Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåbærløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåbærløpet
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 17 september 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DirA | DirB | DirN-lang | DirN-kort | DirC

Sandefjord OK

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ole Martin Blæstrud StenbrendenN-åpen (48)41.17+2.5924.52
0Balder Solberg FredheimN-åpen (48)37.2822.34
0Sindre FurlandN-åpen (48)19.3611.48
0Karen KlavenesN-åpen (48)24.5415.00
0Theo Solberg FredheimN-åpen (48)25.3015.21
0Daniella GjoneD -10 (5)21.16+1.5812.48
1Rakel ØrenD 65- (4)1.13.1725.05
1Sigrun GjoneD 17-N (1)24.5615.01
1Ella Arentz HagenD 17-18 (1)46.4111.45
1Kari ChristiansenD 50- (6)34.059.56
1Knut GjoneH 17-B (1)1.08.1222.08
1Mariann Øren ArvesenD 40- (6)44.0411.05
2Sturle FurlandDirekte A (4)45.56+4.1211.34
2Kristin Solberg FredheimDirekte B (4)50.49+6.3316.29
2Anne Lise AndreassenD 60- (5)52.02+3.1217.49
2Brage EikåsH 11-12 (9)31.14+10.4414.48
2Ragne KlavenesD 11-12 (4)30.24+8.1414.24
2Stine ArntzenD 45- (6)55.16+1.5016.06
2Theodor BjørkH 13-14 (9)31.56+1.0810.22
2Tone StoklandD 50- (6)43.36+9.3112.42
3Kari Hasaas KlavenesDirekte A (4)55.57+14.1314.05
3Bjørn Willy HansenH 75- (8)50.05+5.4117.09
3Emilie Kleppan StampeD 13-16C (3)58.23+18.3827.40
3Anders KlavenesH 13-14 (9)36.49+6.0111.57
4Tiri RebårdD 50- (6)44.23+10.1812.56
4Cornelius BjørkH 15-16 (11)40.13+3.3610.07
4Ingeborg EikåsD 11-12 (4)58.48+36.3827.52
4Benjamin GjoneH 13-14 (9)38.47+7.5912.35
5Hans Gøran BjørkDirekte C (9)39.15+13.1818.36
5Gjendine GjelstadD 13-14 (5)1.08.08+34.4422.07
5Arne Håkon JørgensenH 50- (12)42.52+6.1710.47
5Wenche EikåsD 40- (6)1.11.56+27.5218.07
6Trond GjelstadH 45- (20)37.47+4.289.31
6Jonas EikåsH 15-16 (11)48.15+11.3812.09
6May Helene HansenD 70- (7)1.00.41+13.0920.46
7Roar LøkenH 70- (7)53.10+16.5518.12
7Oddvar GjelstadH 75- (8)1.04.01+19.3721.55
7Fredrik Berg-NielsenH 13-14 (9)52.24+21.3617.00
12Oskar KaaløyH 50- (12)1.20.17+43.4220.13
12Jo Børre EikåsH 45- (20)44.55+11.3611.18
19Trond FossH 45- (20)1.06.08+32.4916.39
Einar KlavenesDirekte A (4)diskvalifisert
Norbert KozakN-åpen (48)ikke startet
Andreas NordvikN-åpen (48)ikke startet
Gabriel GjoneH 11-12 (9)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor