Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien #5
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: onsdag 13 september 2017

N-åpen

1 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Una RetteraasenIndre Østfold OK1.08.02+40.4835.48
0Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK32.22+5.0817.02
0Sondre StrømbergFredrikstad SK31.41+4.2716.40
0Anders Rostveit ElmiOK Moss38.00+10.4620.00
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK28.35+1.2115.02
0Isak SolbergFredrikstad SK26.1713.50
0Elise Holm NedrebøOK Moss42.20+15.0622.16
0Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK32.09+4.5516.55
0Thea KvalheimHalden SK26.3814.01
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK26.1413.48
0Ola AurebekkFredrikstad SK27.1414.20
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL43.02+15.4822.38
0Selma Sofie SætherFredrikstad SK32.11+4.5716.56
0Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK38.42+11.2820.22
0Aisha Rostveit ElmiOK Moss51.05+23.5126.53
0Aron Rostveit ElmiOK Moss50.41+23.2726.40

D -10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sofie Holm NedrebøOK Moss1.01.57+38.2729.30
0Jenny DanevadFredrikstad SK23.3011.11

D 11-12

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK34.5413.57
2Helle KvalheimHalden SK37.16+2.2214.54
3Sigrid Schmitt GranHalden SK38.51+3.5715.32
4Elma Sagli GudimIndre Østfold OK39.14+4.2015.41
5Maren HenriksenHalden SK41.15+6.2116.30
6Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL42.18+7.2416.55
7Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK42.25+7.3116.58
8Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK42.49+7.5517.07
9Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL46.18+11.2418.31
0Julie BrenåsVarteig OLdiskvalifisert

D 13-14

3 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amalie LøkkebergFredrikstad SK39.2712.19
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK40.07+0.4012.32
3Embla ØvretveitFredrikstad SK41.33+2.0612.59
4Emma Helene OlsenHalden SK41.56+2.2913.06
5Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK44.30+5.0313.54
6Julie Sophie WoldOK Moss44.51+5.2414.00
7Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL45.01+5.3414.04
8Frida Hovgaard EisvangOK Moss45.36+6.0914.15
9Marie Lien BackstrømHalden SK47.15+7.4814.45
10Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK53.37+14.1016.45
11Sylvia DannevigHalden SK1.24.32+45.0526.25

D 15-16

3 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karoline BjørnerødOK Moss34.199.16
2Alexandra AngvollFredrikstad SK41.17+6.5811.09
3Marie Lindløv JensenSarpsborg OL42.09+7.5011.23
4Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL43.40+9.2111.48
5Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss57.30+23.1115.32
6Synne Marie JenssenHalden SK1.17.35+43.1620.58
7Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1.20.35+46.1621.46

D 17-20

4 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK41.539.18
2Aurora GjølsjøOK Moss44.19+2.269.50
3Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss45.20+3.2710.04
4Marie HansenSarpsborg OL56.47+14.5412.37
5Selma KristiansenOK Moss1.34.29+52.3620.59

H -10

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ville Emil WingstedtHalden SK39.03+3.2318.35
0Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL26.1812.31
0Brage KristiansenOK Moss35.4016.59
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKdiskvalifisert
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILikke startet

H 11-12

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL20.138.05
2Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK28.49+8.3611.31
3Audun NordbyFredrikstad SK31.26+11.1312.34
4Liam Viggo WingstedtHalden SK32.56+12.4313.10
5Emil Husebye AamodtFredrikstad SK36.22+16.0914.32
6Edvard KeransFredrikstad SK41.06+20.5316.26
7Andreas TveterHalden SK1.00.26+40.1324.10

H 13-14

3 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sivert PoppeFredrikstad SK28.388.56
2Alfred BjørnerødOK Moss29.43+1.059.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK30.33+1.559.32
4Tor Erling GjølsjøOK Moss31.37+2.599.52
5Sigurd Saxe SandvikHalden SK33.33+4.5510.29
6Ludvik SætherFredrikstad SK34.31+5.5310.47
7Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK36.33+7.5511.25
8Herman Lien BackstrømHalden SK47.00+18.2214.41
9Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.27.00+58.2227.11
10Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK1.29.42+1.01.0428.01
0Jonathan EylertsenHalden SKdiskvalifisert

H 15-16

3 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christopher LadimOK Moss31.438.34
2Jakob TorgersenHalden SK31.51+0.088.36
3Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK31.55+0.128.37
4Sondre OttesenFredrikstad SK32.14+0.318.42
5Runar Saur ModahlFredrikstad SK32.29+0.468.46
6Theodor LierIndre Østfold OK34.34+2.519.20
7Alf Kristian HelleHalden SK1.11.55+40.1219.26

H 17-20

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas TubbehaugenOK Moss41.399.15
2Peter CarlsenSturla, IF56.15+14.3612.30

H 13-20C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Peder BerglandIndre Østfold OK39.0515.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor