Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 21 mars 2017

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sander ArntzenH 17-18 (6)45.037.30
4Henrik Fredriksen AasH 17-18 (6)56.15+11.129.22

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Ivar LundanesH 21- (21)1.14.02+11.307.36

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Richard Zeiner-GundersenH 55- (3)1.07.40+18.4216.02

Fredrikstad SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sven SimonsenDIR AK (2)56.5013.13
1Bendik EliassenH 15-16 (5)47.5211.07
1Espen DanevadH 45- (5)52.238.43
2Kjell Reidar MydskeDIR AK (2)1.09.36+12.4616.11
2Thomas LieH 35- (2)1.02.30+2.0510.25
2Eirik ImrikH 15-16 (5)48.09+0.1711.11
2Sivert PoppeH 13-14 (par) (4)37.13+3.3613.11
2Frank LøwengreenH 45- (5)1.02.18+9.5510.23
3Alexandra AngvollD 15-16 (3)1.42.32+34.3823.50
3Hans Petter MathisenH 21- (21)1.06.16+3.446.48
6Herman Ryen MartinsenH 21- (21)1.07.03+4.316.53
6Oliver Hagaseth MydskeH 17-18 (6)1.26.04+41.0114.20
6Rikke Blakkestad IngesenD 17-18 (7)53.20+10.5212.24
16Sindre ØsthagenH 21- (21)1.16.26+13.547.51
0Kristoffer B. HelminsenH 15-16 (5)diskvalifisert
Dyre Martin GulbrandsenH 45- (5)brutt

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Willy GrønstadH 65- (1)1.14.3217.39

Halden SK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Julsrud HaugenD 55- (2)1.03.1714.59
1Fredrik EliassonH 21- (21)1.02.326.25
1Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 (7)42.289.52
1Olav Milian Schmitt GranH 19-20 (2)53.598.59
2Erlend BrendstuenH 17-18 (6)48.38+3.358.06
2Thomas Natvig ÅrstadH 21- (21)1.04.36+2.046.38
3Hedda Raadal BjørloD 17-18 (7)45.22+2.5410.33
3August Asheim BirkelandH 17-18 (6)49.42+4.398.17
4Eirik Kamstrup HovindH 21- (21)1.06.39+4.076.50
4Karoline AuneD 17-18 (7)46.30+4.0210.48
4Vegard Jarvis WestergårdH 21- (21)1.06.39+4.076.50
5Alexander Skaug YtterbølH 17-18 (6)1.17.13+32.1012.52
7Markus HolterH 21- (21)1.07.59+5.276.59
8Erik AxelssonH 21- (21)1.08.39+6.077.03
9Knut AasheimH 21- (21)1.09.43+7.117.09
10Espen FiskumH 21- (21)1.10.09+7.377.12
11Øyvind HelgerudH 21- (21)1.10.35+8.037.15
12Filip WadstenH 21- (21)1.12.09+9.377.24
13Sigurd Myhre AndreassenH 21- (21)1.12.26+9.547.26
14Tore SandvikH 21- (21)1.12.41+10.097.28
17Mats HaldinH 21- (21)1.19.58+17.268.13
18Andrei ZhuravlevH 21- (21)1.24.58+22.268.43
19Marius BjuganH 21- (21)1.37.27+34.5510.00
0Marie Lien BackstrømD 13-14 (par) (1)diskvalifisert
0Elisabeth BrækkeD 17-18 (7)diskvalifisert
0Herman Lien BackstrømH 13-14 (par) (4)diskvalifisert
0Jonatan AuneH 15-16 (5)diskvalifisert
0Peter NordbrødenH 21- (21)diskvalifisert

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sture OttesenH 55- (3)48.5811.36

OK Moss

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Morten TangenDIR AL (1)1.27.0614.31
1Ola Torstein EndresenDIR B (1)1.11.0325.11
1Alfred BjørnerødH 13-14 (par) (4)33.3711.55
1Henning Bratland CarlsenH 35- (2)1.00.2510.04
1Karoline BjørnerødD 15-16 (3)1.07.5415.47
2Karl Aasmund ErøyH 55- (3)57.50+8.5213.42
2Aurora GjølsjøD 17-18 (7)42.30+0.029.53Last ned GPS-spor i gpx-format
3Sondre LadimH 13-14 (par) (4)55.07+21.3019.32
3Tore BjørnerødH 45- (5)1.02.25+10.0210.24
3Christopher LadimH 15-16 (5)1.05.27+17.3515.13
5Johanne Bratland TjernshaugenD 17-18 (7)50.05+7.3711.38
0Thomas TubbehaugenH 19-20 (2)diskvalifisert
0Donatas KontautasH 21- (21)diskvalifisert

Sarpsborg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingvild Ramtvedt NæssetD 19-20 (1)48.1211.12
2Adine Blakkestad IngesenD 15-16 (3)1.42.31+34.3723.50
2Anne Elisabeth RamtvedtD 55- (2)1.05.38+2.2115.33
5Trygve LeivestadH 45- (5)1.38.54+46.3116.29

Varteig OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Dag BrenåsH 45- (5)1.03.55+11.3210.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor