Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 2
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 4 april 2017

N-åpen

1 040 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Kaia BjørkmoOL Trollo16.2415.46
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn14.1413.41
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn10.2510.00
0Christopher David EriksenLarvik OK25.03+8.3924.05
0Anne HaugbergAndebu IL10.5310.27
0Kristian HaugbergAndebu IL18.57+2.3318.13
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL11.5911.31
0Fredrik KaarbyOL Trollo20.01+3.3719.14
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.3712.07
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn16.25+0.0115.47
0Andreas KristiansenOL Trollo39.38+23.1438.06
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn15.1214.36
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn19.11+2.4718.26

D 11-12

1 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annika van RaaijHedrum OL16.3011.04
2Ingeborg EikåsSandefjord OK20.37+4.0713.50
3Julie LiljebäckOL Tønsberg og omegn24.25+7.5516.23

D 11-12N

1 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tuva Eckdahl BookOK Horten9.058.44

D 13-14

1 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.266.45
2Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn15.05+3.398.55
3Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn15.37+4.119.14
4Ingvild JohnsenHedrum OL27.18+15.5216.09

D 13-16C

1 490 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie JahreAndebu IL15.4710.35
2Marlene SkramdalHedrum OL18.56+3.0912.42
3Pernille MoltebergHedrum OL19.50+4.0313.18
4Kristin HagaHedrum OL20.27+4.4013.43
5Malin LiljebäckOL Tønsberg og omegn20.52+5.0514.00
6Amalie KvernsmyrAndebu IL22.07+6.2014.50
7Louise Bentsen MalmquistHedrum OL24.13+8.2616.15

D 15-16

2 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna JohanssonHedrum OL18.108.44
2Julie EikelandOL Tønsberg og omegn21.03+2.5310.07

D15B

1 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anny RogneOL Tønsberg og omegn15.449.18
2Silje Skatvedt StensrudOK Horten18.44+3.0011.05
3Sara Roberg GhabeliOL Trollo18.45+3.0111.05
4Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo19.38+3.5411.37

D 17-

2 550 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL19.027.27
2Annette Cecilie ArentzSandefjord OK19.54+0.527.48
3Tone StoklandSandefjord OK21.08+2.068.17
4Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn22.38+3.368.52
5Ingvild EckdahlOK Horten22.46+3.448.55
5Linn Hege RosoLardal OL22.46+3.448.55
7Pernille NaufHedrum OL23.14+4.129.06
8Patricia HenriquesHedrum OL30.35+11.3311.59

D 17-C

1 490 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mona JahreAndebu IL17.3811.50
2Kristin JohanssonHedrum OL17.43+0.0511.53
3May-Britt SkramdalHedrum OL17.59+0.2112.04
4Sissel BentsenHedrum OL20.32+2.5413.46
5Heidi EriksenLarvik OK33.22+15.4422.23
6Lily MitchellNOTEAM34.00+16.2222.49

D 40-

2 080 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BruserudOL Trollo14.567.10
2Kari Reppesgård HoltHedrum OL20.13+5.179.43
3Celine Vik OlsenLarvik OK20.38+5.429.55
4Astrid BrevikStokke IL20.55+5.5910.03
5Anette Kjærås FiringAndebu IL21.52+6.5610.30
6Tone Sølie LysnesHedrum OL22.18+7.2210.43
7Elin GravningenStokke IL24.06+9.1011.35
8Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK24.18+9.2211.40
9Katrine van RaaijHedrum OL24.55+9.5911.58
10Wenche EikåsSandefjord OK26.03+11.0712.31
11Anikken Gjein DybvikStokke IL29.18+14.2214.05

D 50-

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde KløvstadSandefjord OK18.158.46
2Tiri RebårdSandefjord OK20.59+2.4410.05
3Enikø BertalanAsker Skiklubb23.23+5.0811.14
4Kristin DahlSandefjord OK25.11+6.5612.06

D 60-

1 690 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise SagaKjose IL14.378.38
2Randi Kristin NærumLarvik OK15.25+0.489.07
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn17.16+2.3910.13
4Randi HansenStokke IL17.20+2.4310.15
5Inger NergaardStokke IL17.47+3.1010.31
6Gro EiaOL Trollo18.31+3.5410.57
7Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn18.48+4.1111.07
8Anne Lise AndreassenSandefjord OK19.15+4.3811.23
9Elisabeth RødAndebu IL19.50+5.1311.44
10Karin KittilsenStokke IL21.31+6.5412.43
11Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL22.37+8.0013.22

D 70-

1 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL19.1911.25
2May Helene HansenSandefjord OK22.50+3.3113.30
3Hjørdis ØvreåsBotne SK27.07+7.4816.02
4Astrid Reppesgård LieHedrum OL29.54+10.3517.41

H 11-12

1 490 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriel GjoneSandefjord OK12.308.23
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn14.11+1.419.31
3Brage EikåsSandefjord OK14.50+2.209.57
4Mathias JahreAndebu IL17.32+5.0211.46
5Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.33+5.0311.46
6Ludvig SkramdalHedrum OL20.13+7.4313.34
7Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn20.43+8.1313.54

H 11-12N

1 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oliver LagerSandefjord OK14.1013.37

H 13-14

1 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn16.349.48
2Hallgeir BrevikStokke IL19.11+2.3711.21

H 13-16C

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen KristiansenOL Trollo19.4813.17

H 15-16

2 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn15.396.08
2Even GravningenStokke IL16.45+1.066.34
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17.14+1.356.45
4Viljan van RaaijHedrum OL17.44+2.056.57
5Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn20.25+4.468.00
6Ulrik Andre StrømHedrum OL29.18+13.3911.29

H15B

1 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind KristiansenOL Trollo16.049.30
2Ole Petter RuudOK Horten22.45+6.4113.27

H 17-

2 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias KristensenLarvik OK14.095.32
2Øyvind WatterdalHadeland OL14.42+0.335.45
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn15.23+1.146.01
4Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn16.32+2.236.29
5Jørgen FrøydLarvik OK16.45+2.366.34
6Trond GjelstadSandefjord OK16.55+2.466.38
7Rune Firing HaugbergAndebu IL17.33+3.246.52
8Sindre R HoltHedrum OL19.00+4.517.27
9Ludvig JohnsenHedrum OL21.12+7.038.18
10Erlend GjestrumHedrum OL22.37+8.288.52

H 17-C

1 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond Olav JahreAndebu IL15.4810.36
2Knut GjoneSandefjord OK21.49+6.0114.38

H 40-

2 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Ivar JohansenSandefjord OK18.037.04
2Bjørnar OlsrødStokke IL18.09+0.067.07
3Einar IdlandAndebu IL18.22+0.197.12
4Jo Børre EikåsSandefjord OK18.37+0.347.18
5Tom KristensenLarvik OK19.06+1.037.29
6Kjetil EckdahlOK Horten19.53+1.507.47
7Magne KløveStokke IL22.25+4.228.47
8Eelco van RaaijHedrum OL22.37+4.348.52
8Ian RingheimOL Trollo22.37+4.348.52
10Atle BorgersenHedrum OL22.38+4.358.52

H 50-

2 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter LøeNotodden OL17.416.56
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn19.19+1.387.34
3Anton PlaianAsker Skiklubb19.58+2.177.49
4Harald OmlandSkien OK25.55+8.1410.09 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Per Einar StrømHedrum OL27.45+10.0410.52
6Jan Ivar GundersenHedrum OL30.06+12.2511.48

H 60-

2 080 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FadumSande Sportsklubb16.037.42
2Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn17.09+1.068.14
3Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn17.39+1.368.29
4Jan BøhleOL Trollo18.00+1.578.39
5Kai MidtskogenBotne SK18.27+2.248.52
6Ragnar Niemi BergStokke IL19.00+2.579.08
7Elling AakreAndebu IL19.12+3.099.13
8Martin NaufHedrum OL20.50+4.4710.00
9Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn21.12+5.0910.11
10Per Dag NordkveldeHedrum OL24.29+8.2611.46
11Ole JohanssonPorsgrunn OL24.41+8.3811.52

H 70-

1 690 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge FossheimHedrum OL13.488.09
2Runar KittilsenStokke IL13.55+0.078.14
3Frank EliassenSandefjord OK14.58+1.108.51
4Ragnar HillestadLardal OL15.06+1.188.56
5Tormod FjæreHedrum OL16.28+2.409.44
6Svein EriksenLarvik OK16.34+2.469.48
7Per Øystein AndersenLarvik OK17.01+3.1310.04
8Anton LommeHedrum OL17.12+3.2410.10
9Thorolf TrolsrudBotne SK17.31+3.4310.21
10Hans StordalOL Tønsberg og omegn18.36+4.4811.00
11Lars Martin GjeinStokke IL18.39+4.5111.02
12Arne KristensenStokke IL19.25+5.3711.29
13Oddvar GjelstadSandefjord OK19.31+5.4311.32
14Bjørn Helge CeebergHedrum OL20.00+6.1211.50
15Dag Rønning JensenOL Trollo20.09+6.2111.55
16Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn20.43+6.5512.15
17Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn20.47+6.5912.17
17Svein ThorsenSandefjord TIF20.47+6.5912.17
19Steinar RuudKonnerud21.12+7.2412.32
20Bjørn Willy HansenSandefjord OK22.41+8.5313.25
21Kåre NilsenSandefjord TIF23.03+9.1513.38
22Arne D. ChristensenSandefjord TIF23.42+9.5414.01
23Magnar ØvreåsBotne SK24.10+10.2214.17
24Harald VikenSandefjord TIF29.48+16.0017.37

H 80-

1 690 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL19.2911.31
2Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn24.41+5.1214.36
3Helge  TvedtenLarvik OK29.18+9.4917.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor