Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåbærløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåbærløpet
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 17 september 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DirA | DirB | DirN-lang | DirN-kort | DirC

OL Tønsberg og omegn

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Tuva Nørgaard BjørsethN-åpen (48)38.1823.04
0Ella BredahlN-åpen (48)38.32+0.1423.12
0Sverre BredahlN-åpen (48)39.41+1.2323.54
0Fredrik BueN-åpen (48)27.3816.38
0Eline HanssonN-åpen (48)46.54+8.3628.15
0Silje Loftesnes KaupangN-åpen (48)29.5017.58
0Ada Josefine KnoopN-åpen (48)1.02.12+23.5437.28
0Marlene KnoopN-åpen (48)1.01.52+23.3437.16
0Henrik MathisenN-åpen (48)32.4019.40
0Norah Elisabeth OlsenN-åpen (48)54.37+16.1932.54
0Emma ÅsheimerN-åpen (48)1.01.33+23.1537.04
0Andreas Høyås UgelstadN-åpen (48)36.3422.01
0Ane Høyås UgelstadN-åpen (48)42.10+3.5225.24
0Selma Knudtzon NakimN-åpen (48)44.36+6.1826.52
0Lars Jørgen Stordal AalrudN-åpen (48)40.43+2.2524.31
0Wilmer HanssonH -10 (4)22.1813.26
0Ida Kristine BueD -10 (5)32.40+13.2219.40
1Ole Håkon NordbyDirekte C (9)25.5712.17
1Morten Krona HaflanH 15-16 (11)36.379.13
1Børre GrovanH 17-C (1)31.4415.02
1Mathea GløersenD 13-14 (5)33.2410.50
2Ane MathisenD 11-12N (2)44.18+11.1126.41
2Christian UgelstadDirekte C (9)28.09+2.1213.20
2Maria GrovanD 13-16C (3)50.56+11.1124.08
2Anny Horge RogneD 15-16 (4)59.11+7.0317.15
3Oliver ØstbyH 15-16 (11)39.41+3.049.59
3Julie EikelandD 15-16 (4)1.05.42+13.3419.09
3Kjetil IdåsH 55- (3)50.25+14.3014.41
3Anders Krona HaflanH 21- (7)38.46+2.468.53
3Olav Aasmundtveit HoffH 17-18 (3)42.06+5.379.39
3Kathrine IdåsD 55- (4)1.05.22+18.4919.03
4Kristin MelenD 17-C (4)43.02+15.5320.23
4Liv KnudtzonD 40- (6)1.01.19+17.1515.26
5Lars Loftesnes KaupangH 11-12 (9)35.57+15.2717.02
6Stig KlophmannDirekte C (9)40.23+14.2619.08
6Sindre MathisenH 11-12 (9)39.35+19.0518.45
6Martin BerulfsenH 21- (7)55.32+19.3212.44
7Janne KlophmannDirekte C (9)45.07+19.1021.22
8Vetle MathisenH 15-16 (11)52.26+15.4913.12
10Per Anders EckdahlH 15-16 (11)58.54+22.1714.50
Nina ØstbyDirekte B (4)diskvalifisert
Jakob HjelsethH 15-16 (11)diskvalifisert
Kristoffer EckdahlH 13-14 (9)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor