss26.39
Helene ScheeleNydalens SK12.02
Caspian SkålandTrøsken IL38.12
Milla SkålandTrøsken IL41.29
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL16.09
Adele Øen SkålandTrøsken IL29.05

D 11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie ScheeleNydalens SK27.20
2Maren HenriksenHalden SK29.00+1.40
3Matilde FossåsGimle IF36.52+9.32
4Tuva FossåsGimle IF39.06+11.46
5Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL41.56+14.36
6Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL43.04+15.44
7Marikken ChristensenSarpsborg OL50.33+23.13
8Helene Langvik StangTrøsken IL1.10.21+43.01

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL41.30

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1.04.25

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda ScheeleNydalens SK56.00
2Marie HansenSarpsborg OL1.30.39+34.39

D 35-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK50.26
2Else Kari ScheeleNydalens SK51.57+1.31

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bente BrurbergÅS NMBU1.01.15
2Wenche LindløvSarpsborg OL1.04.15+3.00
3Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK1.10.06+8.51

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Tordis Rytter JacobsenOK Mossdiskvalifisert

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK26.44

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK28.04
2Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL34.58+6.54
3Isak HoltHalden SK51.06+23.02
4Jonathan EylertsenHalden SK51.15+23.11
5Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.07.50+39.46
Ivar HansenSarpsborg OLbrutt

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1.05.15
2Alf Kristian HelleHalden SK2.01.48+56.33

H 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Joachim CarlssonHalden SK39.16
2Torgeir SnilsbergOK Moss46.45+7.29

H 35-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune ScheeleNydalens SK45.06
2Erik Rytter JakobsenOK Moss50.22+5.16
3Thomas RoskifteOK Moss51.54+6.48
4Stein H. HagenFossum IF53.54+8.48
5Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.39.39+54.33

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein JensenSarpsborg OL40.23
2Trygve LeivestadSarpsborg OL43.26+3.03
3Willy GrønstadGimle IF50.11+9.48
4Roy GjerdingOK Moss1.01.27+21.04
5Bjørn ÅrbuVarteig OL1.23.19+42.56
6Vincent EijsinkÅS NMBU1.40.38+1.00.15

DIR AL

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1David AnderssonIFK Lidingø33.12
2Elisabeth HanssonIFK Lidingø50.38+17.26
3Peter KlavenesMåren1.06.39+33.27
4Donatas KontautasOK Moss1.09.33+36.21
0Tom Vegard FeltstykketTrøsken ILdiskvalifisert
0Øyvind ThømtIndre Østfold OKdiskvalifisert

DIR AK

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen SvaeSarpsborg OL37.42
2Tore Grønlund MoenGimle IF54.27+16.45
3Arnfinn SkålandTrøsken IL58.48+21.06
4Trond Ivar FossåsGimle IF1.01.35+23.53
0Kathinka Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert

DIR B

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine RoskifteOK Moss37.12
2Ingrid Grønlund MoenGimle IF41.20+4.08
3Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL44.03+6.51
4Hege Rytter JakobsenOK Moss47.30+10.18
5Andrea SkålandTrøsken IL52.46+15.34
6Sigrun SvartedalTrøsken IL57.03+19.51
7Martin HeitmannGimle IF1.04.58+27.46
8Laila HelminsenFredrikstad SK1.16.29+39.17
9Morten HelminsenFredrikstad SK1.16.30+39.18

DIR C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kaia Rytter TveitenOK Moss32.46
2Emma Aune JakobsenOK Moss33.04+0.18
3Audun HoltHalden SK45.27+12.41
4Synnoøve VonenSarpsborg OL46.05+13.19
0Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor