Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten #4 finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten #4 finale
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: onsdag 14 juni 2017

N-åpen

1 540 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ville Emil WingstedtHalden SK15.4510.13
0Sofie Holm NedrebøOK Moss28.20+1.0518.23
0Elise Holm NedrebøOK Moss29.58+2.4319.27
0Elise HaugeSarpsborg OL22.4214.44
0Minna Sofie WingstedtHalden SK17.4811.33
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL34.14+6.5922.13
0Thea KvalheimHalden SK17.0611.06
0Tobias ThoresenHalden SKdiskvalifisert
0Anders Rostveit ElmiOK Mossdiskvalifisert

D 11-12

1 750 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL14.468.26
2Sigrid HaugeSarpsborg OL15.02+0.168.35
3Helle KvalheimHalden SK16.01+1.159.09
4Maren HenriksenHalden SK16.04+1.189.10
5Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL17.36+2.5010.03
6Marikken ChristensenSarpsborg OL24.39+9.5314.05
7Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK26.39+11.5315.13
8Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK33.32+18.4619.09
9Julie BrenåsVarteig OL34.21+19.3519.37

D 13-16C

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sylvia DannevigHalden SK22.4913.02

D -16

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie LøkkebergFredrikstad SK24.539.34
2Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL27.08+2.1510.26

D 17-

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iliana IlievaHalden SK19.457.35
2Marie HansenSarpsborg OL23.39+3.549.05
3Benedicte PedersenSarpsborg OL24.55+5.109.35
4Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL25.27+5.429.47
5Siri PedersenSarpsborg OL30.53+11.0811.52
6Camilla ImrikFredrikstad SK31.10+11.2511.59
7Kristin GjølsjøOK Moss37.19+17.3414.21
8Kristin TjernshaugenOK Moss23.49.28+23.29.439.09.47
0Helena ÅsbergSarpsborg OLdiskvalifisert

D 50-

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche LindløvSarpsborg OL28.3210.58
2Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK31.55+3.2312.16
3Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK31.58+3.2612.17
4Heidi BørstadSarpsborg OL32.23+3.5112.27
5Inger LindløvOK Moss35.11+6.3913.31

H 11-12

1 750 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK15.549.05
2Audun NordbyFredrikstad SK16.17+0.239.18
3Liam Viggo WingstedtHalden SK17.58+2.0410.16
4Edvard KeransFredrikstad SK24.25+8.3113.57
5birk breimoOK Moss34.04+18.1019.28
0Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OLdiskvalifisert

H 13-16C

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL18.3810.38

H -16

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christopher LadimOK Moss17.516.51
2Eirik ImrikFredrikstad SK18.03+0.126.56
3Tore Herman KirkebøenHalden SK19.03+1.127.19
4Runar Saur ModahlFredrikstad SK19.13+1.227.23
5Sigurd Saxe SandvikHalden SK19.19+1.287.25
6Sondre OttesenFredrikstad SK19.59+2.087.41
7Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK20.59+3.088.04
8Ludvik SætherFredrikstad SK23.39+5.489.05
0Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 17-

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore SandvikHalden SK16.596.31
2Olav Milian Schmitt GranHalden SK17.38+0.396.46
3Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK17.59+1.006.55
4Lasse SimonsenFredrikstad SK18.19+1.207.02
5Erik Rytter JakobsenOK Moss19.52+2.537.38
6Henning Bratland CarlsenOK Moss19.55+2.567.39
7Benjamin AasenSarpsborg OL20.24+3.257.50
8Vegar SkinneIndre Østfold OK24.52+7.539.33
9Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL24.55+7.569.35
10Magnus HolmskauTrøsken IL25.36+8.379.50
0Henrik OttesenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 50-

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank LøwengreenFredrikstad SK20.127.46
2Øystein JensenSarpsborg OL20.37+0.257.55
3Rune S. NielsenIndre Østfold OK25.40+5.289.52
4Dag BrenåsVarteig OL25.45+5.339.54
5Bjørn ÅstorpSarpsborg OL26.18+6.0610.06
6Even Woldstad HanssenEiker OL26.44+6.3210.16
7Sven SimonsenFredrikstad SK28.34+8.2210.59
8Per Olaf KlemsdalVarteig OL29.02+8.5011.10
9Viesturs KeransFredrikstad SK33.14+13.0212.46
10Per Oscar SaugestadOK Moss37.48+17.3614.32
11Knut LindløvOK Moss41.53+21.4116.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor