Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett ROK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett ROK
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: søndag 11 juni 2017

H17

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ålgård Orientering 12.19.57
1. Torgeir Nevland48.262+0.0648.262+0.06
2. Ørjan Ravndal45.0711.33.331-1
3. Ola Magnus Laugaland46.2412.19.5710
2Sandnes IL (Rogaland) 22.34.41+14.44
1. Magnus Landstad48.20148.201
2. Tor Gunnar Aksland50.343+5.271.38.542+1+5.21+5.21
3. Kim Richter55.474+9.232.34.4120+14.44+9.23
3Ganddal IL 22.36.04+16.07
1. Alf Johan Walgermo Lima53.444+5.2453.444+5.24
2. Oddvar Taksdal53.195+8.121.47.0340+13.30+8.06
3. Fredrik Sandal49.012+2.372.36.043-1+16.07+2.37
4Ganddal IL 12.40.48+20.51
1. Per Ivar Stokland59.346+11.1459.346+11.14
2. Arild Aasheim48.282+3.211.48.025-1+14.29+3.15
3. Fredrik Omdal52.463+6.222.40.484-1+20.51+6.22
5Stavanger Orienteringsklubb 12.53.01+33.04
1. Johan Christie Ørke50.153+1.5550.153+1.55
2. Stein Arne Olsen50.474+5.401.41.0230+7.29+5.34
3. Jone Sæbbø1.11.596+25.352.53.015+2+33.04+25.35
6Sandnes IL (Rogaland) 13.01.47+41.50
1. Morten Aamodt58.445+10.2458.445+10.24
2. Njål F. Vadla58.126+13.051.56.566+1+23.23+12.59
3. Sturle Omdal1.04.515+18.273.01.4760+41.50+18.27
7Stavanger Orienteringsklubb 23.44.28+1.24.31
1. Martin Blystad1.09.368+21.161.09.368+21.16
2. Pål Bårdsen1.27.308+42.232.37.0680+1.03.33+42.17
3. Øystein Amundrud1.07.227+20.583.44.287-1+1.24.31+20.58
8Haugesund IL Orientering 14.04.52+1.44.55
1. Jostein Baustad58.047+9.4458.047+9.44
2. Erik Engløkk1.21.457+36.382.19.4970+46.16+36.32
3. Alf Inge Lindtner1.45.038+58.394.04.528+1+1.44.55+58.39

D17

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 12.14.25
1. Trine Bolstad52.395+4.4152.395+4.41
2. Marjo Liikanen41.0811.33.471-4
3. Aud Hognestad Taksdal40.3812.14.2510
2Egersund OK 12.26.00+11.35
1. Inger Tone Nygård47.58147.581
2. Randi L.H. Birkeland55.255+14.171.43.234+3+9.36+9.36
3. Jorunn Hadland42.372+1.592.26.002-2+11.35+1.59
3Sandnes IL (Rogaland) 12.30.12+15.47
1. Sunniva Omdal48.012+0.0348.012+0.03
2. Helene Omdal52.463+11.381.40.473+1+7.00+6.57
3. Hannah Malmei49.253+8.472.30.1230+15.47+8.47
4Haugesund IL Orientering 12.46.10+31.45
1. Ingvild Paulsen Vie52.254+4.2752.254+4.27
2. Kristina Voll47.352+6.271.40.002-2+6.13+1.46
3. Randi Engløkk1.06.105+25.322.46.104+2+31.45+25.32
5Ganddal IL 22.54.21+39.56
1. Silje Skorve Skarpeid50.553+2.5750.553+2.57
2. Vibeke Lamark1.02.336+21.251.53.286+3+19.41+16.44
3. Ann Karin Tjørhom1.00.534+20.152.54.215-1+39.56+20.15
6Stavanger Orienteringsklubb 13.07.16+52.51
1. Tone Cecilie Nystrøm1.10.287+22.301.10.287+22.30
2. Tone Torgersen1.00.367+19.282.11.0470+37.17+14.47
3. Wenche Margrethe Sæbbø56.126+15.343.07.166-1+52.51+15.34
Sandnes IL (Rogaland) 2fullført
1. Marthe Svihus57.016+9.0357.016+9.03
2. Marit Haavardsholm53.384+12.301.50.395-1+16.52+7.49
3. fullførtfullført

D156

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 13.42.16+-555.33.20
1. Gry Vikhamar Thengs1.12.5411.12.541+-555.33.20
2. Haldis Glendrange1.15.3412.28.2810+-555.33.20
3. Turid Nystrøm1.13.4813.42.1610+-555.33.20

H156

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ålgård Orientering 12.01.42
1. Harry Breiland44.22144.221
2. Odd Fuglestad41.2511.25.4710
3. Lars Sigve Oftedal35.5512.01.4210
2Egersund OK 12.21.04+19.22
1. Arvid Mydland45.263+1.0445.263+1.04
2. Nils Tore Puntervold50.192+8.541.35.452-1+9.58+8.54
3. Geir Anders Hadland45.193+9.242.21.0420+19.22+9.24
3Sandnes IL (Rogaland) 12.31.26+29.44
1. Sveinung Svebestad55.224+11.0055.224+11.00
2. Rune Christiansen52.223+10.571.47.443-1+21.57+10.57
3. Kjell Dale43.422+7.472.31.2630+29.44+7.47
4Ganddal IL 12.38.54+37.12
1. Otte Omdal45.222+1.0045.222+1.00
2. Kjell Svihus1.02.254+21.001.47.474+2+22.00+21.00
3. Erik Lima51.074+15.122.38.5440+37.12+15.12
Stavanger Orienteringsklubb 1fullført
1. Svein Glendrange1.17.085+32.461.17.085+32.46
2. fullførtfullført
3. fullførtfullført

D/H13-16

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Haugesund IL Orientering 11.04.37
1. Magnus Engløkk25.543+0.1225.543+0.12
2. Eivind Engløkk18.32144.261-2
3. Sigurd Paulsen Vie20.1111.04.3710
2Ganddal IL 11.12.19+7.42
1. Ole Kristian Taksdal25.554+0.1325.554+0.13
2. Ingrid Lamark21.355+3.0347.3040+3.04+2.51
3. Janne Tjørhom Aasheim24.492+4.381.12.192-2+7.42+4.38
3Sandnes IL (Rogaland) 11.12.59+8.22
1. Kalle Jongenburger25.42125.421
2. Omund Thu Landstad19.082+0.3644.502+1+0.24+0.24
3. Markus Richter28.094+7.581.12.593+1+8.22+7.58
4Stavanger Orienteringsklubb 11.13.33+8.56
1. Dina Falkenberg Torgersen26.236+0.4126.236+0.41
2. Arne Jacob Nystrøm Olsen19.453+1.1346.083-3+1.42+1.01
3. Sara Nystrøm Olsen27.253+7.141.13.334+1+8.56+7.14
5Ganddal IL 21.16.05+11.28
1. Nora Svendsen26.267+0.4426.267+0.44
2. Øyvind Lamark21.274+2.5547.535-2+3.27+2.43
3. Tobias Rødde28.125+8.011.16.0550+11.28+8.01
6Sandnes IL (Rogaland) 21.16.45+12.08
1. Stian Haugvaldstad25.452+0.0325.452+0.03
2. Simon Fjermestad Helgesen22.196+3.4748.046+4+3.38+3.35
3. Julie Aksland28.416+8.301.16.4560+12.08+8.30
7Egersund OK 11.35.43+31.06
1. Ida Monsen26.248+0.4226.248+0.42
2. Julie Puntervold28.088+9.3654.3280+10.06+9.24
3. Celina Iversen Åse41.117+21.001.35.437-1+31.06+21.00
Egersund OK 2fullført
1. Sindre Skeie Petterson26.045+0.2226.045+0.22
2. Alexander Horpestad27.447+9.1253.487+2+9.22+9.00
3. fullførtfullført

D/H11-12

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ålgård Orientering 144.02
1. Samuel A Stokkeland20.12120.121
2. Ida Sofie Nevland23.50144.0210
2Ålgård Orientering 244.38+0.36
1. Livar Oftedal20.302+0.1820.302+0.18
2. Ada C Stokkeland24.082+0.1844.3820+0.36+0.18
3Haugesund IL Orientering 144.54+0.52
1. Mari Hjelmtveit Fjeldheim20.383+0.2620.383+0.26
2. Thea Hovda Olsen24.163+0.2644.5430+0.52+0.26

Åpen

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 21.22.08
1. Morten Bjerga Sundli24.55124.551
2. Anna Taksdal31.562+7.2056.51100.00
3. Andreas Nybakk Urdal25.1711.22.0810
2Haugesund IL Orientering 11.31.37+9.29
1. Anita Sælevik41.353+16.4041.353+16.40
2. Per Bjarne Myhre24.3611.06.112-1+9.20
3. Tore Ruset Alne25.262+0.091.31.3720+9.29+0.09
3Sandnes IL (Rogaland) 12.03.07+40.59
1. Bente Fjermestad-Eie38.252+13.3038.252+13.30
2. Kristel Halvorsen32.053+7.291.10.303+1+13.39+0.09
3. Randi Roth52.373+27.202.03.0730+40.59+27.20
Ganddal IL 1diskvalifisert
1. Tore Røddediskvalifisertdiskvalifisert
2. Maria Nilssondiskvalifisertdiskvalifisert
3. Arild Svihusdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor