Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Langdistanse ROK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse ROK
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 10 juni 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | B-Åpen | C-åpen | D15-16B | H15-16B | D17-20B | H17-20B

N-åpen

2 630 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering29.5711.23
Norah BreivoldGanddal IL29.0411.03
Pernille BreivoldGanddal IL54.4720.49
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering37.2514.13
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)39.2414.58
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)26.4910.11
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)39.3615.03
Markus M. HellandEgersund OK44.0116.44
Ruben M. HellandEgersund OK45.0217.07
Oskar KleppaÅlgård Orientering47.1517.57
Stine KleppaÅlgård Orientering41.0815.38
Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering40.5915.34
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)40.2815.23
Maren OftedalÅlgård Orientering52.5420.06
Ella N. RavndalÅlgård Orientering56.0121.17
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)44.1316.48
Marius RøddeGanddal IL40.4415.29
Lea StokkelandÅlgård Orientering58.5322.23
Tea StokkelandÅlgård Orientering59.0822.29
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb21.108.02
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)52.5520.07
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)1.00.3223.00
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)32.3412.22

D -10

2 940 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering30.4410.27
2Julie M HellandEgersund OK33.45+3.0111.28
3Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)58.36+27.5219.55
4Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)1.28.50+58.0630.12
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 11-12

2 940 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering22.267.37
2Anna TaksdalGanddal IL27.08+4.429.13
3Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering27.40+5.149.24
4Thea Beate PuntervoldEgersund OK41.30+19.0414.06
5Kristina KleppaÅlgård Orientering49.44+27.1816.54
6Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)51.54+29.2817.39
Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 13-14

3 020 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb22.547.34
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)33.19+10.2511.01
3Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb36.10+13.1611.58
4Ane NevlandÅlgård Orientering49.26+26.3216.22
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ane NevlandÅlgård Orienteringikke startet
Alida OftedalÅlgård Orienteringikke startet

D 15-16

4 380 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL41.079.23
2Ingrid LamarkGanddal IL50.22+9.1511.29
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb50.36+9.2911.33
4Nora SvendsenGanddal IL51.34+10.2711.46
5Ida MonsenEgersund OK51.37+10.3011.47
6Celina Iversen ÅseEgersund OK1.19.25+38.1818.07
7Julie PuntervoldEgersund OK1.30.17+49.1020.36
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-A kort

4 380 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb54.1312.22
2Jane M HellandEgersund OK59.10+4.5713.30

D 17-20

5 850 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)52.108.55
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering53.31+1.219.08
3Vilde MalmeiNTNUI54.18+2.089.16
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)56.19+4.099.37
5Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)56.58+4.489.44
6Kristina VollHaugesund IL Orientering1.00.15+8.0510.17
7Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.04.41+12.3111.03

D 21-

8 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.17.059.24
2Marjo LiikanenGanddal IL1.19.23+2.189.41
3Nina KarlsenNydalens SK1.37.55+20.5011.57
4Trine BolstadGanddal IL1.44.25+27.2012.44
5Silje Skorve SkarpeidGanddal IL2.03.48+46.4315.06

D 40-

5 850 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)1.03.4410.53
2Otilie OftedalÅlgård Orientering1.04.41+0.5711.03
3Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.05.44+2.0011.14
4Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.08.05+4.2111.38
5Vibeke LamarkGanddal IL1.17.28+13.4413.14
6Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.19.27+15.4313.34
7Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.37.57+34.1316.44
8Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)1.51.31+47.4719.03

D 50-

4 380 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK48.1111.00
2Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)49.50+1.3911.22
3Ann Karin TjørhomGanddal IL57.49+9.3813.12
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
May MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 70-

3 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57.0115.47
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.02.38+5.3717.20
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1.09.45+12.4419.19

H -10

2 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Livar OftedalÅlgård Orientering33.4711.29

H 11-12

2 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)29.149.56
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering40.46+11.3213.51
3Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)1.19.11+49.5726.55
4Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)1.27.21+58.0729.42

H 13-14

3 020 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Samuel KleppaÅlgård Orientering21.387.09
2Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering25.28+3.508.25
3Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering25.49+4.118.32
4Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)25.54+4.168.34
5Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)27.07+5.298.58
6Øyvind LamarkGanddal IL27.38+6.009.09
7Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering27.45+6.079.11
8Andreas Nybak UrdalGanddal IL28.52+7.149.33
9Jonas Årvik SandalGanddal IL30.22+8.4410.03
10Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)30.32+8.5410.06
11Sindre Skeie PettersonEgersund OK30.49+9.1110.12
12Markus RichterSandnes IL (Rogaland)31.28+9.5010.25
13Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32.55+11.1710.53
14Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)38.09+16.3112.37
15Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)55.54+34.1618.30
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ole Andre BrandsbergEgersund OKikke startet

H 15-16

5 850 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering49.448.30
2Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)1.02.32+12.4810.41
3Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.19.05+29.2113.31
4Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering1.24.33+34.4914.27
5Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.24.56+35.1214.31
6Tobias RøddeGanddal IL1.29.03+39.1915.13
7Alexander HorpestadEgersund OK1.34.06+44.2216.05
Martin NevlandÅlgård Orienteringikke startet

H 17-A kort

5 850 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas BreilandÅlgård Orientering54.169.16
2Jørgen BreivoldGanddal IL1.00.22+6.0610.19
3Rune LodeÅlgård Orientering1.12.18+18.0212.21
4Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.13.53+19.3712.37

H 17-20

8 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.14.209.04
2Per Ivar StoklandGanddal IL1.26.05+11.4510.30
3Jostein BaustadHaugesund IL Orientering1.57.41+43.2114.22
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringikke startet

H 21-

10 270 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering1.16.207.25
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.20.16+3.567.48
3Arild AasheimGanddal IL1.25.02+8.428.16
4Torgeir NevlandÅlgård Orientering1.25.05+8.458.17
5Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1.30.55+14.358.51
6Fredrik OmdalGanddal IL1.40.12+23.529.45
7Morten Bjerga SundliGanddal IL1.44.01+27.4110.07
8Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1.45.10+28.5010.14
9Fredrik SandalGanddal IL1.46.45+30.2510.23
10Kenneth MydlandEgersund OK1.50.56+34.3610.48
Njål Helge VølstadÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 40-

8 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar TaksdalGanddal IL1.15.119.10
2Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.15.35+0.249.13
3Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.19.45+4.349.44
4Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.31.33+16.2211.10
5Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.37.49+22.3811.56
6Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.42.02+26.5112.27
7Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.59.26+44.1514.34
8Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb2.09.03+53.5215.45 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL2.11.41+56.3016.04
10Knut TaugbølÅlgård Orientering2.14.59+59.4816.28
11Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2.39.49+1.24.3819.30

H 50-

5 850 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)46.327.57
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb46.33+0.017.57
3Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)46.50+0.188.00
4Odd FuglestadÅlgård Orientering48.59+2.278.22
5Einar MartinsenVikebygd IL49.15+2.438.25
6Otte OmdalGanddal IL53.26+6.549.08
7Per Olav HaarrGanddal IL55.48+9.169.32
8Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering57.40+11.089.51
9Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)58.09+11.379.56
10Trond LamarkGanddal IL58.33+12.0110.00
11Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.06.47+20.1511.24
12Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.11.56+25.2412.17
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 60-

4 380 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb40.339.15
2Arvid MydlandEgersund OK43.11+2.389.51
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb44.09+3.3610.04
4Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb44.21+3.4810.07
5Paul Terje HaarrGanddal IL45.52+5.1910.28
6Harry BreilandÅlgård Orientering47.59+7.2610.57
7Terje StokkelandÅlgård Orientering50.35+10.0211.32
8Kjell SvihusGanddal IL59.06+18.3313.29
9Tor Geir EspedalGanddal IL1.03.19+22.4614.27
10Ove OalandGanddal IL1.04.16+23.4314.40
Jan Inge LundeGanddal ILdiskvalifisert

H 70-

3 610 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44.3412.20
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb46.50+2.1612.58
3Geir HusdalTIF Viking47.30+2.5613.09
4Magnar NerheimSuldal Orienteringslag50.47+6.1314.04
Sigved GramstadHaugesund IL Orienteringikke startet

B-Åpen

3 020 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)27.269.05
2Barbro SandalGanddal IL31.48+4.2210.31
3Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)33.25+5.5911.03
4Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)35.11+7.4511.39
5Lovise NevlandÅlgård Orientering35.51+8.2511.52
6Olaug F MydlandEgersund OK39.22+11.5613.02
7Tore RøddeGanddal IL41.06+13.4013.36
8Arild SvihusGanddal IL43.31+16.0514.24
9Henriette NessetÅlgård Orientering45.31+18.0515.04
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

C-Åpen

2 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)52.5918.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor