Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: lørdag 13 mai 2017

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Grethe K. LøvaldDirekte AK (9)38.49

Asker Skiklubb

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ida Kristine NordvikD 15-16B (1)33.16
1Maren Medalen BerntsenD 11-12 (11)19.15
1Nina BirkelundD 40- (2)58.29
1Jens Erik MortensenH 40- (5)43.45
2Sander ArntzenH 17- (26)41.27+0.21
2Ellen Aure SkogedalD 45- (13)45.39+0.06
2Kaja LøvaldDirekte AK (9)40.22+1.33
3Jon Arvid FossumH 60- (8)35.54+3.30
3Mathias BirkelundH 11-12 (6)24.20+6.19
3Eivind TonnaH 17- (26)43.56+2.50
3Anders ØpstadDirekte AL (10)47.52+5.06
4Bjørn GunnerødH 75- (6)45.30+15.31
4Anne Moian NydalD 17-B (5)42.45+11.21
4Reidar FossumH 60- (8)36.37+4.13
4Øyvind GylverDirekte AK (9)49.19+10.30
4Øyvind Johannessen LinneboH 55- (16)40.15+8.14
5Anton PlaianDirekte AL (10)51.36+8.50
5Bjørn SkjævestadH 45- (15)48.15+8.33
5Siri Scherdin SætraD 17-B (5)45.33+14.09
5Jakob Backer-TellnesH 13-14 (20)23.56+5.30
6Jan Richard EriksenH 17- (26)46.36+5.30
6Per SchancheH 60- (8)51.38+19.14
6Martin Johannessen LinneboH 13-14 (20)24.09+5.43
7Jan Anders IstadH 45- (15)48.46+9.04
7Axel HoveidH 17- (26)47.26+6.20
8Randi NicolaisenD 55- (12)57.54+20.46
9Katrine MedalenDirekte AL (10)1.06.58+24.12
9Marianne ArnesenD 50- (12)54.23+16.55
9Vilmer NybergH 13-14 (20)25.51+7.25
10Tuva EspelinD 11-12 (11)43.05+23.50
10Margrete EngzeliusD 50- (12)55.47+18.19
11Hans-Ingar SætraH 55- (16)48.19+16.18
12Maria PerssonD 50- (12)1.02.42+25.14
13Roar NydalH 55- (16)53.55+21.54
16Tarje EspelinH 13-14 (20)33.58+15.32
18Mikael BirkelundH 13-14 (20)45.54+27.28
20Bjørn GulbrandsenH 17- (26)1.01.27+20.21
Pernille Medalen BerntsenN-åpen (29)26.19
Amalie BirkelundN-åpen (29)48.56
Emma Hølås MortensenN-åpen (29)37.14
Pernille Hølås MortensenN-åpen (29)36.41
Selma Aure SkogedalN-åpen (29)18.25
Helene Hellerud ØpstadN-åpen (29)36.00
Petra HoveidD 15-16 (18)ikke startet
Ann Katrin OlsenD 50- (12)ikke startet
Eilev KvaaleH 15-16 (10)ikke startet
Vegard GulbrandsenH 17- (26)ikke startet
Torstein KvaaleH 50- (11)ikke startet
Øyvind HoveidH 65- (7)ikke startet
Simen Dalen EriksenH -10 (4)ikke startet

Berger og Svelvik OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Kirsten GjermstadD 17-C (2)31.47
2Trude HansenD 40- (2)1.29.56+31.27
4Terje W. PettersenH 45- (15)47.24+7.42
4Hans Marius NelsonH 40- (5)47.40+3.55
4Martine Gjermstad PettersenD 11-12 (11)24.24+5.09
17Oda GjerdahlD 15-16 (18)1.41.16+1.03.04
Hedda Wessel PettersenD -10 (3)1.12.49
Ola G. PettersenH -10 (4)36.24
Håvard W. PettersenH 40- (5)ikke startet

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Hjørdis ØvreåsD 70- (1)1.23.41
2Magnar ØvreåsH 75- (6)38.38+8.39

Eiker OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Mathias AxelsonH 11-12N (2)22.26
1Hans Roar BakkenH 65- (7)39.59
1Ane DyrkornD 17- (25)42.56
2Amanda AxelsonD 13-16C (2)35.13+10.13
2Aud KjemperudD 60- (3)48.02+16.47
2Åmund TonnaH 70- (4)37.20+7.30
2Tom André AlstadsætherDirekte B (7)32.13+1.59
2Thea DyrkornD 17- (25)42.57+0.01
3Christine HoenD 15-16 (18)41.17+3.05
5Rolf LundeH 65- (7)50.54+10.55
9Eli Tufte HanssenD 55- (12)1.00.19+23.11
9Lotte MyklemyrD 17- (25)49.01+6.05
12Heidi MyklemyrD 45- (13)1.23.34+38.01
12Solveig LetmolieD 15-16 (18)53.48+15.36
14Sølvi FossøyD 17- (25)55.29+12.33
18Kenneth SandvoldH 17- (26)59.00+17.54
19Anne Marthe PeveriD 17- (25)1.01.49+18.53
Vegard MyklemyrH 17- (26)diskvalifisert
Tomine Lysaker SandenD 15-16 (18)ikke startet

Fossum IF

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Morten HeirDirekte AL (10)45.03+2.17
3Stein H. HagenH 50- (11)36.06+4.18
3Odin FismenH 13-16C (5)29.46+6.02
4Sondre Zahl HagenH 15-16 (10)45.08+7.27
6Richard Zeiner-GundersenH 55- (16)41.27+9.26
8Britta FismenD 17- (25)46.56+4.00
12Lars Erik GjeinH 45- (15)56.24+16.42
Morten FismenH 40- (5)diskvalifisert
Charles HalaasH 17- (26)diskvalifisert
Kathinka Zahl HagenD 13-14 (13)ikke startet

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Paul SkjakerH 65- (7)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format

Heming Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Henrik ReuschH 15-16 (10)41.09+3.28
3August Syrdal ØenH 15-16 (10)43.51+6.10
4Knut Erling ØenH 50- (11)37.45+5.57
5Kåre Krohn GjessingDirekte C (6)1.08.53+40.33
5Runa SkyttersæterD 55- (12)44.32+7.24
6Elen Krohn GjessingDirekte C (6)1.09.06+40.46
10Ola Krohn GjessingDirekte AL (10)1.11.20+28.34
Astrid ReuschN-åpen (29)18.44
Marianne ReuschD 45- (13)diskvalifisert
Sofie Skyttersæter IversenD 17- (25)ikke startet

IL Tyrving

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Kristoffer ØhlckersH 13-16C (5)23.44
1Per Kristian EkebergH 60- (8)32.24
1Marianne NjåsteinD 50- (12)37.28
1Milda ØhlckersD 45- (13)45.33
1Christian HolmboeH 45- (15)39.42
2Per ØhlckersH 65- (7)43.39+3.40
2Andreas Daniel HolmboeH 11-12N (2)43.32+21.06
2Jonas MayerH 11-12 (6)22.04+4.03
2Katinka GrønliD 17-C (2)40.51+9.04
3Berit DanielsenD 55- (12)40.12+3.04
4Tellef Juell LarsenDirekte AL (10)48.28+5.42
4Hege FeiringD 45- (13)50.50+5.17
5Sofia ØhlckersD 11-12 (11)26.30+7.15
5Jørgen HolmboeDirekte AK (9)51.49+13.00
7Ildiko HorvatiDirekte AK (9)1.01.18+22.29
8Tom RådahlDirekte AK (9)1.07.10+28.21
8Vida Helland-HansenD 13-14 (13)28.42+5.43
8Hallvard BergH 55- (16)42.55+10.54
10Jens Christian HolstH 45- (15)51.05+11.23
10Eileen BjanesD 13-14 (13)36.43+13.44
10Iris HolstD 15-16 (18)49.03+10.51
11Are NjåsteinH 50- (11)1.09.35+37.47
11Kirsti Grundnes BergD 55- (12)1.02.49+25.41
11Dag Helland-HansenH 45- (15)52.56+13.14
19Kristian Juell LarsenH 13-14 (20)46.52+28.26
Sindre Nikolai HolmboeN-åpen (29)48.19
Håkon Juell LarsenN-åpen (29)42.11
Karl Rein RådahlN-åpen (29)24.59
Andreas Juell LarsenH 15-16 (10)diskvalifisert
Linnea HolstD 13-14 (13)diskvalifisert
Marius Juell LarsenH 11-12 (6)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Bjørn NordvikH 17-B (2)36.56+9.57
3Bjørn Sverre GulheimDirekte B (7)32.19+2.05Last ned GPS-spor i gpx-format

Kongsberg OL

73 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ingrid Lundin BerganD 17-B (5)31.24
1Svein-Erik SøgårdH 55- (16)32.01
1Adam ConwayH 13-14 (20)18.26
2Ingvild LangeggenD 15-16 (18)39.51+1.39Last ned GPS-spor i gpx-format
2Ann-Karin LestebergD 17-B (5)36.52+5.28
2Syver LøkenH 50- (11)32.17+0.29
2Øyvind DrageH 55- (16)34.44+2.43
2Atle Nikolai WølloH 13-14 (20)20.51+2.25
2Vegard Holm JohannesenH 13-14 (20)20.51+2.25
3Lise HørtvedtD 60- (3)1.11.31+40.16
3Ingvild GustafssonD 13-14 (13)24.39+1.40
3Synne Sommerstad RøsteD 11-12 (11)23.19+4.04
3Anita Sørensen DrageD 50- (12)39.56+2.28
4Åsne HaavengenD 15-16 (18)42.26+4.14
4Hilde StorløkkenD 55- (12)43.55+6.47
4Unn Hilde HeggedalD 50- (12)40.34+3.06
4Johan EgerH 13-14 (20)23.55+5.29
5Mona Dalegård LøkenDirekte B (7)1.03.33+33.19
5Konstanse MoholthD 13-14 (13)25.50+2.51
5Trygve HeggedalH 17- (26)45.22+4.16
5Ingrid KvistadD 45- (13)51.43+6.10
6Hans Otto ØverbyH 50- (11)39.40+7.52
6Mathilde Sæter FlessebergD 15-16 (18)44.49+6.37
6Terje Ulla EikenDirekte AL (10)56.29+13.43
7Hilde MoholthDirekte B (7)1.15.13+44.59
7Iselin HøivoldD 11-12 (11)27.36+8.21
7Åshild BergstølD 55- (12)49.58+12.50
7Tale StrandD 15-16 (18)47.51+9.39
7Marianne HøivoldD 45- (13)56.46+11.13
7Elisabeth HetlevikD 50- (12)52.12+14.44
8Roger Andre VaneboH 50- (11)41.17+9.29
8Svein-Olav TorøH 45- (15)50.45+11.03
8Rolf Trygve HaugH 15-16 (10)51.35+13.54
8Trine Marit Justad RaaenD 50- (12)54.16+16.48
8Halvor LøkenH 13-14 (20)24.44+6.18
9Cora EbnerDirekte AK (9)1.20.30+41.41
9Phil ConwayH 50- (11)55.52+24.04
9Selma HøivoldD 13-14 (13)32.51+9.52
9Vetle DrageH 15-16 (10)59.54+22.13
9Barbara Willkommen EikenD 45- (13)1.07.05+21.32
10Aurora MoholthD 17- (25)49.08+6.12
11Mari ØverbyD 13-14 (13)37.31+14.32
11Ingjerd SommerstadD 17- (25)51.53+8.57
11Anja HeggemD 50- (12)1.00.21+22.53
11Kristin EgerD 45- (13)1.17.03+31.30
11Ingrid LestebergD 11-12 (11)52.35+33.20
12Marlin HaavengenD 17- (25)52.40+9.44
12Helene Brandal SøftingD 13-14 (13)1.01.51+38.52
13Karoline TorøD 15-16 (18)57.41+19.29
13Rikke Hjelseth LarsenD 17- (25)53.18+10.22
13Espen RøsteH 17- (26)52.44+11.38
14Atle WølloH 45- (15)58.29+18.47
14Bjørn Victor LarsenH 55- (16)55.12+23.11
14Ola LestebergH 17- (26)54.29+13.23
15Kari StrandD 17- (25)56.17+13.21
15Arne BerganH 13-14 (20)33.14+14.48Last ned GPS-spor i gpx-format
15Torgeir BrandalH 55- (16)1.26.27+54.26
16Erik HøivoldH 55- (16)1.44.46+1.12.45
17Kathinka RogstadD 17- (25)1.00.53+17.57
17Sølve DrageH 17- (26)57.00+15.54
18Elisabeth Brandal SøftingD 15-16 (18)1.48.31+1.10.19
18Andrea VaneboD 17- (25)1.01.13+18.17
20Kjersti Tønnessen BergstølD 17- (25)1.02.36+19.40
21Helene EgerD 17- (25)1.05.11+22.15
23Idunn HaavengenD 17- (25)1.10.50+27.54
Eirik LestebergN-åpen (29)29.29
Håkon ØverbyN-åpen (29)35.27
Marte EgerD -10 (3)34.39
Jan Olav BerganH -10 (4)31.46
Simen Sommerstad RøsteH -10 (4)24.19
Jon StrandH -10 (4)27.40
Odd StrandH 17- (26)diskvalifisert
Sarah WølloD 17- (25)diskvalifisert
Anita LangeggenD 11-12 (11)ikke startet
Anne Willkommen EikenD 17- (25)ikke startet
Erlend LangeggenH 13-14 (20)ikke startet
Vebjørn RøtvoldH 17- (26)ikke startet
Tord StrandH 17- (26)ikke startet
Knut LangeggenDirekte B (7)ikke startet

Konnerud IL

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ingunn NorbomDirekte C (6)28.20
1Martine JægtvikD 13-16C (2)25.00
1Jenny BaklidD 15-16 (18)38.12
2Mille Vasshaug JægtvikD 13-14 (13)23.53+0.54
2Pål PedersenDirekte C (6)37.47+9.27
3Bjørn BaklidDirekte AK (9)45.27+6.38
3Ina Cecilie LandroD 17-B (5)39.18+7.54
3Brynjar HolenDirekte C (6)50.24+22.04
3André JægtvikH 40- (5)45.12+1.27
4Henning GaarderH 70- (4)51.33+21.43
4Therese HaareD 17- (25)43.08+0.12
4Lars KihleDirekte C (6)50.28+22.08
4Oskar BaklidH 13-16C (5)30.55+7.11
5Steinar RuudH 75- (6)50.44+20.45
5Mari Landro SvingheimD 15-16 (18)42.50+4.38
5Thea Sildnes BaklidD 17- (25)44.58+2.02
6Nicolai HarvikH 15-16 (10)46.24+8.43
6Hedda SpangbergD 13-14 (13)26.44+3.45
6Isa HeggedalD 45- (13)52.38+7.05
6Toini SkyttersæterD 50- (12)48.30+11.02
7Sindre Lysaker NorbomH 15-16 (10)50.17+12.36
7Njål SvingheimH 50- (11)40.37+8.49
7Trond BaklidH 55- (16)41.57+9.56
8Hanna SpangbergD 11-12 (11)28.19+9.04
8Mette SpangbergD 45- (13)1.06.34+21.01
8Andrea RanvikD 15-16 (18)47.54+9.42
9Amanda Skyttersæter SaugerudD 15-16 (18)48.17+10.05
9Johanne StorhaugD 11-12 (11)34.43+15.28
10Joar GjerdahlH 17- (26)49.34+8.28
11Aslak HeimdalH 17- (26)49.36+8.30
11Anniken RanvikD 15-16 (18)49.58+11.46
12Vetle Lysaker NorbomH 13-14 (20)29.03+10.37
12Erik Feyling HaareH 17- (26)51.26+10.20
13Kjell Petter SmågeH 45- (15)57.57+18.15
15Nora Småge HilsenD 15-16 (18)1.03.16+25.04
16Anni SaarelaD 15-16 (18)1.37.15+59.03
16Håvard HågårdH 17- (26)56.00+14.54
19Lars BaklidH 17- (26)1.00.32+19.26
Lars Lindhom AckenhausenN-åpen (29)31.31
Tiril HolenN-åpen (29)18.36
Ava Gilhus KianiN-åpen (29)24.57
Tiril KihleN-åpen (29)18.43
Sofie M. Pahr HaareN-åpen (29)25.00
Hans Mathias Økern HågårdN-åpen (29)24.03
Mone Småge-HilsenD -10 (3)1.12.34
Jørgen BaklidH 17- (26)diskvalifisert
Hanne Beate HilsenD 17-C (2)ikke startet

Lierbygda OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Helga HaverstadD 60- (3)31.15
3Ingemar Jansson HaverstadH 55- (16)39.36+7.35
5Bjørn-Willy ArntzenH 50- (11)39.06+7.18

Lillehammer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Øyvind Bakken RongstadDirekte AL (10)42.46
6Karianne RuudD 17- (25)45.03+2.07

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Hallvard FjærH 55- (16)41.01+9.00
9Martin GranlyH 55- (16)43.10+11.09

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Per MeilandH 80- (2)1.01.52+9.39

Modum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Johanna Sofie LongfjeldD 13-14 (13)22.59
2Ann Elisabeth GunnulfsenD 55- (12)39.30+2.22
9Jørn-Are LongfjeldH 45- (15)50.47+11.05
9Morten Taraldsten BrunesH 17- (26)48.17+7.11
10Jørgen MårtenssonH 55- (16)43.53+11.52
12May Jorunn RognlienD 55- (12)1.04.28+27.20
22Marianne Solheim SandbergD 17- (25)1.07.02+24.06

Måren OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Kjersti Holt HanssenD 50- (12)37.54+0.26
4Stein TurtumøygardH 65- (7)50.40+10.41
10Gro Hege LudvigsenD 55- (12)1.02.03+24.55
12Morten KarlsenH 55- (16)51.52+19.51

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Tov Arne BondalH 60- (8)54.03+21.39

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Ingrid GulbrandsenD 17- (25)43.02+0.06
21Sindre Engzelius GylverH 17- (26)1.11.13+30.07

Nydalens SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Sigur HeggedalH 17- (26)41.06
1Jan Tore HenriksenH 50- (11)31.48
2Torstein HoleH 40- (5)44.49+1.04
4Daniel Moe BlomH 17- (26)44.42+3.36
7Lene Moe BlomD 17- (25)45.18+2.22
8Inge LindsethH 17- (26)47.44+6.38

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Hallvard KorenH 45- (15)47.06+7.24

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
8Petter FureH 60- (8)59.23+26.59

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Are EriksenH 60- (8)33.09+0.45
16Audrun UtskarpenD 17- (25)56.43+13.47

Ringerike OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Rasmus BerglundH 11-12 (6)18.01
2Stig MellingH 45- (15)40.46+1.04
3Anne Guro NøklebyD 45- (13)49.32+3.59
5Kjersti StræteD 50- (12)42.10+4.42
7Mikkel BerglundH 13-14 (20)24.32+6.06
10Helge GrafferH 50- (11)57.00+25.12
10Stein Aas StræteH 13-14 (20)26.18+7.52
11Martin Nøkleby MellingH 13-14 (20)26.41+8.15
22Sverre GrafferH 17- (26)1.49.35+1.08.29
Jørgen Nøkleby MellingH 15-16 (10)ikke startet

Røyken OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Eivind Bøhn HeiebråtenH 17-B (2)26.59
2Noah Rølles IssowitschH 13-16C (5)24.47+1.03
2Nora Christine HansenD 11-12 (11)21.38+2.23
5Linus Hognestad SennelsH 11-12 (6)34.54+16.53
6Morten FjellDirekte B (7)1.09.49+39.35
6Marthe Graff-WiikD 11-12 (11)27.04+7.49
6Kristian BuggeH 65- (7)1.00.30+20.31
17Daniel NystuenH 13-14 (20)38.02+19.36
20Håkon HauglandH 13-14 (20)1.00.05+41.39
24Vera Gano MønnichD 17- (25)1.25.36+42.40
Eira Harbo-HaaseN-åpen (29)32.29
Amanda HåkonsenN-åpen (29)32.31
Birk HåkonsenN-åpen (29)37.15
Eivind KjernsmoN-åpen (29)38.48
Synne KjernsmoN-åpen (29)38.01
Signe Drange RuudN-åpen (29)50.20
Trym Alexander StorhaugN-åpen (29)32.50
Simen KolbergsrudH 13-14 (20)ikke startet
Eivind KjernsmoN-åpen (29)ikke startet

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Isak Harbo-HaaseN-åpen (29)diskvalifisert

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Øivind FadumH 65- (7)45.47+5.48

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Grete S B HoviD 55- (12)37.08
5Harald HoviH 60- (8)38.54+6.30

Stokke IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Sigwrdur SigurdssonDirekte B (7)30.14
1Runar KittelsenH 70- (4)29.50
3Lars Martin GjeinH 70- (4)38.31+8.41

Sturla, IF

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Torunn Hege FrøvollD 75- (1)49.05
1Bjørn W. LudvigsenH 75- (6)29.59
1Johan Kristian UndelandH 15-16 (10)37.41
1Linda VerdeD 65- (1)32.01
1Tormod HøimyrH 80- (2)52.13
3Ivar Louis BergH 75- (6)40.19+10.20
4Marie KvarmeD 13-14 (13)25.26+2.27
4Torbjørn BogenDirekte B (7)37.51+7.37
4Henrik KaiserH 11-12 (6)25.21+7.20
5Mathias Skourup RognebakkeH 15-16 (10)45.14+7.33
5Martin KaiserH 13-16C (5)34.31+10.47
6Helle Egeberg VáriD 55- (12)45.06+7.58
6Anders GustafssonH 45- (15)48.42+9.00
7Tibor VáriDirekte AL (10)57.14+14.28
7Mina Akiko JohnsenD 13-14 (13)27.12+4.13
8Snorre FrydenlundDirekte AL (10)1.03.02+20.16
10Aud Ellen BrevikD 45- (13)1.11.51+26.18
13Eivind Bogen ArenthH 13-14 (20)31.53+13.27
14Ingeborg KvarmeD 15-16 (18)1.00.25+22.13
14Lukas KlausenH 13-14 (20)32.49+14.23
15Ole Jørgen Bogen ArenthH 17- (26)54.59+13.53
Kristian KaiserN-åpen (29)28.46
Peter CarlsenH 45- (15)diskvalifisert
Elling FrøvollH 75- (6)diskvalifisert

Tyrving IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Georg HorvatiDirekte AK (9)54.37+15.48

VUL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Andreas Hølås HenriksenN-åpen (29)36.55

VUL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Edvard Hølås HenriksenN-åpen (29)37.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor